עורכי דין עורכי דין מקרקעין נדל"ן ירושלים טליה רג'ואן, עורכת דין ונוטריון
טליה רג`ואן, עורכת דין ונוטריון
053-7101187
התקבלו 5 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
טליה רג`ואן, עורכת דין ונוטריון
עוה"ד טליה רג`ואן בעלת משרד ירושלמי ותיק, העוסק בתחום דיני העבודה, הן בייצוג מעסיקים והן בייצוג עובדים. כמו כן עוסק המשרד בדיני ביטוח לאומי ותאונות עבודה.
איזור:
ירושלים והסביבה 
רחוב:
עם ועולמו 3 
עיר:
טלפון:
053-7101187 

עוה"ד טליה רג'ואן עוסקת בנוסף בליטיגציה (ייצוג בבתי משפט); משפט מסחרי (ליווי משפטי של חברות, הסכמים מסחריים וכיוב'); דיני עבודה; ייצוג בפני ועדות רפואיות (לרבות המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון, קרנות פנסיה וכיוב').

לעורכת הדין טליה רג'ואן ניסיון רב שנים. בין היתר מכהנת במשרה מעין שיפוטית בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין; חברה בועדות השיפוטיות בבתי משפט השלום; מנהלת בוררויות וגישורים. משמשת כנוטריון מאז 2011.

תחומי העיסוק של משרדנו:

 

דיני עבודה - מתן ליווי משפטי לחברות ועסקים, עריכת הסכמי עבודה, מתן חוות דעת בנושאי זכויות עובדים, ייצוג מעסיקים, ייצוג עובדים, תביעות בנושא פיטורין בהריון ו/או מחמת אפליה, וכן בנושא הטרדה מינית.

 

צוואות וירושות - ‎מתן שירותי עריכת צוואה לרבות צוואות הדדיות וצוואות נוטריוניות; יצוג בפני בית המשפט למשפחה ו/או בית הדין הרבני בכל הנוגע לתוקפה של צוואה ו/או להסדרי ירושה; ניהול עזבונות ומינוי כמנהלי עזבון.

ליטיגציה - יצוג בפני הערכאות השיפוטיות השונות לרבות בתי המשפט האזרחיים (בית משפט השלום, המחוזי והעליון); בתי הדין לעבודה (בתי הדין האיזוריים ובית הדין הארצי); בתי המשפט למשפחה; בית המשפט המחוזי ביושבו כבית משפט לעניינים מנהליים ו/או בית המשפט העליון ביושבו כערכאת בג"צ. זאת במקביל לפתרון סכסוכים מחוץ לבתי המשפט (הליכי גישור ובוררות).

דיני מקרקעין - קנייה ו/או מכירת דירה, רישום בטאבו, חוזה מקרקעין, תמ"א 38, ליקויי בנייה, דיני מושבים וכו'.

משפט מסחרי ואזרחי - עריכת הסכמים מסחריים, ליטיגציה, ניהול סכסוכים מחוץ לבית משפט.

דיני ביטוח לאומי - ייצוג בוועדות רפואיות וועדות ערר, ייצוג בערעורים על החלטות המוסד לביטוח לאומי.

שירותי נוטריון - אימות מסמכים נוטריוניים; עריכת צוואות נוטריוניות; תרגומים נוטריונים בשפות עברית ואנגלית.

משרד עו"ד טליה רג'ואן, הינו משרד בוטיק השם דגש על מתן יחס אישי לכלל לקוחות המשרד ולווי צמוד החל מפתיחת ההליך המשפטי ועד הגעה להסדר הרצוי.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: טליה רג`ואן, עורכת דין ונוטריון
מאת:
עו"ד טליה רג`ואן היא מקוצועית לחלוטין! ולא פחות חשוב אנושית ומקסימה תודה על יצוג מושלם.

התקבלה ב 08/05/2018
שם המשרד: טליה רג`ואן, עורכת דין ונוטריון
מאת:
אני הכרתי את עורכת דין טליה רג`ואן עוד בהיותי עובדת פשוטה שגילתה בעיות בהתנהלות המעסיק שלה. פניתי ליעוץ ראשוני ומיד קיבלתי את כל התשובות והמלצות והשלכות שעם הזמן התבררו כנכונות לחלוטין. טליה הקשיבה לכל הרצונות שלי ובקשות בעניין. טלי ידעה לעבור את הרגש שלי ולהגיע לשכל הישר שכל כך היתי צריכה בתיק זה. היא ליוותה אותי בכל התהליך הקשה, מסורבל ונקמני בתביעה של המעסיק לשעבר שלי שנמשך כשנתיים כולל יצוג בבית המשפט. מיותר להגיד כי הצלחנו במשפט ובגדול. בנתיים בזמן הזה יצאתי לדרך עצמאית וגם בכל הדרך הזאת טלי ליוותה אותי בנאמנות, זמינות רבה בכל הזמנים. טלי מצא תמיד פתרונות לכל בעיה או עיכוב שהיה לי. בנוסף בכל הסבטוחה הזאת היתי באמצע סגירת עיסקה על הדירה שרציתי. תוך זמן קצר טלי הכינה את כל המסמכים הנדרשים גם מול המוכר, גם מול הרשויות וגם מול הבנק ועיסקה נסגרה תוך זמן קצר בלי שום הפתעות לא נעימות בדרך. עם השנים טלי הפכה לא רק לעורכת דין בתיק בתביעה נגדי אלא עורכת דין גם פרטית וגם עסקית של המשפחה והחברה שלי וגם לחברה לדרך

התקבלה ב 08/05/2018
שם המשרד: טליה רג`ואן, עורכת דין ונוטריון
מאת:
עו"ד טליה רג`ואן מביאה לשולחן כ-17 שנות ניסיון בעריכת דין. מייצגת אותי נאמנה במקצועיות, יושרה מקצועית והגינות בפן הכלכלי, באה מאוד לקראתי. לרוב אנחנו נחוצים לשירותי עריכת דין כשהדברים בחיינו לא הולכים חלק אך כשזה קורה, אתה רוצה שמישהו כמו טליה תהיה זו שתביא פתרון לבעיה שבגינה נזקקת לשירות משפטי. אני ממליץ על טליה בחום רב ובהערכה.

התקבלה ב 07/02/2018
שם המשרד: טליה רג`ואן, עורכת דין ונוטריון
מאת:
עו"ד טליה היא פשוט מקצועית. לא מתחרטת על שום רגע שבחרתי אותה

התקבלה ב 06/02/2018
שם המשרד: טליה רג`ואן, עורכת דין ונוטריון
מאת:
עורכת דין מקצועית ביותר, מומלץ!

התקבלה ב 06/02/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101187
כתובת המשרד:
עם ועולמו 3, ירושלים, ישראל