עו"ד ינקוביץ אירית

עו"ד ינקוביץ אירית

שלמה המלך 38 , קריית אונו (אזור המרכז)

תחומי העיסוק הינם מקרקעין, פינוי בינוי, יצוג בעסקאות פרטיות וקבלנים

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרדנו עוסק מזה כ 30 שנה בתחומי המקרקעין השונים. משרדנו בוצעו אלפי עסקאות מקרקעין הן של לקוחות פרטיים והן של יזמים וקבלנים כולם מקבלים שירות מקיף הן בנושאי המקרקעין השונים והן בנושאי מיסוי המקרקעין.


משרדנו מייעץ ללקוחות פרטיים, לקבלנים וליזמים בכל הנושאים הקשורים למיסוי מקרקעין אשר להם חשיבות עליונה להצלחת או לכשלון כל פרויקט או הליך מכר.

 

אני מייצגים דיירים ויזמים בעסקאות פינוי בינוי ולזכותנו רשומים פרויקטים שהסתיימו בהצלחה רבה חרף המורכבות העצומה שקימת בתהליכים אלה.

 

משרדנו הינו משרד בוטיק ובו כל עו"ד עוסק במשך שנים רבות בתחום עיסוקו, וכן כל התהליכים כולם מבוצעים ע"י שני עורכי דין לפחות תוך אינטראקציה ושיתוף פעולה מלא עם הלקוחות.

 

הניסיון העשיר שלנו והחתירה שלנו למקצועיות ללא פשרות ייצרו במהלך 30 שנות קיום המשרד אלפי לקוחות מרוצים, רבים שומרים איתנו על קשר אישי.


נשמח לסייע גם לכם


אירית ינקוביץ, עו"ד

 

 אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת עו"ד ינקוביץ אירית

שאלות ותשובות מפורום מיסוי מקרקעין - עו"ד ינקוביץ אירית

שחר שאל/ה:

חיוב במס רכישה על רכישת דירה ראשונה

33 צפיות

שלום רב לעורכי הדין אני מעוניין לרכוש דירה ראשונה, כאשר לאישתי יש דירה שרכשה לפני הנישואים. האם שנינו נחויב במס רכישה למרות שזו דירה ראשונה שלי? האם יש משמעות לכך שהדירה תהיה רשומה רק על שמי? בנוסף, במידה שאני קונה רק 25% מהדירה (אני ו-3 אחים), האם עדיין אהיה מחוייב במס רכישה? ובכמה? תודה רבה.

עו"ד ינקוביץ אירית
עו"ד ינקוביץ אירית

רכישת דירה לאחר נישואין
אתה תוכל לזכות במס רכישה מופחת (או בפטור למחצית הדירה תלוי במחירה) ועל חלק רעייתך תשלם מס מלא. תוכל להימנע מהמיסוי על חלקה אם נערך הסכם טרום נישואין וכך הוחלט בו, וכן אם תוכיח הפרדה רכושית מוחלטת.

רחלי שאל/ה:

ירושה של שתי דירות שאינן בשימושי וחיוב במס בקניית דירה נוספת

25 צפיות

בבעלותי דירה שקניתי לפני כעשר שנים. לפני כחמש שנים אחותי ואני ירשנו, חצי חצי, לאחר פטירת הורינו שתי דירות- באחת גרה אחותי ובשנייה דוד שלי. כיום אני חושבת לשפר דיור, האם אצטרך לשלם מס רכישה כיוון שכביכול ברשותי יותר מדירה אחת? ואם כן האם יש דרך משפטית להימנע מכך? תודה מראש

עו"ד ינקוביץ אירית
עו"ד ינקוביץ אירית

ירושה של שתי דירות שאינן בשימושי וחיוב במס בקניית דירה נוספת
ביחס לשאלתך הראשונה התשובה היא כן. ביחס לשאלתך השנייה שהינה מעין בקשת ייעוץ - ייתכן, אולם הדבר מצריך בדיקה מסודרת ולכן לא ניתן לתת לך תשובה בפורום.

עו"ד ינקוביץ אירית

פניה ישירה אל עו"ד ינקוביץ אירית

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה