צפריר טל, משרד עורכי-דין

צפריר טל, משרד עורכי-דין

דרך בן גוריון 2 מגדל ב.ס.ר 1 קומה 9 , רמת גן (אזור המרכז)

המשרד עוסק בייצוג נפגעי בנקים: לקוחות מוגבלים, לקוחות המבקשים לתבוע פיצויים מן הבנק או לקוחות המעוניינים בהסדרי חוב מול הבנקים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרדנו מייצג לקוחות בנקים ומטפל ב:

  • ביטול הגבלת חשבון.
  • הגשת תביעות כספיות נגד הבנקים
  • הסדרי חוב מול בנקים.
  • המשרד עוסק במשפט אזרחי לסוגיו ומייצג תובעים ונתבעים בקרבות המשפטיים שהם מנהלים בערכאות השונות.


תביעות נגד משטרת ישראל
למשרד פניה ייחודית לנפגעי משטרת ישראל ורשויות אכיפה אחרות: תביעות בגין אלימות שווא של המשטרה, מעצרי שווא, מאסרי שווא, חיפושי שווא ופגיעה בזכויות אסירים, לרבות תביעות בגין נזקי גוף ורכוש. לאחרונה אנו עדים לגל של פגיעות שווא על ידי המשטרה באזרחים נורמטיביים, וזאת על רקע של התעמתות בין שוטרים ומפגינים ופגיעה באזרחים תמימים בגין צבע עורם, מוצאם וכיוצא באלה.


נפגעי עבירה
אם אתם או מי מהקרובים לכם נפלו קורבן למעשה פשע או אלימות, פגיעה בגוף (אינוס, אלימות, תקפיה בנשק וגם הונאה, גניבה ומרמה) אל תעמדו לבד מול רשויות החוק, אשר לא תמיד חושבות על הקורבן. אם אתם חשים כי המשטרה איננה ממצה את הטיפול, אתם סבורים שבאפשרותכם ובזכותכם לתבוע את העבריין את או הרשויות ולקבל פיצויי בגין עגמת הנפש והנזקים (לעיתים מדובר בפגיעות גוף חמורות לרבות נכויות קשות או מוות) אנו נלווה אתכם ונסייע לכם בכל בפני כל גוף ורשות עד שתקבלו את כל המגיע לכם.


המשרד מלווה בעלי דירות, בעלי בתים וועדי בתים משותפים הסובלים מליקויי בניה ומבקשים להגיש תביעות נגד היזמים והקבלנים. לצורך הטיפול בתביעות אלה מסתייע במשרד בחוות דעת של מומחים ומהנדסים מן השורה הראשונה.

 

נזקי גוף
אם נפגעתם בתאונת עבודה, אם נתגבשה אצלכם נכות אנו נסייע לכם בתביעת הגורם האחראי. נפגעי תאונות שהן תולדה של השימוש באופניים חשמליים וקוקרינטים חשמליים, בין שהם עוברי אורח תמימים ובין שהם משתמשי הכלי, מוזמנים לפנות למשרדנו לייעוץ וטיפול משפטי בהשגת הפיצוי המגיע להם ו/או בקבלת הגנה משפטית כנגד תביעות שהוגשו נגדם.
 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

צפריר טל, משרד עורכי-דין

פניה ישירה אל צפריר טל, משרד עורכי-דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה