התקבלו 7 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
בעלת תואר שלישי במשפטים, מגשרת ובוררת. עו"ד בכירה המייצגת באופן אישי בביהמ"ש . המשרד עוסק בתביעות בתחומי המשפט האזרחי מסחרי, ייפוי כוח מתמשך ולשון הרע
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
למשרד סניפים בתל אביב וברמת השרון  
עיר:
טלפון:
053-8007701 

המשרד נוסד ע"י ד"ר עו"ד איריס טרומן LLB ,MBA, דוקטור למשפטים, מרצה, מגשרת ומוסמכת ע"י האפוטרופוס הכללי בייפוי כוח מתמשך. 

 

משרד עו"ד ד"ר איריס טרומן פועל במקצועיות, נאמנות ונחישות להשגת התוצאה האופטימלית עבור כל לקוח הזוכה ליחס אישי וזמינות מרבית של עו"ד. אנו נלווה אתכם משיחת הטלפון הראשונית ועד לסיום ההליך בדרך הטובה ביותר. ד"ר טרומן מייצגת בבית משפט באופן אישי את כל לקוחות המשרד.

 

אזרחי - מסחרי: 
משרד עורכי דין ד"ר איריס טרומן הוא משרד מוביל ויחודי שבו משולב ידע, נסיון והבנה מעמיקה במגוון רחב של תחומי פעילות המשרד וביניהם, משפט מסחרי, דיני עבודה, דיני חוזים, יפויי כוח מתמשך, לשון הרע, נדל"ן ומקרקעין, גישור וישוב סכסוכים.

 
דיני משפחה:

דיני משפחה הוא תחום מורכב ורגיש אשר דורש ראייה רחבה של כלל הצרכים של בני המשפחה לצד הבנה מערכתית הכוללת רכוש והון משפחתי. מאחר שמשרדנו פועל בתחומים אחדים ולא רק בתחום אחד, יש לנו את היכולת לתת מענה מקצועי ופתרונות לסוגיות שונות המתעוררות במהלך ההליך אשר בעיקר קשורות לרכוש ולהון משפחתי. לדוגמה, מכירה של בית עקב גירושין או חלוקת ירושה וכן הבנה מעמיקה בנושאים כלכליים כמו חלוקת הון משפחתי הכולל מוניטין של עסק או הערכת שווי אופציות, חברה ועוד.  


גירושין -

 • מזונות אישה
 • מזונות קטינים
 • משמורת והסדרי ראיה
 • חלוקת רכוש ופירוק שיתוף
 • הסכם שלום בית וגירושין
 • הסכם להורות משותפת

ידועים בציבור -

 • עריכת הסכם ממון
 • הסכם לחיים משותפים
 • הסכם מתנה

צוואות וירושות -

 • עריכת צוואות, ירושות ועיזבונות
 • הסכם בין יורשים
 • התנגדות לצוואה

ייפוי כוח מתמשך -

 

מינוי אפוטרופוס לגוף ולרכוש

כינוס נכסים וניהול עיזבונות

 

גישור ויישוב סכסוכים -

 

 

קיים סניף נוסף ברמת השרון - רח' ברנשטיין כהן 34 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
מאת:
עורכת דין מקצועית ונעימה, ליוותה אותנו בהליך מורכב ורגיש. ממליץ בחום

התקבלה ב 26/06/2018
שם המשרד: ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
מאת:
עורכת דין רהוטה אחראית ומסורה ללקוחותיה ,זכיתי להכירה ואני מודה לה על הסיוע המהיר והמקצועי שנתנה לבן שלי כשנקלע למצב קשה מול מעסיק פוגעני

התקבלה ב 04/02/2018
שם המשרד: ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
מאת:
עו"ד טרומן היא קודם כל בת אדם נעימה, מסבירת פנים, ויש לה כישרון להישאר עם הלקוח בגובה העיניים. כלומר לפשט את השפה משפטית הידועה לעורכי דין כך שתהיה נהירה ובהירה ל"פשוטי העם". היא מקצוענית אמיתית. עניינים ממוקדת. הוגנת במחיר. המשרה אוירה נעימה זורמת ונינוחה. ממליצה עליה בחום.

התקבלה ב 30/01/2018
שם המשרד: ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
מאת:
אין הרבה עורכי דין שרמת המקצועיות שלהם ועמדת בקנה אחד עם רמת האתיקה, המוסר והאנושיות שלהם. ד"ר איריס טרומן לא היססה לשניה להתפנות לבקשתי הדחופה ומיידית טיפלה בנושא אליו פניתי אליה ללא הודעה מוקדמת. ממליץ לכל מי שזקוק לשירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר ועם זאת רוצה יחס ותשומת לב ראויה לעילה ולעילה.

התקבלה ב 29/01/2018
שם המשרד: ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
מאת:
ישרה הגונה! אמיתית! בעלת ידע עצום! זריזה! ממוקדת! מעודדת! תומכת! כל הדברים שהייתי מצפה מעורכת דין כאשר באים אליה עם בעיה !!!המון תודה על התמיכה המיקצועית המעולה ועל התמיכה הרוחנית במקביל לאורך כל הדרך!!במילים אחרות ממש מעולה!!!!

התקבלה ב 29/01/2018
שם המשרד: ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
מאת:
חריפה נוקבת ומדויקת.. שמחה שבחרנו בה לטפל בענין משפטי רגיש ומורכב.

התקבלה ב 29/01/2018
שם המשרד: ד"ר איריס טרומן , משרד עו"ד
מאת:
אני מנכ״ל של רשת חנויות פניתי לד״ר טרומן בבקשה ליעוץ ייצוג משפטי,בנוסף להגינות ומסירות נתקלתי בעורכת דין שמבינה בכלכלה ובמנהל עסקים וקבלתי יעוץ טוב שהוביל להצלחה יתרה בתיק .כן ירבו עורכי דין הגונים וחכמים.

התקבלה ב 28/01/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007701
כתובת המשרד:
למשרד סניפים בתל אביב וברמת השרון , תל אביב, ישראל