לביא יעקב, משרד עורכי דין
053-9428563
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
לביא יעקב, משרד עורכי דין
עורך דין, חשבונאי וכלכלן אשר פועל בכל תחומי המס
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
ז`בוטינסקי 33  
עיר:
טלפון:
053-9428563 

משרד לביא יעקב הוקם בשנת 2000 אחרי שעו"ד לביא עבד כשכיר בהרצוג, פוקס נאמן ובמשרדו של יוסי שפט ונחשף לעסקאות מהגדולות במשק כמו גם להיבטי מיסוי ופתרונות מיסוי שנתנו לאותן עסקאות.


המשרד מגלה בקיאות והעמקה רבות ומייצג הן בהליכי השגה והן בבתי משפט.

המשרד פועל במספר מחלקות:

דיני מיסים - המשרד מעניק יעוץ בתחומי מס מגוונים, ובכלל זה מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מס ערך מוסף ומיסוי בינלאומי, הן במסגרת בחינת עסקאות, הן במסגרת תכנוני מס והן כמייצג במסגרת הליכי השגה, ערר וערעור. כמו כן המשרד מעניק חוות דעת ומטפל בתיקים בנושאי ארנונה. עו"ד לביא משמש כחבר ועדת ערר ארנונה שליד עיריית תל אביב יפו.

 

נזקי גוף תאונות, נכי צה"ל ודיני ביטוח - המשרד מייצג בוועדות רפואיות בביטוח לאומי ומול חברות הביטוח השנות, ייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפגעי פעולות איבה ועוד. המשרד מסייע לנכי צה"ל במימוש זכויותיהם מול משרד הבטחון, הן בהכרה כנכה מול קצין התגמולים והן בפני הוועדות הרפואיות, ופיתח מיומנות מיוחדת בתחום נכה הנפש והלומי הקרבות. עו"ד לביא מלווה את הנכה תוך רגישות לסבלו ולאורך כל הדרך, גם בהטבות והענקות לפי דיני הנכים.

 

מעמד אישי וירושה - לרבות תביעות גירושין, משמורת ילדים, מזונות, צוואות, סכסוכי ירושה, ניהול עיזבון ועוד.

 

דיני עבודה - המשרד מייצג עובדים ומעבידים הן ביעוץ שוטף בתחום והן בייצוג בתביעות. המשרד שם דגש על היבטים פיננסיים ומיסויים של התחום.

 

דיני תקשורת - המשרד מלווה חברות הפועלות בתחומי התקשורת והפרסום, וכן מייצג סופרים והוצאות לאור, תוך דגש על בחינת היבטי זכויות יוצרים. כמו כן המשרד מייצג תובעים ונתבעים בתיקי לשון הרע.

דיני חברות וניירות ערך - המשרד מעניק ליווי שוטף לחברות במגוון התחומים לרבות עריכת הסכמי מייסדים, ניסוח תקנונים, הסכמי השקעה ועוד. כמו כן מלווה המשרד מספר מיזמים המפעילים קרנות השקעה בניירות ערך ובכלל זה מעניק להם יעוץ בתחום ניירות ערך וליווי מיסויי.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בסיוע ובכל שאלה
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: לביא יעקב, משרד עורכי דין
מאת:
עורכי דין הכי טובים שיש, מיומנים, ומשיגים תוצאות מצוינות מומלץ בחום רב - מי יתן וירבו כמותם

התקבלה ב 28/05/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428563
כתובת המשרד:
ז`בוטינסקי 33 , רמת גן , ישראל