שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין דיני משפחה בני ברק אברג'ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי
אברג`ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי
תחומי עיסוק: דיני משפחה
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
אברג`ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי
משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה תוך התמקצעות בניהול תיקים בביה"ד הרבני, התמקדות מתמדת בצרכי הלקוח ובניית אסטרטגיה מדויקת עבורו.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
רחוב דון יוסף נשיא 8 
עיר:
טלפון:

תהליך הגירושין הינו תהליך טעון רגשית, מבלבל ולעתים אף מפחיד. חשוב שליווי התהליך וניהולו ייעשה על ידי טוען רבני המתמצא במטריה המשפטית ומכיר את ההליכים המנחים את שיקול דעתם של הדיינים, אך לא פחות חשוב – שיהיה רגיש לתהליך האישי אותו עובר כל מתגרש.

 

 

צוות המשרד מלווה אישית ומקצועית כל לקוח, מתחילת ההליך ועד לסיומו. אנו זמינים תמיד לכל שאלה שתעלה ונותנים מענה מיידי לכל בעיה.

 

 

טו"ר ומגשר אברג'ל נסים עוסק בתחומי המעמד האישי על גווניו, ניהל ביד רמה ובהצלחה יתרה מספר רב של תיקים מורכבים המצריכים התמקצעות רבה, דוגל במתן שירות מסור ובלתי מתפשר ללקוחות המשרד, החל ממועד קבלת הטיפול בתיק ועד לסיומו וברוח זו עובד משרדנו.

 

 

טו"ר ומגשר אברג'ל נסים חרט על דגלו את טובתו ונוחותו של הלקוח בראש מעייניו והענקת מירב תשומת הלב ללקוח, לבקשותיו האישיות הפרטניות, תוך מתן יחס אישי ומקצועי וכל זאת תוך ייצוג משפטי הטוב ביותר וללא תנאי. הטיפול המשפטי ניתן תוך הקפדה יתרה על דיסקרטיות ונאמנות מלאה.

 

 

טו"ר ומגשר אברג'ל נסים הינו מגשר מוסמך בתחום גישור המשפחה ומשתמש בכלי הגישורי ככל שנדרש, לפי נתוני התיק ורצון הלקוח, במגמה לחסוך ככל הניתן מהלקוח והקרובים לו מאבקים קשים ומכאיבים.

 

 

סיים את תואר לימודיו בהצטיינות והוסמך כטוען רבני על ידי הרבנות הראשית לישראל, תוך הסמכה אישית מהרב הראשי לישראל, כמו כן, סיים את לימודיו בהצטיינות כמגשר מוסמך על ידי "מרכז גבים לגישור".

 

 

בקיא גדול בהליכים המנחים את שיקול דעתם של הדיינים בביה"ד הרבני.

 

בעל ידע נרחב במשפטים, כותב באתרי מאמרים משפטיים.

יועץ בפורומים משפטיים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי.

 

 

משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה תוך התמקצעות בניהול תיקים בבית הדין הרבני, התמקדות מתמדת בצרכי הלקוח ובניית אסטרטגיה מדויקת עבורו.

 

 

משרדנו מייצג לקוחות בתחומים הבאים:

 

טיפול בגירושין, מזונות, כתובה, משמורת, רכוש.

שלום בית.

חטיפות ילדים.

אפוטרופסויות.

גישורים.

הסכמי ממון.

 

צוות המשרד חרט על דגלו לפעול במרץ מתמיד ובנחישות למען הלקוח ולהצלחתו.

 


 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: אברג`ל נסים - טוען רבני ומגשר משפטי
מאת:
טוען רבני מבריק בעל ידע נרחב אשר מצליח כל פעם מחדש למצוא את הכר ההלכתי והחוקי עליו יוכל להישען הלקוח בבטחה ועל פי דין.

התקבלה ב 31/08/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
רחוב דון יוסף נשיא 8, בני ברק, ישראל