שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין קניין רוחני תל אביב לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים
לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים
תחומי עיסוק: קניין רוחני
לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים
לוצאטו את לוצאטו - עורכי פטנטים הינו משרד מקצועי ואיכותי העוסק בעריכה, רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
 
עיר:
טלפון:

לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים הינו משרד מקצועי ואיכותי העוסק בעריכת פטנטים, חיפוש פטנטים, רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם.

למשרד לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים פריסה ארצית רחבה, וכיום פועלים סניפים בתל אביב, ירושלים ובפארק התעשייה עומר. כיום ניצב המשרד בצמרת המשרדים לעריכת ורישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בישראל.

למשרד מוניטין רב בעולם הרחב וזאת בזכות המסורת רבת השנים המלווה אותו, קשריו הטובים עם משרדי עורכי פטנטים עמיתים בעולם, ולא מעט בזכות איכות המאגר האנושי של עובדיו. כל העובדים המקצועיים הינם אקדמאים, ורבים בעלי תואר שלישי בתחומים טכנולוגיים ממוקדים, כגון: פיסיקה, כימיה וביולוגיה. הרקע הטכנולוגי והמשפטי המגוון של עובדיו והלקוחות הרבים העניקו ללוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים מוניטין של משרד שמסוגל לרשום פטנטים בכל התחומים. מומחי המשרד הם שעורכים וכותבים את בקשת הפטנט המפורטת, תוך הקפדה מירבית על הבטחת ההגנה המשפטית של המוצר, וזאת כדי שבמידה וביום מן הימים יעמוד הפטנט למבחן משפטי, הוא יצליח להגן על הטכנולוגיה שבבסיס המוצר.
הניסיון הרב של עורכי פטנטים במשרדנו מתבטא בהכנה ובהגשת בקשות רבות לפטנטים, סימני מסחר ומדגמים מדי שנה.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
, תל אביב, ישראל