עורכי דין עורכי דין מדינות והגירה-דרכון זר תל אביב עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל - דרכון צרפתי ודין צרפתי
עו"ד ונוטריון ג`ולי דניאל - דרכון צרפתי ודין צרפתי
053-9386713
התקבלו 4 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
עו"ד ונוטריון ג`ולי דניאל - דרכון צרפתי ודין צרפתי
אזרחות צרפתית - דרכון צרפתי - חוות דעת על הדין הצרפתי בענייני ירושה - רישום זכויות יוצרים בצרפת - עריכת צוואות דו לשוניות עברית-צרפתית לנכסים של צרפתים בארץ
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
דרויאנוב 5, בניין כלל 
עיר:
טלפון:
053-9386713 

יעוץ משפטי ע"י עו"ד ילידת צרפת, בעלת תואר שני מאוניברסיטה פאריס (1996) וכמו כן רשיון ישראלי בעריכת דין (משנת 2001).

 

עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל הינה בעלת ניסיון רב בתחומים הבאים:

- הסכמי ממון בצרפתית ובעברית בהתאם לדין הצרפתי ולדין הישראלי

- יפויי כח מתמשך בצרפתית ובעברית

-גישורים נוטריונים בצרפתית

-  אזרחות צרפתית / אזרחות פורטוגלית 

- ירושות בצרפת

- ויזה לאירופה (ויזה בן זוג, ויזה סטודנט, ויה אומן)

-  חוות דעת על הדין הצרפתי, בנושאי ירושות, נישואין וגירושין בצרפת

-  הליכים של חידוש אזרחות, רישום נישואים וילדים , רישום גירושין שנערכו מחוץ לצרפת מול הקונסוליה הצרפתית בארץ, וכמו כן  מול המוסדות המנהליות בצרפת

-  בקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית ישירות מול הרשויות בפורטוגל לצורך הנפקת תעודת לידה פורטוגלית (לצאצאי יהודי ספר ופורטוגל )

- בקשה לאישור אזררחות צרפתית מול הרשם לענייני אזרחות בצרפת.

- ערעורים על סירוב להנפקת דרכון צרפתי או אישור אזרחות צרפתית בבית המשפט המחוזי בצרפת 

 

מוסמכת מטעם הקונסוליה הצרפתית בישראל ושגרירות צרפת בישאל כעורכת דין המתמחה בתחום דיני צרפת.

 

 

אזרחות צרפתית:

 

ניסיון בהליך לקבלת אזרחות צרפתית: יצוג בקונסוליה הצרפתית בארץ, יישום הזכאות לאזרחות בהורשה או מתוקף נישואין, חידוש אזרחות, הכנת ניירת לצורך בקשת "ספר המשפחה", השגת המסמכים בצרפת, השגת ניירת ותעודות לצורך קבלת דרכון צרפתי, רישום גירושין של ישראלים במרשם הצרפתי (על פי דרישות הקונסוליה הצרפתית בארץ הכולל ניסוח תעודת הנוהג (certificat de coutume) - ייעוץ אישי ותשובות לשאלות בתחום האזרחות דרך האימייל.

 

עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל מעניקה לכם יעוץ אישי ומכוון, הכולל השגת המסמכים בצרפת, הדרכה בהכנת המסמכים הישראליים הדרושים ע"י הקונסוליה הצרפתית בארץ, הגשת בקשות לבית משפט לענייני אזרחות בצרפת, טיפול בחידוש אזרחות דרך הצהרה, רישום גירושין בצרפת. עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל מטפלת בכל הליך ו/או ניירת בהתאם לדרישות הקונסוליה הצרפתית בארץ.

 

כמו כן, עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל מייצגת אתכם בבית משפט לענייני משפחה בהליך של הגשת בקשות למתן פסקי דין הצהרתיים ועניני שינויי שם ו/או תיקון תאריך לידה.

 

עו"ד ונוטריון ג'ולי דניאל מטפלת גם כן בבקשות ויזה לצרפת (ויזה סטודנט, ויזה בן זוג וכו.)

 

 

צוואות וירושות בצרפת/ של תשובי צרפת בעלי נכסים בארץ:

  •  איתור צוואות בצרפת
  • חוות דעת על הדין הזר - חוות דעת בדיני ירושה על פי הדין הצרפתי (לצורך הגשת בקשות צו ירושה ו/או צו קיום צווואה לרשם לענייניי ירושה בארץ) הכולל עדות מומחה בבית משפט לענייני משפחה בארץ.
  • צוואות דו לשוניות לאזרחי צרפת ו/או להורשת נכסים של צרפתים הנמצאים בארץ.
  • יצוג בבת המשפט לענייני משפחה ו/או הרשם לענייני ירושות בארץ
  • גישור בין לקוחות צרפתיים ומשרדי עו"ד ישראלים ו/או חברות ישראליות ו/או רשויות ישראליות.

 

רישום זכויות יוצרים בצרפת - קניין רוחני בצרפת:

  • מילוי, הגשת טפסים וליווי לצורך רישום זכויות הן בתחום המוסיקה והן בתחום היצירות הקולנועיות ו/או לשידור בערוצים צרפתיים ו/או אירופאים.
  • מעקב רישום יצירות ורישום יצירות נוספות בצרפת.

 


 

שפות: עברית, צרפתית, אנגלית, ספרדית, פורטוגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: עו"ד ונוטריון ג`ולי דניאל - דרכון צרפתי ודין צרפתי
מאת:
עו״ד ג׳ולי מקצועית מאוד ועם לב זהב. הייתה לנו בעיה בירוקרטית עם הקונסוליה. אחרי 4 ביקורים בקונסוליה ועשרות התכתבויות בדוא״ל שנמשכו על פני כחודשיים... הם כל פעם צרחו עלינו וביקשו מסמכים חדשים שלא ביקשו בפגישות הקודמות או בעשרות ההתכתבויות הקודמות... ואז היינו צריכים להזמין כל פעם מסמכים מצרפת וכאשר הם הגיעו ביקשו שוב ושוב ושוב מסמכים חדשים מצרפת עד שהמסמכים לפניהם התיישנו והיה צורך להזמין אותם שוב ושוב... זה היה בלתי נסבל...לא היה ספק שהם עושים זאת בכוונה....בזבזנו ימים שלמים על פעולה בירוקרטית פשוטה... עד שהכנסנו את עו״ד ג׳ולי לתמונה. היא כתבה מכתב והפלא ופלא... מה שלא הצלחתי לעשות במשך חודשיים המכתב שלה עשה בפחות מחצי שעה. תוך פחות מחצי שעה קיבלתי מבול של 5 טלפונים מהקונסוליה ביניהם ראש המחלקה בקונסוליה והקונסול בכבודו ובעצמו שהבטיח לטפל בעניין באופן אישי. הם שלכו לי 4 מיילים תוך שעה עם התנצלות וביקשו להגיע למחרת בבוקר לקונסוליה. הגענו בבוקר לקונסוליה והפלא ופלא..... תוך 7 דקות בדיוק היינו בחוץ לאחר שהרישום בוצע והמסמך המבוקש בידינו. אני ממליץ בחום על עו״ד ג׳ולי... היא מקצועית וידעת בדיוק איך לעבוד מול הקונסוליה. אני ממליץ לכל מי שמתקשה בירוקרטית עם הבירוקרטיה הנוראית של הקונסוליה לא לבזבז זמן ולפנות לסיוע של ג׳ולי. זה יחסוך לכם זמן, עצבים וכסף... הם בילתי נסבלים בקונסוליה. לא ניתן להיתנהל מולם לבד.

התקבלה ב 10/01/2019
שם המשרד: עו"ד ונוטריון ג`ולי דניאל - דרכון צרפתי ודין צרפתי
מאת:
עו"ד שהביאה את האנושיות הסובלנות ומקצועיות אל קדמת הבמה ! ליוותה אותי בסוגיה מסובכת מאוד בנושא אזרחות צרפתית. מאוד מאוד סבלנית איכפתיות ומקצועית ללא פשרות. זמינה תמיד. אישה מקסימה ובעיני היא VIP של עורכי הדין. חד משמעי! ממליץ בחום וללא עוררין.

התקבלה ב 02/09/2017
שם המשרד: עו"ד ונוטריון ג`ולי דניאל - דרכון צרפתי ודין צרפתי
מאת:
בס"ד אני רוצה להודות לעורכת דין, ג`ולי דניאל, על עזרתה המקצועית והנפלאה בהשגת דרכונים לילדיי ולי. ג`ולי היתה יסודית, מלווה עד לפרט האחרון, מכוונת ויודעת את פרטי הפרטים. תמיד זמינה בנייד או במייל, מגיבה לכל שאלה ועוזרת בכל השלבים עד להשגת הדרכונים. ראיתי בג`ולי אישה מיוחדת, מגלה איכפתיות ורצון לעזור מעבר לסטנדרט המקובל, אפילו הפעילה את הוריה, שגרים בצרפת להשגת תעודות לידה בשבילי. ממליצה עליה בחום ומודה לשם שהכיר לי אותה.

התקבלה ב 17/07/2017
שם המשרד: עו"ד ונוטריון ג`ולי דניאל - דרכון צרפתי ודין צרפתי
מאת:
עורך דין מס׳ 1 בתחום האזרחות הצרפתית וכל מה שקשור לירושות בצרפת. שירות טוב, עו״ד ששולטת בתחום שלה , ובנוסף מאוד נחמדה וקשובה ללקוחותיה. יכולת התמודדות גבוהה מול הקונסוליה הצרפתית והקשיים עם רשויות מנהליות בצרפת. דוברת צרפתית שפת אם ועברית ברמת שפת אם גם כן . ממליץ בחום!

התקבלה ב 16/07/2017
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9386713
כתובת המשרד:
דרויאנוב 5, בניין כלל, תל אביב, ישראל