053-9428975
התקבלו 49 חוות דעת בציון ממוצע 5 מתוך 5
דוד סער, משרד עורכי דין
דוד סער עוסק בתביעות נזקי גוף, דיני עבודה, ביטוח, פנסיה, אובדן כושר עבודה, נכויות וביטוח לאומי. בכיר לשעבר בחברות ביטוח, בעל השכלה בכלכלה ותואר שני במשפטים.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
דרך מנחם בגין 44 
עיר:
טלפון:
053-9428975 

משרד עורכי דין דוד סער עוסק בתביעות נזקי גוף, דיני עבודה, ביטוח, פנסיה, אובדן כושר עבודה, ביטוח לאומי ותביעות משרד הביטחון.

 

עו"ד סער שימש בתפקידים בכירים בחברות ביטוח מהמובילות בענף, באגף ביטוח חיים, בריאות ופנסיה ובמסגרת תפקידו היה ממונה על הקניית הכשרה מקצועית לסוכני הביטוח וכן היה הכתובת לפתרון בעיות מקצועיות עבור סוכני הביטוח ולקוחותיהם, בתחומים אלו. במקביל, שימש עו"ד סער כמרצה בכיר במכללה לביטוח, במסלול קבלת רישיון לעסוק כסוכני ביטוח מורשים.

 

לאחר פרישתו כעובד שכיר בחברות הביטוח, פתח עו"ד סער משרד לייעוץ פנסיוני וביטוח חיים והעניק את שירותיו לגופים שונים במשק, לרבות חברות ולקוחות פרטיים.

 

השכלה:

 

עו"ד דוד סער רכש השכלה רחבה מאוד בתחומי עיסוקו, דבר אשר מסייע לו רבות להבין סוגיות מורכבות ולהתעמק במקרים מסובכים, הדורשים רזולוציות דקות מאוד, אשר לא אחת מהווים הם את הסיבה להצלחה בתיק ולקידום עניינו של הלקוח על הצד הטוב ביותר.


במסגרת השכלתו, עו"ד סער הינו בעל תואר שלישי בכלכלה, בעל תואר שני במשפטים עם התמחות בנזיקין (L.L.M). כמו כן, בעל תואר C.L.U (Chartered Life Underwriter), שהנה תעודה ללימודים גבוהים בענף ביטוח חיים, אשר במסגרתו השתלם בלימודי אקטואריה, חיתום רפואי ועסקי ותנאי ביטוח באופן מעמיק.


כמו כן, עו"ד סער עבר השתלמויות עומק רבות בתחומי הנזיקין, הביטוח ודיני עבודה,לרבות השתלמות בחיתום ביטוח חיים באופן ספציפי.

 

תחומי העיסוק:


עו"ד סער התמחה משך שנים רבות בתחומי המשפט הנזיקי והביטוחי לצד התמקצעות בדיני עבודה, כאשר בתחומים אלו עוסק הוא באינטנסיביות רבה וביסודיות, דבר שהקנה לו ידע וניסיון רב העומד לרשות לקוחותיו.

 

בתחום דיני העבודה, מייצג עו"ד סער עובדים רבים מול מעסיקיהם לקבלת זכויות עבודה ופרישה. כמו כן, מייצג עו"ד סער גם מעסיקים הנתבעים על ידי עובדיהם בסכסוכי עבודה המתגלעים ביניהם. במסגרת עיסוקו הרב בתחום זה, רכש עו"ד סער בקיאות רבה בכל הקשור לחוקי המגן בעבודה, לפסיקה הענפה הקיימת וכן בהכרת ההסכמים הקיבוציים וצווי ההרחבה למיניהם.


בתחום הנזיקין, מייצג עו"ד סער נפגעים אשר ניזוקו בעבודה, במקומות ציבוריים, בתאונות דרכים, ביחסים שבין אדם לחברו, כגון:

 

תקיפות, לשון הרע וכיו"ב. עו"ד סער רכש ניסיון רב מאוד שהינו פועל יוצא של עיסוק אינטנסיבי ויומיומי בנושאים אלו.

 

בתחום הביטוח והפנסיה, מייצג עו"ד סער מבוטחים מול כל חברות הביטוח וקרנות הפנסיה במשק, בכל הקשור למקרי מוות, נכויות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, סיעודי, זכויות פנסיה למיניהן ונזקי רכוש. יתרונו של עו"ד סער בתחום זה בולט, נוכח עברו התעסוקתי העשיר בחברות הביטוח.


בתחום הביטוח הלאומי, מייצג עו"ד סער מבוטחים רבים מול הביטוח הלאומי, על כל ענפיו, לרבות נכות נפגעי עבודה, נכות כללית, שירותים מיוחדים, ניידות, אבטלה, דמי לידה, תושבות, חוב לביטוח לאומי, קצבאות זקנה ושאירים, פטור ממס הכנסה ועוד כהנה.

 

עו"ד סער מייצג את לקוחותיו בועדות רפואיות מזה שנים רבות, ורכש ניסיון וידע רפואי רב, המסייע להגדלת סיכוייו שלהלקוח מול ועדות אלו.


בשלוש השנים האחרונות, עוסק משרדו של עו"ד סער בתחום דיני משפחה, בנוסף לתחומי העיסוק הנ"ל, ובתקופה זו רכש ניסיון וידע לא מבוטלים, בין היתר בנושאי גירושין, הסכמי ממון, ירושה וצוואות ושאר עניינים בתחום המעמד האישי.

 

אודות משרד עו"ד דוד סער


המשרד מונה 12 עורכי דין, ובנוסף מתמחים ומזכירות, וזאת לצד רופאים העומדים לרשות המשרד באופן יומיומי. עורכי הדין במשרדו של עו"ד סער, נבחרו בקפידה רבה ורובם ככולם סיימו בהצטיינות את לימודיהם ובעלי תואר שני במשפטים. כמו כן, בצוות המשרד קיימים עורכי דין, אשר מסיימים את לימודיהם במסגרת תואר שני באקטואריה ובמתמטיקה פיננסית באוניברסיטאות חיפה ובר אילן.

השאיפה למצוינות במשרד עו"ד סער, נותנת אותותיה גם על ניהול תיקו של הלקוח להשגת המירב עבורו.

 


 


 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


חוות דעת ודירוגים
הוסף חוות דעת


שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מתביעה חסרת סיכוי כנגד חברת הביטוח לאחר שהתאלמנתי והם גיבורים על אלמנות...עו"ד דוד סער סייע לי להוציא את מירב סכום המשכנתא מחברת הביטוח. היה לי מזל "שנפלתי" על עורך דין תותח כזה.ממליצה בחום רב!!

התקבלה ב 21/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פניתי למשרד של דויד לצערי לאחר שמקום העבודה הקודם לא פעל על פי חוק. קיבלתי שירות מקצועי נאמן אדיב ובמחיר תחרותי מהתחילת הדרכה וגם לאחר שנסתיימה ביעוץ שנואים אחרים. ממליץ על עו"ד חגי סער במיוחד שנתן את השירות

התקבלה ב 16/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שלום לכולם,שמי אבי מאיזור הדרום,אני חייב לשבח בקול רם את עוד דוד סער ואת צוות המשרד,על טיפול מקצועי ומהיר,עו"ד דוד סער דאג לי לפיצויים מעבר למתבקש,זה פשוט הדהים אותי,מודה מאוד לעו"ד דוד סער ולצוות המשרד,אשמח לעבוד איתכם שוב,תודה ובהצלחה.

התקבלה ב 07/05/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שלום רב המשרד ייצג אותי בנאמנות ובמקצועיות לאורך כל הדרך באמצעות עו"ד אלון סער שעשה מעל ומעבר על מנת שאצא מרוצה. תודה רבה על העזרה והתמיכה בתקופה קשה, ממליץ בחום!!!

התקבלה ב 16/04/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ד"ר עו"ד דוד סער ועו"ד חגי סער מטפלים במסירות, מקצועיות, ידע עילאי בנושא ביטוח לאומי. אין לי מילים להודות על הסיוע בקרב העיקש מול ביטוח לאומי. התנהלות יסודית המלווה בנועם ובסבלנות.

התקבלה ב 30/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
קיבלנו יעוץ מהיר מקצועי ויעיל בדרכי נועם .עוד דוד סער ןעוד אלון ידידיה ליוו אותנו לאורך כל התקופה בנועם ובמקצועייות עם תוצאות טובות.

התקבלה ב 27/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
לא יכולתי שלא להתרשם מהמקצועיות, היושר והתמיכה בכל עת שהצטרכתי מתוך אדיבות. עו"ד אמין מאוד, אחראי, יסודי ביותר וגם בעל הכרות טובה מאוד עם כל הצדדים הפרקטים.

התקבלה ב 22/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
למשרד דוד סער ובפרט לעו"ד חגי סער שליווה אותו במסגרת תביעת דמי לידה מהביטוח הלאומי יישר כח גדול ורוב תודות על טיפול מסור ומקצועי וחשוב מכל - השגת פסק דין על מלוא התביעה כנגד המל"ל. אין לי מילים להודות על היחס האישי והתחושה שאתם יודעים את העבודה. שמחה שבחרתי בכם מכולם מאחלת חג חירות שמח ושפע פרנסה. עו"ד שירלי שירה בן אנו בכר

התקבלה ב 20/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פניתי לחגי סער לטפל בכלב שתקף את משפחתי פעמיים, קיבלתי שרות מצוין, מקצועי וזריז. ממליץ בחום

התקבלה ב 20/03/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
שלום חברים אני הכרתי משרד של עורך דין דוד סער והם לי עבודה ממש רמה גבוהה. והם חזקים בנושא של פיצויים וכל הנושאים האלו היום עורך דין דוד סער ואלון סער בעזרתם קיבלנו פסק דין לטובתי ואני מציע לכם חברים להכיר את המשרד ואני מרוצה מכל הצוות של משרד דוד סער וכל הנושאים האלו

התקבלה ב 25/02/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עוד דוד סער טיפל בתביעה מורכבת במקצועיות רבה הוציא תוצאה מעולה במשפט. היה תמיד זמין להסברים. יודע גם להציג את הדברים בצורה משכנעת מומלץ מאוד.

התקבלה ב 17/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
אין לי מילים להודות לעורך דין דוד סער היקר והתותח! עו"ד סער ייצג אותי משך שנים רבות במגוון תחומים מורכבים הדורשים מקצועיות וידע רב. עו"ד סער הוכיח שתמיד הצליח להשיג את המקסימום עבורי בכל תיק ותיק, וכמובן בעזרתה של עורכת דין עינב הלד, אשר ליוותה לאורך שנים את התיקים באדיבות, ברצון טוב, ביחס חם, במקצועיות עם אוזן קשבת. בשורה התחתונה, הגעתי למקום הנכון ובזמן הנכון. ממליץ בחום רב לפנות למשרד עורכי דין דוד סער! א. שלום

התקבלה ב 17/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין סער הוא פשוט תותח! הגעתי לדוד בעקבות פיטורין בהריון, והוא תמך בי, ייעץ לי וטיפל בתיק שלי במסירות רבה וכן במהירות!! חיזק את טיעוניי בשימוע מול מעסיקיי וכתוצאה מכך השיג לי כ3 משכורות הכוללים תנאים סוציאליים כאשר אני בבית. אני ככ שמחה שבחרתי בדוד לייצג אותי, עורך דין מספר 1!

התקבלה ב 14/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי לעורך דין דוד סער בנוגע לענייני עבודה והוסבר לי המצב על ידי העורך דין בצורה מפורטת מלאה על כל התהליך והובהרו לי כל התהליכים בנוגע לתיק. כעבור שלושה חודשים התיק נסגר בצורה מספקת וטובה על ידי עורך דין אלון סער בצורה מקצועית....

התקבלה ב 11/01/2018
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
דוד הוא אדם ישר והגון. הגעתי אליו לפני יותר משנה לפגישת ייעוץ בחינם והוא עזר לי יותר מכל עו״ד אחר שיצא לי לעבוד מולו ושדרש שכר טרחה. אני ממליץ על על דוד כי הוא אמין, חד ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר!

התקבלה ב 06/12/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד דוד סער אשר טיפל בתיק שלי מול חברת ביטוח בתחום אובדן כושר עבודה על מנת להשיג עבורי את זכויותיי .עברנו דרך לא קלה אך בזכות המיקצועיות,הידע הרב ,הניסיון והנחישות נחל הצלחה מבורכת שהביאה לתוצאות טובות לשביעות רצוני המלאהֱֱֱֱ!כמו כן מודה אני מעומק לבי לעו``ד עינב הלד בעלת אישיות כובשת,אנושית,תמיד קשובה ומקצועית אציין את עובדי המשרד לשבח על אדיבותם הרבה והאוירה הנעימה בכל פעם שהגעתי !את מיכל ,ברכה ואולה תודה גם לכן.ולך עו``ד דוד תודה על הכל איש יקר ואדיב !! ממליצה בחום על נותני השירות במשרד זה ובראשם דוד סער.

התקבלה ב 28/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרדו של עו"ד סער מטפל במשפחתי כבר מעל 8 שנים במקצעניות ותמיכה רבה. תמיד נכון לעזור בעזרה בטלפון ועד ייצוג שאין שני לו בביתי המשפט. כיום מטפל בתיק כבר 3 שנים. ותמיד מעודכן עד הפרט האחרון בתיק ואנו יודעים ובטוחים שאנו בידיים הכי טובות שיש.

התקבלה ב 27/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי לדוד לאחר שבע שנים טיפול בנכות מעבודה בביטוח לאומי, נדחית פעם אחר פעם בשל קשר סיבתי. הגעתי למשרד של דוד סער בחשש גדול לאחר פעמים רבות שנדחתי והפעם גם ע״י בית דין לעבודה .בעמצעות דוד סער הערערנו לבית דין הארצי לעבודה , עם טיעונים חזקים , החזיר את התיק לוועדה חדשה לערערים ונקבע קשר סיבתי חד משמעי עם 84 אחוזי נכות לצמיתות רטרואקטיבית 8 שנים. אין מילים בפי לתאר את גודל הערכה לדוד ורחלי הנפלאים . טיפול מסור, הדרכה לאורך כל הדרך בחוכמה, בידע עצום וליווי לוועדה רפואית במקצועיות רבה מאוד. אני שמחה שבחרתי אתכם ליצג אותי. תודה רבה.

התקבלה ב 23/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פיניתי לעורך דין דוד סער לקבל ייצוג בנושא ענייני עבודה. קיבלתי שירות מעל ומעבר למצופה. יחס חם ואדיב, כל פנייה או שאלה שלי נענתה במהרה, וכמובן שהוא הביא לתוצאות מצוינת ומקסימליות. ברצוני להודות מקרב לב ואני ממליץ בחום על שירותו של עורך דין זה.

התקבלה ב 21/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי אילכם מיואש ויצאתי ממכם בראש מורם וחדש .המקצועיות המסירות והידע שאין שני לו כל עו"ד במשרדך נותן את כולו למען הזולת מודה לכם על כל שהשגתם עבורי ובני משפחתי תבורכו בבריאות וכל טוב

התקבלה ב 13/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרדו של עו"ד סער, הכולל צוות מקצועי, איכפתי וענייני, מייצג אותי לשביעות רצוני המלאה. ממליצה בחום ובכוונה.

התקבלה ב 12/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אנשים נפלאים! טופלתי במקצועיות רבה ע"י עו"ד חגי שדאג לי לפיצוי הולם לאחר שחויבתי לשווא ע"י בית מלון. בכללי משרד משפחתי ונעים קיבלו אותנו בסבר פנים יפות וכולם היו נחמדים מאוד. מומלץ בחום

התקבלה ב 12/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
באמת תענוג ! משרד מקצועי אמין וזמין ללקוחותיו. בתיק שלי טיפל עו"ד חגי סער שהיה אדיב, סובלני מאוד ותמיד דאג להסביר לשתף ולהרגיע. בקיצור משרד איכותי ברמות הכי גבוהות מומלץ מאוד!

התקבלה ב 12/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד מעולה !! ברצוני להודות ולשבח את המשרד ובעיקר את עורך הדין חגי סער ! זכיתי לשרות מקצועי, רציני ואמין. תמיד היו זמינים לשאלות ולהסברים. חגי ליווה אותי לאורך התקופה בסבלנות רבה. כמובן שאני ממליץ לכל מי שצריך עורך דין בתחום לפנות למשרד עו״ד דוד סער. אוסיף גם כי שכר הטרחה היה לגמרי הגון ביחס לשרות ולתוצאות.

התקבלה ב 09/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי למשרדו של עו"ד סער בהמלצה של חבר ולא התאכזבתי , פגשתי צוות אדיב ומקצועי ביותר וכבר בפגישה הראשונה הבנתי שאני בידיים טובות ואכן התוצאות לא אחרו לבוא ,בעקבות הטיפול המקצועי התיק הסתיים לשביעות רצוני המלאה בדיוק כפי ש עו"ד דוד סער חזה , ממליץ מאוד...

התקבלה ב 08/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני לקוחה חדשה של עורך דין סער ומהמעט שחוויתי אני יודעת שאני נמצאת בידיים הכי טובות שיש. מול ביטוח לאומי חובה להעזר בעורך דין תותח שבקיא בנושא, מקצוען ורציני. וכאחת, שיוצגה ע"י עורך דין אחר אני יכולה לומר בודאות שתוך דקות ספורות בפגישת הייעוץ בה הייתי (פגישת ייעוץ ללא תשלום!) הבנתי שאני נמצאת במקום הכי נכון שיש. עוד סער גילה הרבה רגישות והבנה למצבי, הסביר ונתן מענה לכל שאלה ששאלתי והאיר את עייניי גם לגבי דברים שלא חשבתי . גם המזכירות אדיבות ומסבירות פנים.... לסיכום: יש על מי לסמוך!!!

התקבלה ב 05/11/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
תודה לעו"ד דוד סער שליווה אותי במשך שנתיים. משרד אמין ומקצועי ביותר. תודה גם לעו"ד אלון ידידיה.

התקבלה ב 31/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מכירה את עו"ד דוד סער שנים , עו"ד בחסד עליון , הוא וכל הצוות של המשרד , אלון ידידיה גם טיפל בי וענה לכל צרכי, טיפל לי בתביעה של בעלי בנכות כללית , מרוצה מאד ממליצה בחום

התקבלה ב 31/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני לשבח את עו"ד אלון ידידיה המקסים על השירות שהיה מעל ומעבר! תמיד דאג ועזר לי בכל שעה! משרד מקצועי מאוד! מרוצה מהשירות שלכם.

התקבלה ב 30/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני לציין לשבח את עו"ד דוד סער ועו"ד אלון סער בשל מקצועיותם הרבה, חריפותם והיחס המדהים שקיבלתי לאורך כל הדרך. עו"ד היו זמינים לי בכל שעה לכל שאלה שהיתה לי ותמיד באדיבות וסבלנות אין קץ. המשרד פעל במהירות, חריפות, יצירתיות ומקצועיות מדהימה עד לניצחון שלו ייחלתי. ממליץ בחום.

התקבלה ב 29/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
במילה אחת "וואוו" אני כבר למעלה משנתיים נעזרת בשירותיכם ותמיד מקבלת מענה בכתב או בטלפון או בפגישה, לא היתה שאלה אחת שנשאלה ולא קיבלתי מענה. מרוצה מאוד מהיחס. המון תודות לד"ר דוד סער ולעו"ד חגי סער שאתם באמת שם בכל זמן נתון.

התקבלה ב 29/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
למשרד עו"ד ד"ר דוד סער. במיוחד לעו"ד דוד סעד ועו"ד עינב הלד. עברו כל כך הרבה שנים טובות, עבדתם ימים ולילות ועברנו הרבה קשיים ועמדתם על שלכם ולא ויתרתם לאף אחד אפילו להחלטות השופטים לא הסכמתם עד שלא קיבלתם מה שרציתם, ביום הראשון שהגעתי למשרדכם ודיברתי עם עו"ד דוד סער ישירות קלטתי כאן הכתובת שלנו ואמרתי תוך תוכי רק כבודו יעזור לי, בשמי ובשם אחותי ובתה אנו מודים לכם מכל הלב על העבודה הנהדרת והיחס החם שנתנתם לנו ועל התוצאה שהגעתם אליה. תודה לכם מכל הלב . ממשפחת סויד ואבו גבל

התקבלה ב 10/10/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, דואגים לך בצורה הכי אישית שיש!עורך דין חגי סהר עוזר מאוד ונותן חוות דעת מקצועית ושקולה מאוד.. יצאתי מאוד מרוצה ממליץ בחום

התקבלה ב 12/09/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד רציני,הגעתי עם עולה שגרם לי המעסיק דוד וחגי מצאו ליקויים נוספים ופעלו למעני ,השגתי פשרה ואקבל את המגיע לי בזכותם. אנשים ניפלאים!!

התקבלה ב 30/07/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד מצוין ומשפחתי. השיג לי הסדר פשרה יפה מאוד בתיק גבולי, בזמן קצר.

התקבלה ב 22/05/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו״ד סער ייצג אותי בתביעה כנגד מעסיק שלי. המשרד עשה עבודה יסודית, רצינית ומקצועית מהמעלה הראשונה. בסופו של דבר התוצאות היו לשביעות רצוני ועל כך תודתי להם.

התקבלה ב 18/05/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד דוד סער ועו"ד עינב הלד, מבקשת לנצל זכות נעימה להודות לכם על ההתמדה והעיקשות שטיפלתם בתיק. התגברתם על הקשיים שהערימו לכם ויצאתם שידכם על העליונה. מודה לכם מאוד שלא ויתרתם והשגתם את התוצאה המקסימאלית. ברגשי כבוד ותודה, אודליה ש.

התקבלה ב 15/02/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני רוצה להודות למשרד הנפלא של דוד סער, על כל אופן ההתנהלות החמה והנעימה,המקצועית והייחודית,על כל הלווי המשפטי,הזמינות הגבוהה, ובמיוחד להודות לעורכת הדין האחת והיחידה עינב הלד שתמכה וליוותה אותי לאורך כל הדרך, הנעימות שבה, האכפתיות והנכונות תמיד להיות שם כשצריך, התושייה שהפגינה והרצון העז לעשיית צדק ועמידה על הזכויות, מודה לך באופן אישי, ומודה לכל צוות המשרד שליווה אותי ולעורך דין דוד סער תודה לך על כל הסיוע ובעיקר על המפעל הנפלא שיצרת, ישר כוח, ריקי

התקבלה ב 23/01/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
לאחר שנדחתי על ידי הביטוח הלאומי להכרה באירוע מוחי כתאונת עבודה, עו"ד דוד סער ועו"ד עינב הלד עשו כל מאמץ ולא שקטו עד להכרה כתאונת עבודה. יש לציין את אורך הרוח על שאלה והבהרה אשר ניתנו על ידיכם וכן צוות המשרד. תודה ענקית לכם ובברכת שנה טובה.

התקבלה ב 05/09/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד סער שייצג אותי מול גוף גדול והצליח בענק! תודות לעו"ד עינב הלד שליוותה את התהליך במסירות, מקצועיות ובעיקר בחיוך ענק. כיף לעבוד עם משרדים כאלה, ממליץ בחום!

התקבלה ב 14/06/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד מצוין! הצליח להעלות את אחוזי הנכות שלי בצורה משמעותית מול ביטוח לאומי וחברת הביטוח .תודות גם לעו"ד עינב הלד על עבודה מצוינת. מומלץ ביותר!!

התקבלה ב 13/02/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ממליץ מאוד. שלחתי גם את אחותי לטיפול בענייניה. אדם חביב וקשוב נעים להיות במשרדו ובעיקר יש שם משהיא מיוחדת, ברכה זה שמה - היא תתן לך להרגיש רצוי.

התקבלה ב 19/07/2015
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מעולה

התקבלה ב 29/04/2015
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני הייתי מעומד לפיטורים בהתמדה ונחישות של מר סער עו"ד ועבודתה של עו"ד עינב הלד הצלחתי לשמור את מקום עבודתי מול חברה גדולה

התקבלה ב 14/12/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פשוט מעולים! השיגו לי 24% אחוזי נכות ממשרד הביטחון. מקצועיות ושירות. תודה לעו"ד רובי אנגל.

התקבלה ב 26/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
טיפל בי מעולה! ממליץ

התקבלה ב 25/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
קיבלתי שרות מהיר ומיקצועי תודה.

התקבלה ב 25/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מומלץ מאוד. קובי

התקבלה ב 14/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד מצוין

התקבלה ב 02/07/2013
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428975
כתובת המשרד:
דרך מנחם בגין 44, תל אביב, ישראל