משרד עו"ד יעל בועז

משרד עו"ד יעל בועז

הכישור 47 , חולון (אזור המרכז)

משרד עוה"ד יעל בועז ושות` הוא בעל מוניטין, ניסיון רב רחב היקף ועיסוק ייחודי במקרקעין לרבות התחדשות עירונית וחלוקת רכוש במשפחה, וירושות.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עוה"ד יעל בועז ושות' עוסק בשני תחומים עיקריים - התחדשות עירונית ונדל"ן ומשפט אזרחי מסחרי.

 

בתחומי נדל"ן והתחדשות עירוניתהמשרד מעניק מגוון רחב של שירותים בכל תחומי המקרקעין, יזמות, תכנון, פיתוח, בניה ושיווק של פרויקטים לסוגיהם, לרבות בניה למגורים, פרוייקטים של נדל"ן מניב, עסקאות קומבינציה ועסקאות התחדשות עירונית (תמ"א 38).

 

בתחומי הנדל"ן והמקרקעין: המשרד מעניק ללקוחותיו - יזמים, קבלנים וחברות בנייה גדולות - מגוון רחב של שירותים בליווי שוטף של כל ההליכים הקשורים לתכנון ולהקמה של הפרוייקט, החל מהשלב התכנוני של אישור תוכניות מתאר והוצאות היתרי בניה, וההתקשרות עם מתכננים וגופי ביצוע שונים, דרך מימון הפרוייקט, בנייתו, שיווקו (מכירתו או השכרתו), קבלת ההיתרים הנדרשים להשלמתו, וכלה ברישומו של הפרוייקט, ליווי מכירה והשכרה של הדירות או היחידות המסחריות, וליווי מערכת היחסים המשפטית עם הרוכשים והשוכרים, או לחילופין ייצוג הלקוח במכירה של הפרויקט או חלקים ממנו.

 

המשרד מעורב גם בניהול מו"מ עם צד ג' כולל: רשויות מקומיות, בעלי קרקע, קבלנים, מוסדות תכנון ועוד. המשרד מטפל בהיבטי מיסוי מקרקעין העולים בעסקאות, וכן בהיבט הכספי של מימון הפרוייקטים, ומלווה את היזמים בעסקאות סבוכות מול בנקים ומוסדות פיננסיים.

 

פעילות הנדל"ן במשרד מלווה באופן שוטף והדוק ע"י משרד רו"ח ומשרד עו"ד העוסקים בהיבטי מיסוי מקרקעין ומימון הפרוייקטים, לרבות ייעוץ בהיבטי מיסוי רכישות נדל"ן, השלכות של חוקי עזר עירוניים, ולרבות ייעוץ בנוגע למיסוי של מימון פרויקט (מה שנקרא בנק מלווה), כולל התמודדות בקבלה של אישור מראש (Pre-Ruling) מרשות המיסים.

 

בתחומי ההתחדשות העירונית (תמ"א 38): למשרד עיסוק רחבת היקף בליווי פרוייקטים של תמ"א 38 על שלל תיקוניה - פינוי בינוי, עיבוי בינוי, עסקאות מכר מורכבות, ליווי דיירים, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, ליווי קבלנים ויזמים, רישום ותיקון צווי בתים משותפים וכיו"ב.

 

המשרד מייצג קבלנים, יזמים וחברות בניה, אך גם דיירים, בעלי דירות ולקוחות פרטיים בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. במסגרת זו, המשרד מלווה, מייצג ומטפל בכלל ההיבטים של הפרוייקט מתחילתו ועד לתיקון/ רישום צו הבית המשותף.

 

המשרד מעניק ללקוחותיו את מגוון השירותים הבאים:

 

 • טיפול משפטי מקיף בפרוייקטים של תמ"א 38 - ייצוג יזמים, קבלנים ובעלי דירות, בכל ההליכים המשפטיים הקשורים ליישום תמ"א 38, כולל עריכת הסכמים, טיפול בהתנגדויות מול הרשויות השונות ועוד. בכלל זה, מתן ייעוץ משפטי משלב גיבוש הדיירים וההתקשרות ביניהם, דרך עריכת ההסכם מול היזם, ליווי העסקה מול ועדת לתכנון ובניה ורשויות המס, התקשרויות עם אדריכלים ומהנדסים, מסירת הדירות החדשות, וליווי הדיירים עד סיום הפרוייקט ורישום הזכויות.
 • טיפול משפטי מקיף בתחומי פינוי בינוי - החל משלב התכנון ועד לסיומו של הפרויקט, ובכלל זה הצעת מתחם כמתאים לתוכנית פינוי בינוי, החתמת בעלי הנכס על מסמך עקרונות, אישור התוכנית בוועדות התכנון השונות, בחירת קבלן מבצע, ניהול משא ומתן וחתימת מערכת ההסכמים שבין בעלי הדירות ליזם, פינוי בעלי הדירות וכן רישום בית משותף וייחוד הדירות לבעלים ולרוכשים.
 • ניהול משא ומתן משפטי בין דיירי הבניין לגורם המבצע - כדי שזכויות הדיירים ימומשו, מה שכולל הכנה של לו"ז לעבודה על הפרויקט.
 • הכנת חוזי התקשרות עם כל גורם רלוונטי לפרוייקט - כולל שימת לב לפטורים וזכויות של היזם המבצע ובעלי הדירות.
 • ייצוג משפטי - אל מול כל הגורמים הרלוונטיים בכל שלב בפרויקט, בפני כל ערכאה שיפוטית.
 • טיפול בכל הליכי המיסוי - כגון מס שבח, מס רכישה, מע"מ, מס הכנסה, היטלי השבחה, לרבות לצורך קבלת פטור ו/או הפחתה ו/או הקלה ו/או הטבה, אשר ניתן לקבל על פי כל דין.
 • טיפול משפטי ומנהלי בפני רשויות שונות - רשויות המס, רשויות התכנון, לשכת המקרקעין ומנהל מקרקעי ישראל.
 • טיפול משפטי לביצוע רישומים בצו בתים משותפים - כולל תיקון רישום צו בתים משותפים, וכולל הכנת תקנונים חדשים לבניינים.
 • תיקון והשלמת רישום הבעלויות בבניין - בלשכת רישום המקרקעין על שם הבעלים.

 

ליטיגציה מסחרית ויישוב סכסוכים:

המשרד עוסק בטיפול בתיקי ליטיגציה גדולים ורבי היקף, בכל תחומי הדיון האזרחי-מסחרי, ובכל ענפי המשפט המסחרי, ויחד עם זאת, מייעץ ללקוח מתי ההליך המשפטי מיותר כדי למצוא פתרון מיטבי לסכסוך, ככל האפשר מבלי צורך בבית משפט - למשל גישור, פישור ובוררות.

 

המשרד מייצג לקוחות במגוון תחומי הליטיגציה האזרחית - מסחרית, כגון: סכסוכים אזרחיים, סכסוכים בתחום הנדל"ן, תביעות חוזיות, סכסוכים בתחום המיסוי, סכסוכים עסקיים, התדיינויות מול טריבונלים שונים לרבות ועדות ערר, גישורים, בוררויות וסכסוכים.

 

שירותי המשרד בתחום הליטיגציה מבוססים על ידע משפטי, מעמיק, שיקולי יעילות וחסכון במשאבי הלקוח, התוויית אסטרטגיה כוללת לניהול התיק, כולל בחינת דרכי פעולה אפשרויות, שיקולים כלכליים, עסקיים ואישיים של טובת הלקוח, לרבות מסגרות אלטרנטיביות כגון גישורים ובוררויות.


משפט מסחרי:

המשרד מייעץ ללקוחות בסוגיות משפטיות מגוונות בתחום העסקי, כנדרש לצורך ניהול עסקיהם מדי יום, תוך מתן מענה פרקטי לשלל הצרכים המשפטיים מיד עם התעוררותם. זה נעשה בשילוב של ידע משפטי, יעילות, ניסיון והבנה של הצורך העסקי של הלקוחות. בנוסף, המשרד מטפל בניסוח חוזים מסחריים או עסקיים ובניהול מו"מ בכל תחומי המשפט המסחרי.

 

המשרד בוחן עסקאות מצדדים שונים ומלווה אותן לאורך כל התהליך. בנוסף, המשרד מתמודד עם בסכסוכים מסחריים, וגם עורך הסכמים מסחריים, לרבות הסכמי זיכיון, שיתופי פעולה, מיזמים ושותפויות שונות.

 

במסגרת ליווי, ייצוג וייעוץ לחברה, מעניק המשרד מגוון שירותים משפטיים נוספים, מעבר לתחום המשפט מסחרי, הנדרשים כנגזרת מהתנהלות יומיומית ושוטפת של חברה.
 

הייחוד שלנו 

המשרד חרט על דגלו ערכים של מצויינות, ביצועים ותוצאות, יחס אישי, זמינות ושביעות רצון גבוהה, טיפול יעיל ואיכותי בכל לקוח, מתן פתרונות יצירתיים ופשטניים לבעיות משפטיות מורכבות תוך מתן ערך מסחרי מקסימלי ללקוח, תוך התאמה מיטבית לצורכי הלקוח, ותוך ייעול וחסכון מירבי בעלויות ובהוצאות שכר טרחה.

 

המשרד מחויב למתן שירות אישי ומקצועי בסטנדרטים מקצועיים גבוהים ובלתי מתפשרים של איכות, מצויינות, יושרה ודיסקרטיות, ומחויבות מלאה להשגת היעדים של לקוחותיו בכל האמצעים והכלים המשפטיים העומדים לרשותו במסגרת הדין.

 

המשרד מספק ללקוח ייצוג, ליווי וייעוץ משפטי אסטרטגי, תוך גיבוש של פתרון משפטי תוך ראייה מולטי-דיסציפלינרית של הסיטואציה המשפטית הכוללת, ותוך שכלול כלל ההיבטים העסקיים, המשפטיים והפרקטיים.

 

המשרד פועל בשיתוף פעולה צמודה עם הלקוח, כשהוא מחויב ומסור לו באופן מלא. כך הלקוח מקבל יחס ומענה פרטני לצרכיו הייחודיים תוך זמינות מירבית.

 

המשרד משתף פעולה באופן תמידי עם עסקים מובילים בהיבטים שונים: תחום המיסוי, המימון, חברות וניירות ערך, משרדי רו"ח, ומשרדי עו"ד בעלי תחומי עיסוק משלימים בהיבטים ספציפיים, במטרה לתת ללקוח שירות מדוייק, מקיף ורלוונטי.

 

גישה זו מובילה את לקוחות המשרד לנצחונות והישגים חשובים בהליכים משפטיים, מחוץ לבית המשפט, ואף בהתנהלות העסקית השוטפת.אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 2 המלצות)
 • 05/05/2019

  עורכת דין מספר 1! אין לך תחליף! תודה על כל השירות המקצועי!

 • 18/01/2016

  תודה על התמיכה והשירות המקצועי!

מאמרים מאת משרד עו"ד יעל בועז

משרד עו"ד יעל בועז

פניה ישירה אל משרד עו"ד יעל בועז

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה