עו"ד מוחמד ביאדסה

עו"ד מוחמד ביאדסה

באקה אל גרביה (אזור השרון והסביבה)

שירותים משפטיים בתחום האזרחי-מסחרי ובפרט בתחום מקרקעין-נדל"ן: חוזי קנייה ומכירה של נכסים למגורים ונכסים מסחריים, עסקאות התחדשות עירונית (תמ"א 38, מיזמי פינוי בינוי), ליווי יזמים, ובעלי דירות לאורך כל הפרויקט, כולל מימון וליווי בנקאי. למשרד סניף בירושלים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד מוחמד ביאדסה, הינו בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים, מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

בימים אלו מסיים את לימודי ה- MBA, באוניברסיטה העברית, שם מתמקצע בתחום מימון נדל"ן.

 

המשרד מעניק שירותים משפטיים כעשור, בתחום האזרחי-מסחרי ובפרט בתחום מקרקעין-נדל"ן, לרבות בזירת ההתחדשות העירונית, תמ"א 38/1, תמ"א 38/2, מיזמי פינוי בינוי, דירות, בניינים, מימון וליווי בנקאי ועוד.

חלק ניכר מהעסקאות שליווה ומלווה בשנים האחרונות, נמצאות כיום בשלבי קבלת היתר בניה.

 

לעו"ד מוחמד ביאדסה ניסיון עשיר של מעל עשור בתחום המקרקעין-נדל"ן (מסחרי ומגורים), לרבות בתחום תכנון ובנייה, שינוי ייעוד, הסכמי בנייה ופיתוח, מכירה או חכירה של יחידות דיור, מיסוי מקרקעין, הסכמי ליווי בנקאיים, מימון נדל"ן, וכן סוגיות רגולטוריות אחרות בתחום המקרקעין-נדל"ן.

במהלך שנות עבודתו כעורך דין וכיועץ משפטי בתחום המקרקעין-נדל"ן, היה מעורב בניהול עסקאות מורכבות בתחום הנדל"ן המסחרי, בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

 

עו"ד מוחמד ביאדסה, מעניק ייעוץ משפטי בכל שלבי העסקאות והפרויקטים (כולל פרויקטים מורכבים ומגה פרויקטים), החל ברכישה ותכנון ועד בנייה ושיווק, וכן מציע פתרונות יצירתיים לנושאים שונים, זאת בזכות הידע והנסיון שצבר במהלך שנות עבודתו בתחום זה.
לעו"ד מוחמד ביאדסה ניסיון רב וידע המאפשרים לו לספק ניתוח משפטי מופשט ומעשי לסוגיות שונות.

 

בנוסף, מתמקצע המשרד בדיני משפט מנהלי וציבורי, חברות ודיני עבודה.

 

מקרקעין-נדל"ן:

ייצוג בעסקאות מכל הסוגים בענף הנדל"ן וכן מייצג את מגוון הצדדים: חברות, קבלנים, יזמים, מוכרים וקונים, דיירים ובעלי נכסים.

ייצוג חברות יזמים פרטיים וקבלנים במגוון עסקאות בתחומי הבניה למגורים ושטחים מסחריים, פרויקטי נדל"ן מניב. טיפול בעסקאות קומבינציה, התחדשות עירונית, עסקאות מורכבות. 

ליווי בכל שלבי העסקאות: בדיקת הנאותות הקודמת לעסקאות רכישה (Due Diligence), מבנה העסקה ושיקולי מס, ליווי הליכי תכנון, ליווי עסקאות מימון.

 

תכנון ובניה: 

יעוץ בהיבטי התכנון והבניה של עסקאות עבור יחידים ועבור ופרויקטים גדולים. ליווי עסקאות הנדל"ן בכל היבטי התכנון והבניה, כולל בדיקות התכנוניות המוקדמות הנדרשות וייצוג בוועדות התכנון והבניה. 

 

בנקאות ומימון:

ליווי עסקאות מימון בתחומי הנדל"ן. עו"ד מוחמד ביאדסה טיפל בשנים האחרונות בעסקאות מימון מורכבות ובהתקשרויות פיננסיות של פרויקטים בהיקף של מאות מיליוני שקלים.  

 

מסחרי וחברות:

ניהול מו"מ משפטי בעסקאות מורכבות ומרובות שותפים. ייצוג בסכסוכים עסקיים, סיוע בכל הקשור לפתיחת עסקים בישראל או בפירוק עסקים, חוזים עסקיים והסכמי שותפות, פירוק שיתוף, הפרת חוזה ועוד.

 

דיני עבודה:

למשרד נסיון בדיני עבודה לרבות במתן ייעוץ שוטף בכל הקשור להתנהלות מול העובדים, עריכת הסכמי עבודה, בחינת הסכמי עבודה אצל המעסיק. 

 

משפט מנהלי:

ליווי וייעוץ במגוון תחומי המשפט המנהלי, לרבות בענייני רשויות מקומיות, תכנון ובניה, רגולציה, מכרזים וכו'.

ליווי וייצוג בהליכים השונים של המשפט המנהלי  לרבות הגשת עתירות לבג"צ, עתירות מנהליות וערעורים מנהליים. ייעוץ לגופים ומוסדות מנהליים בענייני משא ומתן, בדיקות נאותות, ניסוח חוזים, הליכי מימון מיזוגים ורכישות ועוד.

 

למשרד יש סניף נוסף, במושבה הגרמנית - ירושלים

 

שפות: עברית, ערבית ואנגליתאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 2 המלצות)
  • 06/04/2021

    עורך דין מנוסה היטב, מקצועי, סבלן ויסודי, ירד לכל הפרטים - הקטנים והגדולים בטיפול בתמ"א 38 שקידמנו. שולט בחומר ונותן מענה זריז. בשילוב ניסיון רב ויסודיות, מה שקידם מהר את העסקה.

  • 04/04/2021

    מוחמד תרם באופן משמעותי לקידום פרויקט פינוי בינוי שנתקע והיה זמין עבורנו, גם בסגר. מאוד מקצועי, בעל פתרונות יצירתיים שאף אחד מאנשי המקצוע איתם עבדנו לא ידע לתת. זה מה שעזר לנו לקדם את הפרויקט. תודה רבה!

שאלות ותשובות מפורום נדל"ן מסחרי - השקעות בנדל"ן - עו"ד מוחמד ביאדסה
יורם שאל/ה:
רכישה של עסק בשותפות- מיסוי במכירה
14 צפיות

היי, אני שותף בשותפות רשומה. אנחנו רוצים לרכוש את הנכס בו המשרד שלנו פועל. מה הכי כדאי, שכל שותף ירכוש את הנכס באופן עצמאי או שהשותפות תרכוש את הנכס? כיצד יהיה המיסוי בעת מכירה? לפי מס שבח או לפי מס שולי בכל אחת מהאופציות?

עו"ד מוחמד ביאדסה
עו"ד מוחמד ביאדסה

מיסוי נכס מסחרי- מכירה
אופן חישוב המס נקבע בין היתר לפי אופן סיווג הנכס בספרי השותפות (מלאי עסקי או רכוש קבוע). כמו כן, יש לדעת האם השותפות היא רושמה רק לצורכי מע"מ או רשומה במרשמי רשם השותפויות. כדי שנוכל לצפות בנקודת הזמן הנוכחית כיצד ממוסה העסקה בעת המכירה בעתיד, יש לבחון את מבנה עסקת הרכישה לגופה ולתכנן אותה מלכתחילה.

צרויה שאל/ה:
כמה מס צריך לשלם על השכרת נדל"ן מסחרי?
15 צפיות

שלום רב, חברה שאני בעלת מניות בה עומדת לרכוש נדל"ן מסחרי ולהשכירו. רציתי לשעת מהו המיסוי על ההשכרה?

עו"ד מוחמד ביאדסה
עו"ד מוחמד ביאדסה

השכרת נדל"ן מסחרי
גובה המס מהשכרת נכס נקבע לפי זהות הנישום ואופי העסקים שלו ובמקרים מסוימים גם לפי סיווג הנכס בספרי החברה. מס החברות היום עומד על שיעור של 23%. כדי לקבל תשובה יותר מדויקת, יש לבחון את מבנה העסקה לגופה ואף לשקול לעשות תכנון מבנה עסקת הרכישה לפני חתימת ההסכם.

עו"ד מוחמד ביאדסה
פניה ישירה אל עו"ד מוחמד ביאדסה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה