התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
שלמה אסרף עו"ד ונוטריון
דיני משפחה ומקרקעין, עורך הסכמי ממון וגירושין, צוואות נוטריוניות וירושות. המשרד נותן את שירותיו בערים: מודיעין, רמלה, לוד ובכפר סבא. שירות בשפות עברית, אנגלית ורוסית
איזור:
אזור השרון והסביבה 
רחוב:
שלוחות במודיעין, וכפר סבא 
עיר:
טלפון:
053-9429007 

עוה"ד ונוטריון שלמה אסרף הינו בוגר תואר ראשון ושני במשפטים של הפקולטה למשפטים בבר אילן, עם התמחות במשפט מסחרי. עו"ד אסרף הינו חבר בלשכת עוה"ד ודובר אנגלית ורוסית.


לעו"ד אסרף ניסיון וידע משפטי רחב בתחומים בהם מטפל המשרד, שנצבר לאורך שנים של ייצוג וליווי משפטי מקצועי. עוה"ד שם לנגד עיניו את טובתו של הלקוח, ומתחשב בצרכיו האישיים והייחודים תוך מתן דגש על שירות מקצועי ואיכותי ללא פשרות.

 

במסגרת תחום דיני המעמד האישי ודיני המשפחה, מטפל עוה"ד אסרף בכל הנוגע להסכמי גירושין, דמי מזונות לאישה ולילדים, אלימות במשפחה, משמורת והסדרי ראיה, תביעות רכושיות, אפוטרופוס, שלום בית והתרת נישואין. זאת בנוסף לטיפול בנושאי צווי הרחקה בגין הטרדה מאיימת וצווי הגנה. 


במסגרת תחום דיני הירושה, עוסק עוה"ד במגוון רחב של נושאים הקשורים בטיפול משפטי ביפוי כוח מתמשך ובצוואות, ירושות ויישוב סכסוכים הנובעים מהן. כמו כן, עוה"ד מסייע בעריכת צוואות ובבקשות לקיום צוואה, בניהול תיקי עיזבון, כינוס נכסים ובייצוג הלקוח בבית המשפט בתביעות מעין אלו.


בתחום המשפט האזרחי, לעוה"ד אסרף עיסוק ייחודי בתחום המקרקעין הכולל בתוכו נושאים כמו: רכישה מקבלן, ניסוח חוזים, חוזי מכירה וקניה של דירות ומגרשים וסיוע בהקמה ובליווי חברות עסקיות ועמותות.


מתוקף היותו נוטריון, עוה"ד אסרף מטפל אף באישור ואימות חתימה נוטריוני.


עוה"ד שלמה אסרף מבין שמדובר בתחומים עדינים ורגישים ביותר, ולכן משרדו שם לו למטרה ללוות את הלקוח בכל שלב בהליכים המשפטיים, לעדכן ולהסביר כל צעד שננקט, ולמצות את כל זכויותיו המגיעות לו לפי חוק.

 

שירות בשפות: עברית, אנגלית ורוסית

 

כתובת המשרד: כפר סבא רחוב התע"ש 10.


המשרד נותן את שירותיו בערים:רעננה נתניה פתח תקווה  מודיעין,  וכפר סבא.
 

 

שפות: עברתי רוסית אנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: שלמה אסרף עו"ד ונוטריון
מאת:
עו"ד אסרף ייצג אותי בכמה עניינים, בנושא אישות. במסירות אין קץ - עצותיו היו טובות ומועילות, תמיד בנועם וסבר פנים טובות. עם בקיאות מופלגת בתחום!!!

התקבלה ב 19/06/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9429007
כתובת המשרד:
שלוחות במודיעין, וכפר סבא, כפר סבא, ישראל