עו"ד דורון ויינרייך
תחומי עיסוק: הטרדה מינית
053-9428900
התקבלו 17 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
עו"ד דורון ויינרייך
עו"ד דורון עוסק בהטרדה מינית ועבירות מין ומייצג נפגעות ונפגעים בלבד
איזור:
אזור השרון והסביבה 
רחוב:
התע"ש 20 
עיר:
טלפון:
053-9428900 

לעורך דין דורון ויינרייך ניסיון רב וארוך במתן מענה לאלפי נפגעות ונפגעי הטרדה מינית ועבירות מין כמו אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה ועוד. 

 

 

באתר האינטרנט של משרדו של עו"ד ויינרייך, תמצאו  מאמרים רלבנטיים רבים וחומר אינפורמטיבי רב בתחום של הטרדה מינית/ פגיעה מינית/ תקיפה מינית, שיכול לסייע למי שנפגעו ונזקקים למידע משפטי רלבנטי.

 

עורך דין דורון ויינרייך עוסק בייצוג נפגעי/ות הטרדה/פגיעה מינית בכל התחומים האפשריים לרבות:

  • ייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית ועבירות מין למיניהן.
  • הטרדה מינית בעבודה.
  • הטרדה מינית במהלך טיפול רפואי/פסיכולוגי ועוד..

 

עו"ד דורון ויינרייך מקדיש פועלו למלחמה בנגע של הטרדה מינית ופגיעות מיניות למיניהן ומקדיש פועלו לייצוג נפגעות ונפגעים בלבד, תוך הקפדה על טיפול מקצועי, יסודי, מקיף ומסור. עו"ד ויינרייך מטפל באופן אישי בלבד ומלווה כל תהליך מתחילתו ועד סופו.

 

 

עורך דין ויינרייך דוגל בשירות מצויין אדיב וחם לכלל לקוחותיו, תוך כדי חתירה להישג האופטימלי עבור הלקוח.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
דורון, אני רוצה להודות לך על הטיפול המהיר והמסור בתיק שלי. מרגע פנייתי אליך פעלת בנחישות להביא את ההסכם הטוב ביותר בצורה דיסקרטית יעילה ומהירה. אני מודה לך על ההתייחסות האכפתית לתיק תוך הבאתו לידי גמר בצורה המיטבית ביותר. בתודה ובהצלחה

התקבלה ב 06/05/2019
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
לדורון היקר רציתי לומר לך תודה. תודה ענקית על שטיפלת בתיק שלי במסירות רבה. נהגת בי בחמלה כמו בת, דאגת לי כאח והיית נאמן כחבר. אתה איש מקצוע בחסד עליון. פעם אמרתי לך שבמסע חיי הלא פשוטים אלוהים שולח לי מלאכים שיעזרו לי לעבור אותו. אתה המלאך שלי!!! על כך אהיה אסירת תודה לאלוהים עד סוף המסע שלי. כן ירבו כמוך. אוהבת מהלב והנשמה.

התקבלה ב 16/04/2019
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
לכבוד עו"ד דורן ויינרייך תודה לך על שירות אדיב, הקשבה אין סופית, הבנה וסיוע בכל הנוגע לשירותייך. זמינותך בכל שעה ביום איננה מובנת מאליו וראויה להערצה והוקרה. אני מודה לך מקרב לב על עבודתך המסורה, האמינות והנאמנות וההשקעה המרובה. בהערכה רבה, מ.א.

התקבלה ב 08/04/2019
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
לעו"ד דורון ויינרייך , רציתי להודות לך על הליווי המקצועי החם והמסור, שהיית שם בשבילי בכל שאלה, ובכל שעה היית מענה ומקור להקשבה הרמת ועודדת אותי לא פעם.... מהרגע הראשון כשפגשתי אותך, הענקת לי תחשות בטחון אשר גרמו לי לסמוך עליך בעיניים עצומות. על שנלחמת עבורי בכל החזיתות ביעילות במסירות ובמקצועיות רבה, ועודדת אותי גם ברגעים הכי פסימיים שלי. מקצועיותך ואנושיותך גרמו למאבק הזה להיות יותר קל!!!! לא האמנתי שהתיק יסתיים בתוצאה שהתקבלה לשביעות רצוני ובזמן קצר-, וזה לא היה קורה בלעדיך. כעת אני יוצאת לדרך חדשה בזכותך, ועל כך ברצוני להביע את הערכתי ותודתי.

התקבלה ב 13/01/2019
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
לדורון, אתה מלך !!!! אין לי מילים להסביר לך כמה שאתה מלאך אמיתי.אני מרגישה שהקשבת לי והכאב שלי נגע לליבך, תמיד אני אומרת שאלוהים נותן לי נסיונות וביקשתי ממנו שלא ינסה אותי יותר .כי עמדתי בכל מה שנתן לי. אבל במסע של חיי הלא פשוט הוא תמיד דואג למלאכים שיעברו איתי את הדרך ויובילו אותי לחוף מבטחים. אתה דורון אחד מהמלאכים אלפי תודות

התקבלה ב 12/12/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
דורון היקר!! הכרתי לפני 3 שנים אדם ועו״ד משכמו ומעלה.. חדור מטרה, מקצועי ואכפתי.. יודע לעודד ולחזק גם בשעות קשות, גם בזמנים כאילו נראה ששום דבר לא קורה.. אבל אתה דורון יודע להרים ולהילחם ברוע!! אם היו רגעים שחשבתי שסתם התחלתי תהליך ארוך ומייגע.. אז הוכחת לי שההפך הוא הנכון.. שהאמת תמיד יוצאת לאור.. ניצחנו אותו!!! ניצחנו את הרוע!!! נ. מירושלים.

התקבלה ב 06/11/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מילים לא יכולות לתאר את המידה בה עזרת לי בתקופה הכי קשה שיכולה להיות. להחליט לקחת צעד ולהילחם זאת החלטה מורכבת וקשה. אין ספק שהפניה אליך שינתה את כל התמונה, נתנה לי כוחות והחזירה את האמונה שיש אנשים טובים באמצע הדרך. מהרגע הראשון לא היה לי ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה: המקצועיות והידע הם סיבה לפנות אליך ,אך לא פחות חשובה היא האנושיות ,היחס וכמובן גם התוצאה המעולה. תודה!

התקבלה ב 24/06/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
לעו"ד דורון ויינרייך באהבה והערכה עצומה, הגעתי אליך שבורה, מתוסכלת ובעיקר אבודה אחרי המקרה המצער שקרה לי. אתה עורך הדין הראשון שפניתי אליו וברגע שנפגשנו היה לי ברור שאותך אני רוצה לצידי ובך אני נותנת אמון מלא שתדע לכוון אותי ולתמוך בי לאורך כל התהליך הקשה הזה. פגשתי קודם כל בן אדם מדהים מלא ברוך נתינה ואהבה לזולת.לאורך כל הדרך חיזקת תמכת והיית זמין לכל בעיה. בלעדייך כל זה לא היה קורה, להצלחה שלי יש קשר מלא אליך. בזכותך הצלחתי לקום על הרגליים ולצמוח ממקום כל כך כואב. אתה הרבה מעבר לעורך דין אתה הפכת לדמות משמעותית בחיי ולעולם לא אשכח את כל הטוב הזה שעשית למעני. אני מוקירה לך תודה מעומק הלב ואני שמחה ושלמה עם הבחירה בך. אתה מקצועי לא מוותר גם כשנתקלת באטימות של המערכת לא ויתרת ואני יודעת שאתה תעשה למען כל מי שתבחר בך לייצג אותה. יש להרבה בעלי מקצוע באשר הם מה ללמוד בך ועל השירות שאתה נותן. מאחלת לך עוד המון שנים של עשייה ושתמשיך לפזר את כל האור והאהבה שקיימת בך.

התקבלה ב 01/06/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
דורון, פניתי אליך בעקבות הטרדה מינית, תקיפה מינית והתנכלות של המנהל הישיר שלי - דבר שגרר אחריו גם התנכלות של כלל עובדי המחלקה כלפיי (המדובר במעסיק גדול מאד). המתנתי עד שהתאוששתי מעט והחלטתי שאני נלחמת - לא שותקת, לא מוותרת!!! אבל אז החלו המחשבות... אני אחת – הם הרבה... המנהל ותיק, משכיל, אהוב על ההנהלה וביניהם קשרים חבריים טובים! מקום העבודה לא אוהב `רעש` ו`כותרות` אז לצד מי יהיה המעסיק ? היה ברור לי שלצדו ולצדם!!! קונפליקט גדול אבל... כמו שהבטחתי אני נלחמת ולא שותקת. הבנתי שלשם כך אני חייבת איש מקצוע שנון, בעל ידע רב, עם וותק ונסיון של שנים רבות ומשכיל קצת יותר מהמטריד ומההנהלה. דורון, ימים ולילות חיפשתי בגוגל, קראתי על אנשי מקצוע, כשהגעתי אלייך קראתי אודותייך בכל מנועי החיפוש, הבנתי שאתה מתאים מאד לייצג אותי! היום, כשאנחנו אחרי הכל, אני מרגישה צורך להודות לך פנים אל פנים וגם בכתוב - אתה איש מקצוע אמיתי, עם ידע רב בתחום, הפגנת חוזק ואסרטיביות, פעלת בנחישות, נחרצות ומקצועיות רבה מול גוף גדול מאד שניסה לעצום עיניים - הרגשתי שנלחמת עבורי כמו שאני הייתי נלחמת בשבילי. דורון, הצלחת להפוך את הקערה על פיה ולגרום למעסיק להיות בצד שלנו - התוצאות שהניבו מעשייך היו גדולים הרבה יותר מששערתי. אני ממליצה עלייך כעל איש מקצוע מעולה בתחום ההטרדות המיניות.

התקבלה ב 30/05/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
מכתב תודה!!! אחרי תקופה מייגעת כואבת וסוערת בחיי אני מתפנה לרשום לך מילות תודה, בזמן שהרהרתי בראשי ושוטטתי בין אתרי אינטרנט שונים על כל המידע בנושא זכויות עובדת בהטרדה מינית, הגעתי לאתרך ובו מיד התחברתי, עוד לפני הפגישה עמך הרגשתי שאתה הכתובת לבעייתי ואתה תוכל לסייע לי לפתור את כל הלבטים, וכך היה, עם המון חששות ,חוסר ביטחון , בלבול, רגשות אשם, החלטתי להיפגש אתך, הפגישה הייתה כ"כ נעימה, חברית, ואישית, הרגשתי כי עומד לפניי "גורו" לנושא ולא עו"ד, הרגשתי איך אתה נפתח בפניי, ומגלה רגישות מעומק ליבך בנושא, סופסוף היה לי את כל התשובות לכל סימני השאלה, ובו מיד נסחת בי ביטחון, אומץ שלא ידעתי. פעלת במהירות שלא תתואר, ביסודיות ובמקצועיות מפליאה, וכל פעם נוכחתי להיות מאושרת מחריפות הלשון כלפי הצד הנתבע. דורון היקר - כמו שלא אופייני לעורכי דין הנך עמדת לרשותי בכל זמן נתון, ועם מענה לכל שאלה, הרהור, לבטים, השרת בי את כל הביטחון אשר היה נחוץ לי. אני מודה לך מקרב הלב שהיית בשבילי בכל התהליך, שאלמלא אתה לא היה מתבצע מאומה. תודה לך על האמון המלא, על התמיכה הרגשית, ועל הכי חשוב להחזיר לי את הגאווה, והשלווה הנפשית. אני מאחלת לך המשך עשייה מבורכת למען כל אותן בנות אשר מגיעות אלייך.

התקבלה ב 30/05/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
לדורון ויינרייך – עורך הדין והאדם! פניתי אליך באחת התקופות הקשות בחיי. כגבר התביישתי לפנות לעזרה ולבקש סיוע משפטי בעקבות מה שעברתי בעבודה. בלבטים קשים ומייסרים, לאחר שקראתי רבות באינטרנט וחיפשתי למי לפנות – התקשרתי אליך. הכרתי בך עורך דין מקצועי ביותר - סובלני, אכפתי, מקשיב, מדייק, במילים אחרות – מוכשר ביותר. אך לא די בזה, כי לכל התכונות שציינתי יש להוסיף את האישיות שלך – אדם מיוחד במינו. ברגעים של התרסקות והתמוטטות היית לא רק עורך דין שמלווה את התיק. הקרנת ביטחון ושליטה מעבר לרגיל. ידעת לאזן את הדברים ואף השכלת להיות אדם תומך במצבים רגשיים קשים. היית שם כשצריך, תומך, יודע להכיל את המצוקה והסבל הנלווים לפגיעה אותה עברתי. לשמחתי הרבה הצלחת לסיים את התנהלות עם הצד השני תוך תקופה קצרה. הכל נגמר ותחושת הניצחון המתוקה מלווה אותי כעת – בזכותך! אני מודה לך מאד-מאד, על כל מה שעשית למעני! המשך לעשות חיל ולעזור לאנשים במצבי ובמצבים דומים.

התקבלה ב 30/05/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
דורון, הנני רוצה להודות לך על היחס המדהים שקיבלתי ממך. על יעוץ מקצועי ללא דופי, על הליווי שלך לאורך התקופה הקשה שעברתי, גם אצלך במשרד גם בטלפון בכל שעה בכל זמן היית זמין בשבילי. לא זה לא מובן מאליו. ואני כל כך מעריכה את ה"בן אדם" שבך. ההגינות נאמנות אמינות סבלנות..ומעל הכל הרצון לעזור גם מעבר ל"תמורה". לא לכל עורך דין מן השורה נמצאות סגולות אלו. ועל כל זה ..תודה ..תודה..

התקבלה ב 29/05/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
לכבוד עורך דין דורון ויינרייך, אני רוצה להודות לך מעומק ליבי על הטיפול המסור והמקצועי בתביעה שלי. כשפניתי אליך לראשונה, לא ציפיתי שנעבור כזו דרך ארוכה ביחד ושאזכה ללוויי אישי, איכותי, אכפתי, רגיש, ואוזן קשבת לאורך כל הדרך. לאורך התקופה הארוכה, ראיתי עד כמה אתה מקצועי, עובד בקפידה ומאמין שהצדק יצא לאור. הפכת כל אבן, חקרת, בדקת וירדת לכל הפרטים הקטנים שאולי יכולים להיות והיית מוכן. המקצועיות והאנושיות שלך גרמו למאבק הארוך להיות הרבה יותר קל. הרגשתי שתמיד היית שם בשבילי, ברגעים הכי קשים עודדת אותי והיית שם שזה הדבר הכי חשוב שיכול להיות לאדם שנמצא במצוקה. עכשיו שהמשפט הסתיים בניצחון, אני יכולה סוף סוף לשים זאת מאחורי. תודה על ההשקעה, האמונה ובעיקר על הידע והניסיון המקצועי. תודה שנלחמת עבורי ועשית כל מה שניתן ב200%. המשך בדרכך....אין לי ספק שכל מי שתייצג, יזכה שבחר בך. בהערכה גדולה,

התקבלה ב 29/05/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
מכתב הערכה לעו"ד ואיש יקר! ישנם אנשים שלנסות לתמצת את התודה והערכה אליהם בכמה מילים זה דורש מחשבה והשקעה. דורון הוא מהאנשים האלו. הגעתי לדורון דרך האינטרנט וכבר בשיחה הראשונה כשעוד הייתי שבורה, מלאת חששות, מבולבלת ומפוחדת, דורון הצליח להרגיע ולעשות לי סדר בבלגאן! כבר אחרי שיחה קצרה ידעתי שזה האיש שאני רוצה איתי במלחמה! וזו אכן מלחמה... אבל כשיש מישהו כמו דורון, איתו הניצחון היה בכיס שלנו. ודורון הוא בדיוק מי שהייתי זקוקה לו במלחמה הזו! אז דורון, לא ניצחתי לבד, ניצחנו יחד. תודה שהיית עבורי גם בזמן הפנוי שלך . תודה על שהיית הגב, המשענת והלוחם מספר אחד! תודה על הסכם פיצויים גבוה שלא חלמתי שאקבל! תודה על שהשקטת את הפחדים, הבלבול והחששות ועמדת במילה שלך "את תראי, אני מבטיח לך שיהיה בסדר". תודה על סבלנות, על הקשבה והרגשת הסולידריות המיידית - לא היה לי ספק שאתה איש מיוחד והיה בהחלט טוב יותר לעולם הזה אם היו עוד כמה כמוך. תודה שהיית שם לא רק ברגעים המשפטיים ודאגת לתמוך גם ברגעי המשבר הנפשיים. מעריכה את המהירות שדאגת שהכל יסתיים כדי שאתאושש מהמכה שהנפש ספגה. בחרתי באדם המקצועי והאנושי ביותר שהעולם יכל לשלוח אליי!

התקבלה ב 29/05/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד דורון ויינרייך על הטיפול המקצועי, המסור והמהיר בתיק שלי. פניתי אליו עם תיק מורכב ומסובך וידעתי מראש שהסיכויים שלי קלושים אבל הוא ידע לקחת את המקרה, לפרק אותו לגורמים ולהוציא ממנו את התוצאה הכי טובה שהיינו יכולים לקבל. מפגישתנו הראשונה ידעתי שאוכל לסמוך על דורון בעיניים עצומות. הוא הפגין שליטה מלאה בחקיקה, היה מחושב, סובלני וידע כיצד להתנהל בצורה נכונה מול הצד השני. עו"ד דורון ויינרייך ידע להרגיע אותי כאשר היה ספק, היה זמין לכל שאלה שהייתה לי ותמיד דאג לשתף אותי בצעד הבא שלו. הטיפול של עו"ד ויינרייך בתיק היה מהיר בצורה יוצאת מן הכלל ובתוך פחות מחודשיים מהיום שבו פניתי אליו כבר הועברו אליי כספי הפיצויים, שאגב היו גבוהים בהרבה ממה שחשבתי שאוכל לקבל. עו"ד ויינרייך ידע לשמור על קור רוח לאורך כל התהליך וניהל את המשא ומתן בצורה נכונה. שיטת העבודה שלו הייתה מדויקת ונעולת מטרה ובסופו של דבר זיכתה אותי בסכום שהיה גבוה פי 2 (!) מהסכום שחשבתי שאוכל לקבל.

התקבלה ב 29/05/2018
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
עו"ד מצוין

התקבלה ב 15/07/2013
שם המשרד: עו"ד דורון ויינרייך
מאת:
יותר ממצויין. מקצועי ברמות על, ענייני, יסודי. ממליצה

התקבלה ב 07/05/2013
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428900
כתובת המשרד:
התע"ש 20, כפר סבא, ישראל