שלח הודעה ללא התחייבות
דוד סער, משרד עורכי דין
תחומי עיסוק: נזקי גוף תאונות
התקבלו 101 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
דוד סער, משרד עורכי דין
דוד סער עוסק בתביעות נזקי גוף, דיני עבודה, ביטוח, פנסיה, אובדן כושר עבודה, נכויות וביטוח לאומי. בכיר לשעבר בחברות ביטוח, בעל השכלה בכלכלה ותואר שני במשפטים.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
דרך מנחם בגין 44 
עיר:
טלפון:

משרד עורכי דין דוד סער עוסק בתביעות נזקי גוף, דיני עבודה, ביטוח, פנסיה, אובדן כושר עבודה, ביטוח לאומי ותביעות משרד הביטחון.

 

עו"ד סער שימש בתפקידים בכירים בחברות ביטוח מהמובילות בענף, באגף ביטוח חיים, בריאות ופנסיה ובמסגרת תפקידו היה ממונה על הקניית הכשרה מקצועית לסוכני הביטוח וכן היה הכתובת לפתרון בעיות מקצועיות עבור סוכני הביטוח ולקוחותיהם, בתחומים אלו. במקביל, שימש עו"ד סער כמרצה בכיר במכללה לביטוח, במסלול קבלת רישיון לעסוק כסוכני ביטוח מורשים.

 

לאחר פרישתו כעובד שכיר בחברות הביטוח, פתח עו"ד סער משרד לייעוץ פנסיוני וביטוח חיים והעניק את שירותיו לגופים שונים במשק, לרבות חברות ולקוחות פרטיים.

 

השכלה:

 

עו"ד דוד סער רכש השכלה רחבה מאוד בתחומי עיסוקו, דבר אשר מסייע לו רבות להבין סוגיות מורכבות ולהתעמק במקרים מסובכים, הדורשים רזולוציות דקות מאוד, אשר לא אחת מהווים הם את הסיבה להצלחה בתיק ולקידום עניינו של הלקוח על הצד הטוב ביותר.


במסגרת השכלתו, עו"ד סער הינו בעל תואר שלישי בכלכלה, בעל תואר שני במשפטים עם התמחות בנזיקין (L.L.M). כמו כן, בעל תואר C.L.U (Chartered Life Underwriter), שהנה תעודה ללימודים גבוהים בענף ביטוח חיים, אשר במסגרתו השתלם בלימודי אקטואריה, חיתום רפואי ועסקי ותנאי ביטוח באופן מעמיק.


כמו כן, עו"ד סער עבר השתלמויות עומק רבות בתחומי הנזיקין, הביטוח ודיני עבודה,לרבות השתלמות בחיתום ביטוח חיים באופן ספציפי.

 

תחומי העיסוק:


עו"ד סער התמחה משך שנים רבות בתחומי המשפט הנזיקי והביטוחי לצד התמקצעות בדיני עבודה, כאשר בתחומים אלו עוסק הוא באינטנסיביות רבה וביסודיות, דבר שהקנה לו ידע וניסיון רב העומד לרשות לקוחותיו.

 

בתחום דיני העבודה, מייצג עו"ד סער עובדים רבים מול מעסיקיהם לקבלת זכויות עבודה ופרישה. כמו כן, מייצג עו"ד סער גם מעסיקים הנתבעים על ידי עובדיהם בסכסוכי עבודה המתגלעים ביניהם. במסגרת עיסוקו הרב בתחום זה, רכש עו"ד סער בקיאות רבה בכל הקשור לחוקי המגן בעבודה, לפסיקה הענפה הקיימת וכן בהכרת ההסכמים הקיבוציים וצווי ההרחבה למיניהם.


בתחום הנזיקין, מייצג עו"ד סער נפגעים אשר ניזוקו בעבודה, במקומות ציבוריים, בתאונות דרכים, ביחסים שבין אדם לחברו, כגון:

 

תקיפות, לשון הרע וכיו"ב. עו"ד סער רכש ניסיון רב מאוד שהינו פועל יוצא של עיסוק אינטנסיבי ויומיומי בנושאים אלו.

 

בתחום הביטוח והפנסיה, מייצג עו"ד סער מבוטחים מול כל חברות הביטוח וקרנות הפנסיה במשק, בכל הקשור למקרי מוות, נכויות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, סיעודי, זכויות פנסיה למיניהן ונזקי רכוש. יתרונו של עו"ד סער בתחום זה בולט, נוכח עברו התעסוקתי העשיר בחברות הביטוח.


בתחום הביטוח הלאומי, מייצג עו"ד סער מבוטחים רבים מול הביטוח הלאומי, על כל ענפיו, לרבות נכות נפגעי עבודה, נכות כללית, שירותים מיוחדים, ניידות, אבטלה, דמי לידה, תושבות, חוב לביטוח לאומי, קצבאות זקנה ושאירים, פטור ממס הכנסה ועוד כהנה.

 

עו"ד סער מייצג את לקוחותיו בועדות רפואיות מזה שנים רבות, ורכש ניסיון וידע רפואי רב, המסייע להגדלת סיכוייו שלהלקוח מול ועדות אלו.


בשלוש השנים האחרונות, עוסק משרדו של עו"ד סער בתחום דיני משפחה, בנוסף לתחומי העיסוק הנ"ל, ובתקופה זו רכש ניסיון וידע לא מבוטלים, בין היתר בנושאי גירושין, הסכמי ממון, ירושה וצוואות ושאר עניינים בתחום המעמד האישי.

 

אודות משרד עו"ד דוד סער


המשרד מונה 12 עורכי דין, ובנוסף מתמחים ומזכירות, וזאת לצד רופאים העומדים לרשות המשרד באופן יומיומי. עורכי הדין במשרדו של עו"ד סער, נבחרו בקפידה רבה ורובם ככולם סיימו בהצטיינות את לימודיהם ובעלי תואר שני במשפטים. כמו כן, בצוות המשרד קיימים עורכי דין, אשר מסיימים את לימודיהם במסגרת תואר שני באקטואריה ובמתמטיקה פיננסית באוניברסיטאות חיפה ובר אילן.

השאיפה למצוינות במשרד עו"ד סער, נותנת אותותיה גם על ניהול תיקו של הלקוח להשגת המירב עבורו.

 


 


 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
בעז"ה עו"ד דוד סער ועו"ד אלון ידידיה דיין טיפלו בתיק שלנו בצורה יוצאת מן הכלל!!! במקצועיות רבה והתמסרות לא רגילה!!! מתחילת התהליך ועד סופו עמדו לצידנו 200%, כך שלא נשאר לנו מה לעשות. יכולנו להיות סמוכים ובטוחים שהם עושים עבורינו כל שנדרש ומעבר. עורכי דין משכמם ומעלה בכל המובנים. ומעבר לעורכי דין הם אנשים, אנושיים!!! ואכפתיים!!! אנחנו מצאנו עורכי דין מצויינים!!! מה איתכם?! ממליצים בחום ובאכפתיות אמיתית לכולכם.

התקבלה ב 21/05/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
באמת תודה רבה על הכל. לא יכולתי לבקש תוצאה יותר טובה משקיבלתי. אלוף!

התקבלה ב 20/04/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין דוד סער טיפל בי בצורה יוצאת דופן מהרגע הראשון שהגעתי למשרדו. באתי עם עניין מורכב ולא פשוט והתוצאה שדוד סער השיג לי הייתה מעולה!! פשוט מעולה!!! תודה רבה על הכל!!! מומלץ מאוד!!

התקבלה ב 05/03/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אין לי מילים לתאר עד כמה אני מרוצה מהטיפול ומהתוצאה שדוד סער השיג עבורי!!! תודה רבה על הכל!!!

התקבלה ב 05/03/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אבקש לציין את המיקצועיות והאדיבות ואת תודעת השרות הגבוההה במשרד של עוד סער דוד.עורך דין אלון מדבר עימי תמיד בסובלנות רבה ועונה לי על כל שאלותיי,במיקצועיות וברצינות הנדרשת .כן ירבו משרדים כאלו . ממליצה בחום.

התקבלה ב 03/03/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד עורכי דין מעולה. מומלץ בחום. אנשים אמיתיים וישרים. מקצועיים וחכמים. מודה במיוחד לעו"ד אלון סער ממשרד עו"ד דוד סער - יישר כח על הטיפול המסור והמקצועי. ממליץ בחום לכל מי שמחפש משרד עורכי דין בתחום דיני עבודה. עלו והצליחו.

התקבלה ב 03/03/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
בס"ד עו"ד אלון ידידיה דיין ממשרדו של עו"ד דוד סער.אתם צוות מנצח. עו"ד אלון ידידיה דיין המסור והעניו היו`.תודה לקב"ה על תוספת מבורכת זו, פשוט אי אפשר שלא לכתוב,כשפניתי לעו"ד דוד סער נאמר לי ממנו שילווה אותנו בתיק גם עו"ד אלון ידידיה דיין,אוצר שמדריכני בדרך אמונה ואמת בתמיכה ובמקצועיות רבה,בדרך מבוססת ומיוסדת על עדני התורה ובדרך ד`,שלי אישית זה היה מאוד חשוב,מחוכמה ומקצועיות ועד יראת שמים והכל נעשה מתוך רצון אמיתי לעשות עבורי את המיטב והמירב,והרי זה מקצת שבחך ואם למנותו יכלה הזמן והשבחים לא יכלו.ועל כל זה,רוצה לומר לך תודה אישית עו"ד אלון ידידיה דיין.שתזכה תמיד לסעתיא דשמיא בכל עשייתך ולכל הברכות שבתורה אמן ואמן.

התקבלה ב 23/02/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
בס"ד עו"ד דוד סער היקר הי"ו. זכיתי להיעזר בעזרתו ד` יתברך בעו"ד דוד סער,חייבת להודות שמהרגע הראשון הבנתי שזה האיש הנכון,עו"ד דוד סער איש חכם ברמות ייחודיות, חייבת לומר איש נדיר מאוד.אשר המוניטין שלו ידוע לכל.עמו עוז ותושיה לוחם הוא מהשורה הראשונה, מהיר עשיה להבין ולהורות,בריאות יחודית ישירה וכנה,הולך מחיל אל חיל בחוכמה עילית מתוך אכפתיות אמיתית,בהזדמנות זו רוצה להגיד לך תודה אישית על הליווי בדרך על הבטחון שאתה נמצא שם עבורי בפרונט,מהחל ועד כלה,על מקצועיות ועל הבלתי אמצעיות,בטוחני שכל מי שזכה ועוד יזכה להכיר את עו"ד דוד סער ידע ללא ספק שאתה הכתובת האחת והיחידה.ואסיים בברכה יהי רצון שחפץ ד` בידו וכל אשר יעשה יצליח ויזכו עוד רבים לסעתיא דשמיא להגיע אליך ולקבל את עזרתך.ובעז"ה תזכה תמיד לברך על המוגמר.תתברך מפי עליון איש יקר ועל כל פועלך עבורי.בהערכה רבה ברכה חמוטל

התקבלה ב 21/02/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד ערכי תומך ומקצועי ! עו"ד סער כל שאמר עשה וכל שהבטיח קיים ייצוג מול חברת ביטוח, וביטוח לאומי ,הישגנו את מה שלעולם לא חשבנו שנקבל ,אני מבקש לציין גם את עו"ד אלון ידידיה מהמישרד שתמך בנו לאורך כל הדרך ממליצים בחום

התקבלה ב 06/02/2019
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מהרגע שנכנסנו למשרד של דוד סער , הבנו שהגענו למקום הנכון. תשובה שלילית מחברת הביטוח הפכה לתשלום של כמה מאות אלפי שקלים פיצויים בגין אובדן כושר עבודה .היחס והלווי של עינב היה מדהים . תודה ענקית . מומלץ בחום!! ת

התקבלה ב 15/12/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
קיבלתי טיפול מעל ומעבר במשרדו של עו"ד דויד סער. היה לי חוב כלפי בית חולים בסך 400000 ש"ח בגין לידה לא צפוייה של תאומים. בית החולים פנה לביטוח לאומי לתשלום וביטוח לאומי סירב לשלם את הוצאות הלידה ואף באותה נקודה שלל את זכויותיי כתושב .בזכות טיפולם המסור של צוות עורכי הדין בוטל חובי כלפי בית החולים וביטוח לאומי נשא בהוצאות הלידה וזכויותי כתושב נשמרו.

התקבלה ב 04/12/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
קיבלתי טיפול מצוין אצל עורך דין דוד סער. הגעתי אליו בנוגע לטיפול מול ביטוח לאומי, ולאחר שלא קיבלתי את המגיע לי, ובעקבות טיפולו של עו"ד סער, השיג לי הוא נכות כללית בשיעורים גדולים מאוד. ממליצה בחום לפנות אליו.

התקבלה ב 09/10/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
נעזרתי באתר של עו"ד דוד סער כדי להגיש ערעור על החלטה של המוסד לביטוח לאוצי בעניין הכרה בבעלי ז"ל כתושב לצורך קבלת קצבת שאירים. באתר של עו"ד סער הופיעו פסקי דין בנושא אשר סייעו לי ל"שכנע" את המוסד לביטוח לאומי להכיר בבעלי כתושב ולקבל רטרואקטיבית עשרות אלפי שקלים וזאת ללא כל תשלום.אני רוצה להודות לעו"ד סער על השירות המדהים הזה.

התקבלה ב 17/09/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מהרגע הראשון שנכנסתי למשרדו של ד"ר סער, היה לי ברור שאני בידיים הכי טובות שיש. תותח בתחומו, עם צוות של אלופים במשרד! משרד עם הרגשה חמימה של בית, ממליצה מכל הלב!

התקבלה ב 04/09/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עוד חגי סער פתר לי מרדף של חודש שלם אחריי מקום עבודה שהיה חייב לי כסף בתוך פחות מ24 שעות דיברנו בערב ובצהריים כבר חיכה לי שיק

התקבלה ב 03/09/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שוחחתי היום עם חגי לשיחת ייעוץ. חגי מאוד מקצועי ואדיב, השקיע הזמן כדי להסביר לי את כל האופציות. מומלץ בחום!

התקבלה ב 03/09/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
תודה רבה על שירות מצויין, מקצועי, אדיבות ויחס חם! אמינות ושירות ללא פשרות!

התקבלה ב 31/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
המקצועיות פשוט ברורה. מהפגישה הראשונה עם עו״ד דוד סער והטיפול בתיק של עו״ד חגי סער. מאוד מרוצה וממליצה בחום

התקבלה ב 31/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני בדרך כלל לא כותבת חוות דעת אבל הייתי חייבת!! שירות אמין, טיפול מסור וחם, הקשבה מלאה. שמחה שבחרתי נכון!! תודה תודה

התקבלה ב 31/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אין על עו"ד סער!! העזרה, המקצועיות התמיכה. הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליהם בתביעה שהיתה נראית כבלתי אפשרית.תודה תודה תודה

התקבלה ב 31/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני לשבח את משרדו של דוד סער ואת דוד בפרט על כך שייצג אותי מול חברת הביטוח בכבוד רב והשיג עבטרי את כל מה שמגיע לי ומעבר. הכל התנהל ברמה הכי מקצועית שיש ולולא הוא היינו במקום אחר מבחינה כלכלית. לכל מכריי וקרוביי אני ממליץ רק על דוד סער!

התקבלה ב 31/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד אמין ומקצועי. מהרגע שהגעתי ועד לסיום התיק בהצלחה תמיד הייתה אוזן קשבת ותמיד היו זמינים ועם אין סוף סבלנות.

התקבלה ב 30/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מחלקת תעבורה מצויינת להפליא מפשט לא פשוט שצלחו בהצלחה רבה המון תודות למשפחת סער היקרה

התקבלה ב 30/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד עם שירות מהיר ואמין. מקום עם אנשים מדהימים ממליצה בחום.

התקבלה ב 30/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי עם סוגיה בדיני עבודה שנפתרה במהרה!! שירות מצוין, יחס אנושי ורמה מקצועית גבוה מאוד! קיבלתי המלצה מחברים להגיע ולא מתחרט. שוב תודה דוד וחגי!

התקבלה ב 30/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
תודה רבה על העזרה טיפול יוצא מן הכלל בתיק מומלץ מאוד

התקבלה ב 30/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד אמין ומקצועי, תמיד זמין לכל פנייה,קיבלתי את מלא העזרה ולכן ממליצה בחום!!!

התקבלה ב 30/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שרות מקצועי עם יחסי אנוש ברמות הכי טובות שאפשר למצוא

התקבלה ב 30/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
בניגוד להערכות של עורכי דין אחרים, עו"ד דוד וחגי סער הגיעו לתוצאות נפלאות בתיק שלי שהיה לא פשוט בלשון המעטה על זה מגיע לכם שאפו! תודה על הכל!

התקבלה ב 29/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד עורכי דין מקצוענים, אמינים ותמיד זמינים. מומלץ בחום.ףום.

התקבלה ב 29/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
טיפול יוצא מן הכלל בתיק שלי! המון תודה!

התקבלה ב 23/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני לשבח ולהודות לעו``ד דוד סער וחגי סער על הטיפול בתיק שלי. חגי תמיד היה זמין עבורי וענה לכל שאלה ובקשה.

התקבלה ב 16/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעורך דין דוד סער ולצוות משרדו על הטיפול המקצועי והמהיר בתביעת נכות ביטוח לאומי.

התקבלה ב 15/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
דרוג מס 1 טיפול נאות מסור מקצועי עם ליווי והכל באווירת נועם וחביבות וכמובן הצלחנו אז תודה דוד מכל הלב ןעינבי את מקסימה והשירות שלך נהדר המשיכו כך

התקבלה ב 13/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הייתי מאד מרוצה מהטיפול בתיק של עורך הדין דוד סער ועורכת הדין עינב הלד ממשרדו, הטיפול היה מסור ומקצועי ביותר, הם לומדים את חומר התיק ומתעמקים בו, נעים מאד לעבוד איתם ואני ממליץ עליהם בחום! התיק הסתיים בהצלחה מלאה!

התקבלה ב 08/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
לעו"ד אלון סער ממשרדו של עו"ד דוד סער תודה על הטיפול המקצועי והאדיב במיצוי זכויותיי מהמעביד.

התקבלה ב 07/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
לא ידעתי שאפשר לרשום תודה עו״ד דוד סער לפני זמן מה הושעתי מעבודה בחברת תעופה .בעזרתו של עו״ד סער ועוד עו״ד ששמה שכחתי סליחה . בתפקודו המקצועית והבנה של המערכת החזירו אותי למערכת שרצתה לפטר תודה לכם על היחס האישי ומקצועית ,

התקבלה ב 06/08/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני לציין לשבח את עורך הדין אלון סער על מקצועיותו וסבלנותו , על כל שאלה שעלתה תמיד היה זמין וענה באנושיות ובאכפתיות רבה עשה מאמצים מעבר למקובל ע"מ שאצא מרוצה ובהרגשה טובה !!!!! ממליצה בחום

התקבלה ב 25/07/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד דוד סער ייצג אותי בתיק מורכב ומסובך ובזכות בקיאותו המקצועיות שלו והידע הנרחב שלו זכינו מעבר לכל המצופה .ברור שפניתי אליו שוב.הוא מייצג אותי כיום בתיק מורכב לא פחות.דוד מייצג אותי בכבוד רב אמיתי וכנה ומשתף אותי בכל דבר ומכוון אותי נכון כדי שנזכה גם כאן.אני ממליצה על דוד בזכות הידע היחס המקצועיות והכי חשוב שהוא "נלחם"חהשיג עבורי תוצאה טובה.יישר כוח

התקבלה ב 22/07/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
במסגרת תביעה שהוגשה נגדי..ע"ס 100,000 ₪ הלכתי וחיפשתי עו"ד תותח!! כמו שאומרים שיעזור לי..שיציל אותי מהתביעה הרובצת עלי כרעם ביום בהיר!! חיפשתי וחיפשתי..ואז הגעתי למשרד עו"ד דויד סער בתל אביב!! וכבר בפגישה הראשונה הרגשתי ...הוא העו"ד!! לא אשכח את המילים שלו" תישן טוב אתה ביידים טובות אל תחשוש מהתביעה"בניהולה של עו"ד עינב הלד המקסימה והכל כך מקצועית,זיו פניה בסבר פנים יפות ..תמיד!! ניהול תיק ומשפט ברמה הגבוהה ביותר!! תחושתי הייתה לכל אורך הדרך שאני בתוך משפחה!!רוצים לדעת את הסוף?? ברור..ניצחנו במשפט!! ולמה ניצחנו ולא ניצחתי..מכיוון שגם משרד עו"ד סער דויד ניצח!! ההמלצה הזו היא מהלב!! עו"ד טוב תמצאו בטוח..אבל עו"ד טוב מאוד אני מצאתי!!

התקבלה ב 18/07/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני מבקש להביע מלוא ההערכה לעו"ד דוד סער ולצוות משרדו על שירות מקצועי, אדיב, ומכובד. אציין כי נעזרתי בשירותיו של עו"ד סער מספר פעמים לאורך השנים, בתחומים שונים: בתחום המסחרי, בהסכם עבודה ובמיצוי זכויות עובד, בכל הפעמים הטיפול של עו"ד סער הסתיים בהצלחה רבה,תוך זמן קצר, ביעילות ולשביעות רצוני. עו"ד סער היקר! רב תודות לך ומלוא ההערכה על הטיפול המסור בי ועל הביטחון והגב שהענקת לי בכל עת. יישר כוח! שא ברכה בעמלך! בהערכה רבה!!! מומלץ בחום! עומר

התקבלה ב 10/07/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני מודה מאוד לעו"ד דוד סער ולעו"ד חגי סער על הטיפול המקצועי ומסור! ממליץ בחום.

התקבלה ב 09/07/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד מקצועי ואדיב! פניתי לעו"ד חגי סער בתביעה אל מול ביטוח לאומי. הייעוץ והליווי המקצועי הביאו לי את התוצאה שלה ייחלתי.

התקבלה ב 28/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד אלון סער עבור הטיפול המקצועי והאדיב בעניין שביקשתי שתטפלו,ממליץ בחום.

התקבלה ב 25/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני רוצה להודות למשרדו של דוד סער, ולעו"ד חגי סער שייצג אותי בתביעה לא פשוטה, אחרי המון לבטים וחששות היום אחרי שהכל הסתיים אני יכולה להגיד שהוא ייצג אותי בכבוד רב, הכל התנהל בצורה מאוד מסודרת וברורה, תמיד קיבלתי מענה לכל שאלותיי והוא היה זמין ועזר לאורך כל הדרך. תודה לך!!! בזכותך הצלחתי לקבל את שמגיע לי. לא חושבת שיש עו"ד שיכל לעשות את עבודתך בצורה טובה יותר. מומלץ בחום!

התקבלה ב 19/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד דוד סער היקר! על המסירות,הרגישות,הבקיאות והמקצועיות בטיפולו בתיק שלי,כמו כן לעו"ד רחל על הטיפול המקצועי,על האדיבות והמסירות פשוט צוות מנצח ישר כוח.

התקבלה ב 18/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מומחים! טיפול מקצועי מומלץ מאוד

התקבלה ב 10/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד מצוין. יחס אישי. מומחה בדיני עבודה.

התקבלה ב 08/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני מודה לעורכי הדין אפרת ודוד סער על הטיפול המקצועי, הענייני והאדיב שהענקתם לי בסוגיה בה נתבקשתם לטפל.

התקבלה ב 07/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד דוד סער ועו"ד אלון סער ייצגו אותי בתביעה שהגישו נגדי חברת רייטס פור יו (חברה למימוש זכויות רפואיות). תבעו אותי על סכום של עשרות אלפי שקלים, ובעזרת הייצוג המעולה שלהם התביעה נגדי נדחתה במלואה ואף חייבו את החברה לשלם לי 10,000 ש"ח הוצאות משפט! תותחים!

התקבלה ב 03/06/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שלום רב, פניתי למשרדו של עו"ד דוד סער לצורך טיפול בתביעה מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח של המעסיק לאחר תאונת עבודה , קיבלתי שירות מצוין ידע וטיפול מקצועי מאוד לאורך כל הדרך מעו"ד דוד סער ועו"ד עינב הלד שטיפלה בתיק שלי עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים מקצועית ואדיבה שירות אישי לכל לקוח , התקבלה תוצאה מצוינת בתיק שלי. ממליץ עליכם בחום מקצוענים ברמות !!

התקבלה ב 31/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אחרי חיפוש ובדיקות ממושכות למשרד עורכי דין בדיני עבודה מצאתי את דוד סער שירות יסודי התביעה והטיפול בתיק עודכנתי באופן שוטף ממליץ בחום עורך דין ישר

התקבלה ב 30/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מתביעה חסרת סיכוי כנגד חברת הביטוח לאחר שהתאלמנתי והם גיבורים על אלמנות...עו"ד דוד סער סייע לי להוציא את מירב סכום המשכנתא מחברת הביטוח. היה לי מזל "שנפלתי" על עורך דין תותח כזה.ממליצה בחום רב!!

התקבלה ב 21/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פניתי למשרד של דויד לצערי לאחר שמקום העבודה הקודם לא פעל על פי חוק. קיבלתי שירות מקצועי נאמן אדיב ובמחיר תחרותי מהתחילת הדרכה וגם לאחר שנסתיימה ביעוץ שנואים אחרים. ממליץ על עו"ד חגי סער במיוחד שנתן את השירות

התקבלה ב 16/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שלום לכולם,שמי אבי מאיזור הדרום,אני חייב לשבח בקול רם את עוד דוד סער ואת צוות המשרד,על טיפול מקצועי ומהיר,עו"ד דוד סער דאג לי לפיצויים מעבר למתבקש,זה פשוט הדהים אותי,מודה מאוד לעו"ד דוד סער ולצוות המשרד,אשמח לעבוד איתכם שוב,תודה ובהצלחה.

התקבלה ב 07/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שלום רב המשרד ייצג אותי בנאמנות ובמקצועיות לאורך כל הדרך באמצעות עו"ד אלון סער שעשה מעל ומעבר על מנת שאצא מרוצה. תודה רבה על העזרה והתמיכה בתקופה קשה, ממליץ בחום!!!

התקבלה ב 16/04/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ד"ר עו"ד דוד סער ועו"ד חגי סער מטפלים במסירות, מקצועיות, ידע עילאי בנושא ביטוח לאומי. אין לי מילים להודות על הסיוע בקרב העיקש מול ביטוח לאומי. התנהלות יסודית המלווה בנועם ובסבלנות.

התקבלה ב 30/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
קיבלנו יעוץ מהיר מקצועי ויעיל בדרכי נועם .עוד דוד סער ןעוד אלון ידידיה ליוו אותנו לאורך כל התקופה בנועם ובמקצועייות עם תוצאות טובות.

התקבלה ב 27/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
לא יכולתי שלא להתרשם מהמקצועיות, היושר והתמיכה בכל עת שהצטרכתי מתוך אדיבות. עו"ד אמין מאוד, אחראי, יסודי ביותר וגם בעל הכרות טובה מאוד עם כל הצדדים הפרקטים.

התקבלה ב 22/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
למשרד דוד סער ובפרט לעו"ד חגי סער שליווה אותו במסגרת תביעת דמי לידה מהביטוח הלאומי יישר כח גדול ורוב תודות על טיפול מסור ומקצועי וחשוב מכל - השגת פסק דין על מלוא התביעה כנגד המל"ל. אין לי מילים להודות על היחס האישי והתחושה שאתם יודעים את העבודה. שמחה שבחרתי בכם מכולם מאחלת חג חירות שמח ושפע פרנסה. עו"ד שירלי שירה בן אנו בכר

התקבלה ב 20/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פניתי לחגי סער לטפל בכלב שתקף את משפחתי פעמיים, קיבלתי שרות מצוין, מקצועי וזריז. ממליץ בחום

התקבלה ב 20/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שלום חברים אני הכרתי משרד של עורך דין דוד סער והם לי עבודה ממש רמה גבוהה. והם חזקים בנושא של פיצויים וכל הנושאים האלו היום עורך דין דוד סער ואלון סער בעזרתם קיבלנו פסק דין לטובתי ואני מציע לכם חברים להכיר את המשרד ואני מרוצה מכל הצוות של משרד דוד סער וכל הנושאים האלו

התקבלה ב 25/02/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עוד דוד סער טיפל בתביעה מורכבת במקצועיות רבה הוציא תוצאה מעולה במשפט. היה תמיד זמין להסברים. יודע גם להציג את הדברים בצורה משכנעת מומלץ מאוד.

התקבלה ב 17/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
אין לי מילים להודות לעורך דין דוד סער היקר והתותח! עו"ד סער ייצג אותי משך שנים רבות במגוון תחומים מורכבים הדורשים מקצועיות וידע רב. עו"ד סער הוכיח שתמיד הצליח להשיג את המקסימום עבורי בכל תיק ותיק, וכמובן בעזרתה של עורכת דין עינב הלד, אשר ליוותה לאורך שנים את התיקים באדיבות, ברצון טוב, ביחס חם, במקצועיות עם אוזן קשבת. בשורה התחתונה, הגעתי למקום הנכון ובזמן הנכון. ממליץ בחום רב לפנות למשרד עורכי דין דוד סער! א. שלום

התקבלה ב 17/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין סער הוא פשוט תותח! הגעתי לדוד בעקבות פיטורין בהריון, והוא תמך בי, ייעץ לי וטיפל בתיק שלי במסירות רבה וכן במהירות!! חיזק את טיעוניי בשימוע מול מעסיקיי וכתוצאה מכך השיג לי כ3 משכורות הכוללים תנאים סוציאליים כאשר אני בבית. אני ככ שמחה שבחרתי בדוד לייצג אותי, עורך דין מספר 1!

התקבלה ב 14/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי לעורך דין דוד סער בנוגע לענייני עבודה והוסבר לי המצב על ידי העורך דין בצורה מפורטת מלאה על כל התהליך והובהרו לי כל התהליכים בנוגע לתיק. כעבור שלושה חודשים התיק נסגר בצורה מספקת וטובה על ידי עורך דין אלון סער בצורה מקצועית....

התקבלה ב 11/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
דוד הוא אדם ישר והגון. הגעתי אליו לפני יותר משנה לפגישת ייעוץ בחינם והוא עזר לי יותר מכל עו״ד אחר שיצא לי לעבוד מולו ושדרש שכר טרחה. אני ממליץ על על דוד כי הוא אמין, חד ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר!

התקבלה ב 06/12/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד דוד סער אשר טיפל בתיק שלי מול חברת ביטוח בתחום אובדן כושר עבודה על מנת להשיג עבורי את זכויותיי .עברנו דרך לא קלה אך בזכות המיקצועיות,הידע הרב ,הניסיון והנחישות נחל הצלחה מבורכת שהביאה לתוצאות טובות לשביעות רצוני המלאהֱֱֱֱ!כמו כן מודה אני מעומק לבי לעו``ד עינב הלד בעלת אישיות כובשת,אנושית,תמיד קשובה ומקצועית אציין את עובדי המשרד לשבח על אדיבותם הרבה והאוירה הנעימה בכל פעם שהגעתי !את מיכל ,ברכה ואולה תודה גם לכן.ולך עו``ד דוד תודה על הכל איש יקר ואדיב !! ממליצה בחום על נותני השירות במשרד זה ובראשם דוד סער.

התקבלה ב 28/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרדו של עו"ד סער מטפל במשפחתי כבר מעל 8 שנים במקצעניות ותמיכה רבה. תמיד נכון לעזור בעזרה בטלפון ועד ייצוג שאין שני לו בביתי המשפט. כיום מטפל בתיק כבר 3 שנים. ותמיד מעודכן עד הפרט האחרון בתיק ואנו יודעים ובטוחים שאנו בידיים הכי טובות שיש.

התקבלה ב 27/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי לדוד לאחר שבע שנים טיפול בנכות מעבודה בביטוח לאומי, נדחית פעם אחר פעם בשל קשר סיבתי. הגעתי למשרד של דוד סער בחשש גדול לאחר פעמים רבות שנדחתי והפעם גם ע״י בית דין לעבודה .בעמצעות דוד סער הערערנו לבית דין הארצי לעבודה , עם טיעונים חזקים , החזיר את התיק לוועדה חדשה לערערים ונקבע קשר סיבתי חד משמעי עם 84 אחוזי נכות לצמיתות רטרואקטיבית 8 שנים. אין מילים בפי לתאר את גודל הערכה לדוד ורחלי הנפלאים . טיפול מסור, הדרכה לאורך כל הדרך בחוכמה, בידע עצום וליווי לוועדה רפואית במקצועיות רבה מאוד. אני שמחה שבחרתי אתכם ליצג אותי. תודה רבה.

התקבלה ב 23/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פיניתי לעורך דין דוד סער לקבל ייצוג בנושא ענייני עבודה. קיבלתי שירות מעל ומעבר למצופה. יחס חם ואדיב, כל פנייה או שאלה שלי נענתה במהרה, וכמובן שהוא הביא לתוצאות מצוינת ומקסימליות. ברצוני להודות מקרב לב ואני ממליץ בחום על שירותו של עורך דין זה.

התקבלה ב 21/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי אילכם מיואש ויצאתי ממכם בראש מורם וחדש .המקצועיות המסירות והידע שאין שני לו כל עו"ד במשרדך נותן את כולו למען הזולת מודה לכם על כל שהשגתם עבורי ובני משפחתי תבורכו בבריאות וכל טוב

התקבלה ב 13/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרדו של עו"ד סער, הכולל צוות מקצועי, איכפתי וענייני, מייצג אותי לשביעות רצוני המלאה. ממליצה בחום ובכוונה.

התקבלה ב 12/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אנשים נפלאים! טופלתי במקצועיות רבה ע"י עו"ד חגי שדאג לי לפיצוי הולם לאחר שחויבתי לשווא ע"י בית מלון. בכללי משרד משפחתי ונעים קיבלו אותנו בסבר פנים יפות וכולם היו נחמדים מאוד. מומלץ בחום

התקבלה ב 12/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
באמת תענוג ! משרד מקצועי אמין וזמין ללקוחותיו. בתיק שלי טיפל עו"ד חגי סער שהיה אדיב, סובלני מאוד ותמיד דאג להסביר לשתף ולהרגיע. בקיצור משרד איכותי ברמות הכי גבוהות מומלץ מאוד!

התקבלה ב 12/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד מעולה !! ברצוני להודות ולשבח את המשרד ובעיקר את עורך הדין חגי סער ! זכיתי לשרות מקצועי, רציני ואמין. תמיד היו זמינים לשאלות ולהסברים. חגי ליווה אותי לאורך התקופה בסבלנות רבה. כמובן שאני ממליץ לכל מי שצריך עורך דין בתחום לפנות למשרד עו״ד דוד סער. אוסיף גם כי שכר הטרחה היה לגמרי הגון ביחס לשרות ולתוצאות.

התקבלה ב 09/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי למשרדו של עו"ד סער בהמלצה של חבר ולא התאכזבתי , פגשתי צוות אדיב ומקצועי ביותר וכבר בפגישה הראשונה הבנתי שאני בידיים טובות ואכן התוצאות לא אחרו לבוא ,בעקבות הטיפול המקצועי התיק הסתיים לשביעות רצוני המלאה בדיוק כפי ש עו"ד דוד סער חזה , ממליץ מאוד...

התקבלה ב 08/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני לקוחה חדשה של עורך דין סער ומהמעט שחוויתי אני יודעת שאני נמצאת בידיים הכי טובות שיש. מול ביטוח לאומי חובה להעזר בעורך דין תותח שבקיא בנושא, מקצוען ורציני. וכאחת, שיוצגה ע"י עורך דין אחר אני יכולה לומר בודאות שתוך דקות ספורות בפגישת הייעוץ בה הייתי (פגישת ייעוץ ללא תשלום!) הבנתי שאני נמצאת במקום הכי נכון שיש. עוד סער גילה הרבה רגישות והבנה למצבי, הסביר ונתן מענה לכל שאלה ששאלתי והאיר את עייניי גם לגבי דברים שלא חשבתי . גם המזכירות אדיבות ומסבירות פנים.... לסיכום: יש על מי לסמוך!!!

התקבלה ב 05/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
תודה לעו"ד דוד סער שליווה אותי במשך שנתיים. משרד אמין ומקצועי ביותר. תודה גם לעו"ד אלון ידידיה.

התקבלה ב 31/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מכירה את עו"ד דוד סער שנים , עו"ד בחסד עליון , הוא וכל הצוות של המשרד , אלון ידידיה גם טיפל בי וענה לכל צרכי, טיפל לי בתביעה של בעלי בנכות כללית , מרוצה מאד ממליצה בחום

התקבלה ב 31/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני לשבח את עו"ד אלון ידידיה המקסים על השירות שהיה מעל ומעבר! תמיד דאג ועזר לי בכל שעה! משרד מקצועי מאוד! מרוצה מהשירות שלכם.

התקבלה ב 30/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני לציין לשבח את עו"ד דוד סער ועו"ד אלון סער בשל מקצועיותם הרבה, חריפותם והיחס המדהים שקיבלתי לאורך כל הדרך. עו"ד היו זמינים לי בכל שעה לכל שאלה שהיתה לי ותמיד באדיבות וסבלנות אין קץ. המשרד פעל במהירות, חריפות, יצירתיות ומקצועיות מדהימה עד לניצחון שלו ייחלתי. ממליץ בחום.

התקבלה ב 29/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
במילה אחת "וואוו" אני כבר למעלה משנתיים נעזרת בשירותיכם ותמיד מקבלת מענה בכתב או בטלפון או בפגישה, לא היתה שאלה אחת שנשאלה ולא קיבלתי מענה. מרוצה מאוד מהיחס. המון תודות לד"ר דוד סער ולעו"ד חגי סער שאתם באמת שם בכל זמן נתון.

התקבלה ב 29/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
למשרד עו"ד ד"ר דוד סער. במיוחד לעו"ד דוד סעד ועו"ד עינב הלד. עברו כל כך הרבה שנים טובות, עבדתם ימים ולילות ועברנו הרבה קשיים ועמדתם על שלכם ולא ויתרתם לאף אחד אפילו להחלטות השופטים לא הסכמתם עד שלא קיבלתם מה שרציתם, ביום הראשון שהגעתי למשרדכם ודיברתי עם עו"ד דוד סער ישירות קלטתי כאן הכתובת שלנו ואמרתי תוך תוכי רק כבודו יעזור לי, בשמי ובשם אחותי ובתה אנו מודים לכם מכל הלב על העבודה הנהדרת והיחס החם שנתנתם לנו ועל התוצאה שהגעתם אליה. תודה לכם מכל הלב . ממשפחת סויד ואבו גבל

התקבלה ב 10/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, דואגים לך בצורה הכי אישית שיש!עורך דין חגי סהר עוזר מאוד ונותן חוות דעת מקצועית ושקולה מאוד.. יצאתי מאוד מרוצה ממליץ בחום

התקבלה ב 12/09/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד רציני,הגעתי עם עולה שגרם לי המעסיק דוד וחגי מצאו ליקויים נוספים ופעלו למעני ,השגתי פשרה ואקבל את המגיע לי בזכותם. אנשים ניפלאים!!

התקבלה ב 30/07/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד מצוין ומשפחתי. השיג לי הסדר פשרה יפה מאוד בתיק גבולי, בזמן קצר.

התקבלה ב 22/05/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו״ד סער ייצג אותי בתביעה כנגד מעסיק שלי. המשרד עשה עבודה יסודית, רצינית ומקצועית מהמעלה הראשונה. בסופו של דבר התוצאות היו לשביעות רצוני ועל כך תודתי להם.

התקבלה ב 18/05/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד דוד סער ועו"ד עינב הלד, מבקשת לנצל זכות נעימה להודות לכם על ההתמדה והעיקשות שטיפלתם בתיק. התגברתם על הקשיים שהערימו לכם ויצאתם שידכם על העליונה. מודה לכם מאוד שלא ויתרתם והשגתם את התוצאה המקסימאלית. ברגשי כבוד ותודה, אודליה ש.

התקבלה ב 15/02/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני רוצה להודות למשרד הנפלא של דוד סער, על כל אופן ההתנהלות החמה והנעימה,המקצועית והייחודית,על כל הלווי המשפטי,הזמינות הגבוהה, ובמיוחד להודות לעורכת הדין האחת והיחידה עינב הלד שתמכה וליוותה אותי לאורך כל הדרך, הנעימות שבה, האכפתיות והנכונות תמיד להיות שם כשצריך, התושייה שהפגינה והרצון העז לעשיית צדק ועמידה על הזכויות, מודה לך באופן אישי, ומודה לכל צוות המשרד שליווה אותי ולעורך דין דוד סער תודה לך על כל הסיוע ובעיקר על המפעל הנפלא שיצרת, ישר כוח, ריקי

התקבלה ב 23/01/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
לאחר שנדחתי על ידי הביטוח הלאומי להכרה באירוע מוחי כתאונת עבודה, עו"ד דוד סער ועו"ד עינב הלד עשו כל מאמץ ולא שקטו עד להכרה כתאונת עבודה. יש לציין את אורך הרוח על שאלה והבהרה אשר ניתנו על ידיכם וכן צוות המשרד. תודה ענקית לכם ובברכת שנה טובה.

התקבלה ב 05/09/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד סער שייצג אותי מול גוף גדול והצליח בענק! תודות לעו"ד עינב הלד שליוותה את התהליך במסירות, מקצועיות ובעיקר בחיוך ענק. כיף לעבוד עם משרדים כאלה, ממליץ בחום!

התקבלה ב 14/06/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד מצוין! הצליח להעלות את אחוזי הנכות שלי בצורה משמעותית מול ביטוח לאומי וחברת הביטוח .תודות גם לעו"ד עינב הלד על עבודה מצוינת. מומלץ ביותר!!

התקבלה ב 13/02/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ממליץ מאוד. שלחתי גם את אחותי לטיפול בענייניה. אדם חביב וקשוב נעים להיות במשרדו ובעיקר יש שם משהיא מיוחדת, ברכה זה שמה - היא תתן לך להרגיש רצוי.

התקבלה ב 19/07/2015
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מעולה

התקבלה ב 29/04/2015
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני הייתי מעומד לפיטורים בהתמדה ונחישות של מר סער עו"ד ועבודתה של עו"ד עינב הלד הצלחתי לשמור את מקום עבודתי מול חברה גדולה

התקבלה ב 14/12/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פשוט מעולים! השיגו לי 24% אחוזי נכות ממשרד הביטחון. מקצועיות ושירות. תודה לעו"ד רובי אנגל.

התקבלה ב 26/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
טיפל בי מעולה! ממליץ

התקבלה ב 25/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
קיבלתי שרות מהיר ומיקצועי תודה.

התקבלה ב 25/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מומלץ מאוד. קובי

התקבלה ב 14/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד מצוין

התקבלה ב 02/07/2013
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
דרך מנחם בגין 44, תל אביב, ישראל