התקבלו 2 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
משרד עו"ד יעל בועז
משרד עוה"ד יעל בועז ושות` הינו משרד "בוטיק" מוביל, בעל מוניטין, ניסיון עשיר ורחב היקף ועיסוק ייחודי במקרקעין לרבות התחדשות עירונית וחלוקת רכוש במשפחה לרבות ירושות
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
הכישור 47 
עיר:
טלפון:
053-9386035 

משרד עוה"ד יעל בועז ושות' הינו משרד "בוטיק" מוביל, בעל מוניטין, ניסיון עשיר ורחב היקף ועיסוק ייחודי בשני תחומים מרכזיים - התחדשות עירונית ונדל"ן ומשפט אזרחי- מסחרי.

 

בתחומי נדל"ן והתחדשות עירונית, המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים בכל תחומי המקרקעין, יזמות, תכנון, פיתוח, בניה ושיווק של פרויקטים לסוגיהם, לרבות בניה למגורים, פרוייקטים של נדל"ן מניב, עסקאות קומבינציה ועסקאות התחדשות עירונית (תמ"א 38).

 

בתחומי הנדל"ן והמקרקעין, המשרד מעניק ללקוחותיו – יזמים, קבלנים וחברות בנייה גדולות – מגוון רחב של שירותים בליווי שוטף של כל ההליכים הקשורים לתכנון ולהקמה של הפרוייקט החל מהשלב התכנוני של אישור תוכניות מתאר והוצאות היתרי בניה, וההתקשרות עם מתכננים וגופי ביצוע שונים, דרך מימון הפרוייקט, בנייתו, שיווקו (מכירתו או השכרתו), קבלת ההיתרים הנדרשים להשלמתו, וכלה ברישומו של הפרוייקט, ליווי מכירה והשכרה של הדירות או היחידות המסחריות, וליווי מערכת היחסים המשפטית עם הרוכשים והשוכרים, או לחילופין ייצוג הלקוח במכירה של הפרויקט או חלקים ממנו. במסגרת זו, המשרד מעורב בניהול משא ומתן עם צדדים שלישיים, לרבות בעלי קרקע, קבלנים, רשויות מקומיות, מוסדות תכנון וכיו"ב. המשרד מטפל גם בהיבטי מיסוי מקרקעין המתעוררים בעסקאות, וגם בהיבטי המימון של הפרוייקטים, ומלווה את היזמים מקבלי המימון בעסקאות מימון מורכבות מול בנקים ומוסדות פיננסיים. פעילות הנדל"ן במשרד מלווה באופן שוטף והדוק ע"י משרד רו"ח ומשרד עו"ד העוסקים בהיבטי מיסוי מקרקעין ומימון הפרוייקטים, לרבות ייעוץ בהיבטי מיסוי רכישות נדל"ן, השלכות של חוקי עזר עירוניים, ולרבות ייעוץ בהיבטי מיסוי בנוגע למימון פרוייקטים (בנק מלווה), וכן טיפול בקבלת אישור מראש Pre-Ruling)) מרשות המיסים.

 

בתחומי ההתחדשות העירונית (תמ"א 38), למשרד עיסוק רחבת היקף בליווי פרוייקטים של ביצוע עבודות על פי תמ"א 38 על שלל תיקוניה, פינוי בינוי, עיבוי בינוי, עסקאות מכר מורכבות, ליווי דיירים, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, ליווי קבלנים ויזמים, רישום ותיקון צווי בתים משותפים וכיו"ב. המשרד מייצג הן יזמים, קבלנים וחברות בניה, והן דיירים, בעלי דירות וקהל של לקוחות פרטיים בפרוייקטים של התחדשות עירונית. במסגרת זו, המשרד מלווה, מייצג ומטפל בכלל ההיבטים של הפרוייקט מתחילתו ועד לתיקון/רישום צו הבית המשותף.

 

בתחומי התחדשות עירונית (תמ"א 38), המשרד מעניק ללקוחותיו את מגוון השירותים הבאים:

 

  • טיפול משפטי מקיף בפרוייקטים של תמ"א 38, וייצוג יזמים וקבלנים, וכן בעלי דירות, בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים ליישום תמ"א 38, לרבות עריכת הסכמים, טיפול בהתנגדויות מול הרשויות השונות ועוד. בכלל זה, מתן ייעוץ משפטי משלב גיבוש הדיירים וההתקשרות ביניהם, דרך עריכת ההסכם מול היזם, ליווי העסקה מול ועדת לתכנון ובניה ורשויות המס, התקשרויות עם אדריכלים ומהנדסים, מסירת הדירות החדשות, וליווי הדיירים עד סיום הפרוייקט ורישום הזכויות.
  • טיפול משפטי מקיף בתחומי פינוי בינוי, החל משלב התכנון ועד לסיומו של הפרוייקט, ובכלל זה הצעת מתחם כמתאים לתוכנית פינוי בינוי, החתמת בעלי הכנס על מסמך עקרנות, אישור התוכנית בוועדות התכנון השונות, בחירת קבלן מבצע, ניהול משא ומתן וחתימת מערכת ההסכמים שבין בעלי הדירות ליזם, פינוי בעלי הדירות, וכן רישום בית משותף, וייחוד הדירות לבעלים ולרוכשים החדשים.
  • ניהול משא ומתן משפטי בין דיירי הבניין לגורם המבצע, להבטחת זכויות הדיירים, לרבות הכנת מסגרת לוח זמנים לביצוע הפרוייקט.
  • הכנת חוזי התקשרות עם כל גורם רלוונטי לפרוייקט, תוך הקפדה על נוסח שיבטיח את מלוא הפטורים והזכויות של בעלי הדירות ושל היזם המבצע.
  • ייצוג משפטי אל מול כל הגורמים הרלוונטיים בכל שלב בפרוייקט, בפני כל ערכאה שיפוטית.
  • טיפול בכל הליכי המיסוי, כגון מס שבח, מס רכישה, מע"מ, מס הכנסה, היטלי השבחה, לרבות לצורך קבלת פטור, ו/או הפחתה ו/או הקלה ו/או הטבה, אשר ניתן לקבל על פי כל דין.
  • טיפול משפטי ומנהלי בפני רשויות המס, רשויות התכנון, לשכת המקרקעין ומנהל מקרקעי ישראל.
  • טיפול משפטי לביצוע רישומים בצו בתים משותפים, כולל תיקון רישום צו בתים משותפים, וכולל הכנת תקנונים חדשים לבניינים.
  • תיקון והשלמת רישום הבעלויות בבניין בלשכת רישום המקרקעין על שם הבעלים.

 

ליטיגציה מסחרית ויישוב סכסוכים:

המשרד עוסק בטיפול בתיקי ליטיגציה גדולים ורבי היקף, בכל אפיקי ההתדיינות האזרחית מסחרית, ובכל ענפי המשפט המסחרי, ויחד עם זאת, נותן ללקוחותיו ייעוץ שוטף לצורך התנהלות נכונה במטרה למנוע התדיינות משפטית מיותרת, ובמטרה למצוא את הפתרון המשפטי המיטבי לסכסוך, ככל האפשר מחוץ לכותלי בית המשפט - במסגרת הליכי גישור, פישור ובוררות.

המשרד מייצג לקוחות במגוון תחומי הליטיגציה האזרחית והמסחרית, כגון: סכסוכים אזרחיים, סכסוכים בתחום הנדל"ן, תביעות חוזיות, סכסוכים בתחום המיסוי, סכסוכים עסקיים, התדיינויות מול טריבונלים שונים, לרבות ועדות ערר, גישורים, בוררויות וסכסוכים.

שירותי המשרד בתחום הליטיגציה מבוססים על ידע משפטי, מעמיק, שיקולי יעילות, וחסכון במשאבי הלקוח, התוויית אסטרטגיה כוללת לניהול התיק, כולל בחינת דרכי פעולה אפשרויות, שיקולים כלכליים , עסקיים ואישיים של טובת הלקוח, לרבות מסגרות אלטרנטיביות כגון גישורים ובוררויות.

 


משפט מסחרי:

המשרד מייעץ ללקוחות במגוון רחב של סוגיות משפטיות בתחומי המשפט העסקי, כנדרש לצורך ניהול יומיומי של עסקיהם, תוך מתן תשובות פרקטיות למכלול הצרכים המשפטיים, בזמן אמת, מיד עם התעוררותם, ותוך שילוב אינטגרטיבי בין גישה מעשית ועניינית, ידע משפטי מעמיק ונרחב, יחד עם ניסיון והבנה של הצרכים העסקיים של הלקוחות. בנוסף, המשרד מטפל בניסוח ובניהול משא ומתן על הסכמים מסחריים ועסקיים בכל תחומי המשפט המסחרי.

המשרד בוחן עסקאות מהיבטים שונים, ומלווה אותן מהרגע הראשון ועד השלמתן, מקים חברות ומטפל בענייניהן הרישומיים באופן שוטף, מטפל בסכסוכים מסחריים, ועורך הסכמים מסחריים, לרבות הסכמי זיכיון, שיתופי פעולה, מיזמים ושותפויות שונות.

במסגרת ליווי, ייצוג וייעוץ לחברה, מעניק המשרד שירותים משפטיים מגוונים נוספים, מעבר לתחום המשפט מסחרי, הנדרשים כנגזרת מהתנהלותה היומיומית והשוטפת של החברה.
 

הייחוד שלנו 

המשרד חורט על דגלו ערכים של מצויינות, ביצועים ותוצאות, יחס אישי, זמינות ושביעות רצון גבוהה, טיפול יעיל ואיכותי בכל לקוח, מתן פתרונות יצירתיים ופשטניים לבעיות משפטיות מורכבות, תוך מתן ערך מסחרי מקסימלי ללקוח, תוך התאמה מיטבית לצורכי הלקוח, ותוך ייעול וחסכון מירבי בעלויות ובהוצאות שכר טרחה.

המשרד מחוייב למתן שירות אישי ומקצועי בסטנדרטים מקצועיים גבוהים ובלתי מתפשרים של איכות, מצויינות, יושרה ודיסקרטיות, ומחוייבות מלאה להשגת היעדים של לקוחותיו בכל האמצעים והכלים המשפטיים העומדים לרשותו במסגרת הדין. המשרד חורט על דגלו חשיבה משפטית יצירתית ומקורית "מחוץ לקופסה" לצורך פתרון מהיר, יעיל ואפקטיבי של בעיות משפטיות מורכבות, תוך מקסום הערך ללקוח, וחסכון מירבי בעלויות שכר טרחה.

המשרד מעניק ללקוחותיו ייצוג, ליווי וייעוץ משפטי אסטרטגי למצבים משפטיים מורכבים, תוך גיבוש פתרונות משפטיים מתוך ראיה אסטרטגית ומולטי – דיסציפלינרית של הסיטואציה המשפטית הכוללת, ותוך שכלול מכלול ההיבטים העסקיים, המשפטיים והפרקטיים שלה.

המשרד פועל מתוך שיתוף פעולה הדוק, מחוייבות ומסירות מלאה כלפי הלקוח, ומעניק ללקוחותיו יחס אישי, ומענה פרטני לצרכים הייחודיים והספציפיים של כל לקוח, תוך זמינות מירבית.

המשרד פועל בשיתוף פעולה הדוק ושוטף עם עוסקים מובילים בכל ההיבטים הרלוונטיים לתחומי עיסוקו, כגון תחום המיסוי, המימון, חברות וניירות ערך, וכו',כגון משרדי רו"ח, ומשרדי עו"ד בעלי תחומי עיסוק משלימים בהיבטים ספציפיים, במטרה לספק ללקוח את השירות המדוייק, המקיף והעדכני ביותר.

גישה ייחודית זו, מובילה את לקוחותינו לניצחונות והישגים משמעותיים הן בהליכים משפטיים, הן מחוץ לכותלי בית המשפט, והן בהתנהלות העסקית השוטפת.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: משרד עו"ד יעל בועז
מאת:
עורכת דין מספר 1! אין לך תחליף! תודה על כל השירות המקצועי!

התקבלה ב 05/05/2019
שם המשרד: משרד עו"ד יעל בועז
מאת:
תודה על התמיכה והשירות המקצועי!

התקבלה ב 18/01/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9386035
כתובת המשרד:
הכישור 47, חולון, ישראל