יואל לוי ושות`

יואל לוי ושות'

ז'בוטינסקי 33 , רמת גן (אזור המרכז)

משרד ותיק, פעיל מ 1964, העוסק בהשבת רכוש ואיתור יורשים. בנוסף עוסק המשרד בירושות מורכבות ובכל עניין משפטי הקשור לגרמניה לרבות אזרחות גרמנית

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין יואל לוי ושות’ הינו משרד בעל ותק של יותר מ-55 שנה. למשרד נסיון והצלחות מוכחות בתחום השבת רכוש, דיני ירושה ועזבונות. בנוסף המשרד עוסק בייצוג לקוחות דוברי גרמנית ולקוחות בין-לאומיים בישראל.


לאורך השנים נוצרו למשרד קשרים הדוקים עם משרדי עו"ד בחו"ל והמשרד מסוגל לשיתופי פעולה מורכבים בתחומי פעילותו.

 

למשרד עו"ד יואל לוי התמקצעות מיוחדת בתחומים הבאים:

 

1. איתור זכאים לנכסים עזובים בישראל ובחו"ל. במסגרת זו גם איתור של קרובים ויורשים לעיזבונות וירושות שלא נתבעו. המשרד מאתר את היורשים החוקיים של נפטרים, בכל רחבי העולם , כחלק מפעילות בין-לאומית של איתור יורשים.


המשרד מלווה את הלקוחות לאורך כל הדרך החל מאיתור הנכסים, דרך הפעולות המשפטיות הדרושות על מנת לקבלם ומימוש הנכסים. במסגרת זו עוסק המשרד בעזבונות מורכבים ובין לאומיים. משרדנו עוסק בתחום זה כבר למעלה מ 20 שנה והקשרים הבינלאומיים יחד עם הנסיון הצבור מבטיחים ללקוחות טיפול יעיל מקצועי ומהיר.

2. אזרחות גרמנית לצאצאים של אזרחים גרמניים שאזרחותם נשללה בתקופת השואה.

3. תביעות להשבה ופיצוי בגין נכסי נדל"ן, עסקים ויצירות אומנות שנבזזו בתקופת השואה.

 

4. השגת תיעוד שיאפשר הוכחת הזכות לירושה (כמעט) מכל מקום בעולם.
 

 

משרד עורכי הדין יואל לוי ושות’ מתמקד בהתאמה מוחלטת לדרישות הלקוחות ולהשגת מטרותיהם מבלי להתפשר על רמת השירותאתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת יואל לוי ושות`

שאלות ותשובות מפורום השבת רכוש, נכסים מהארץ ומחו"ל - יואל לוי ושות`

דביר שמעון שאל/ה:

עלות סטנדרטית של תביעת רכוש והדברים שנלווים אליה

13 צפיות

הי, אשמח לשמוע מה העלות הסטנדרטית של הליך מסוג תביעת רכוש, הבנתי שצריך שירותים של חוקר ועורך דין... כמה הסיפור הזה יכול לעלות והאם עדיף לוותר עליו אם סכום הרכוש בסופו של דבר הוא לא גדול?

עו"ד דור לוי
עו"ד דור לוי

השבת רכוש
לאור העובדה שהתיקים מאד ארוכים ומורכבים, המשרד שלי וגם משרדים אחרים שאני מכיר עובדים בתיקים אלה על בסיס הצלחה בלבד , כלומר אחו מסויים מהסכום שמתקבל (בד"כ בין 25-33% ) כך שהדילמה של הכדאיות היא אצל עוה"ד המטפל ולא אצל הלקוח. אני לא יכול להעריך עלות טיפול.

ליון שאל/ה:

ניתן לבקש השבת חזקה על נכסים במקום פיצוי כספי?

15 צפיות

בני הבכור עובר לגרמניה לצורך השלמת לימודי תואר שני במדעי המחשב. אמי שנפטרה הייתה ניצולת שואה והייתה ברשותה דירת מגורים גדולה שאיננו יודעים מה בגורלה. יש אפשרות לברר היכן הנכס בדיוק? ובמידה שאותר – לבקש אותו חזרה כפי שהוא פיזית, נכס ממשי? ולא רק פיצוי כספי שזה מה שהבנתי שנותנים במקום השבת הרכוש עצמו.

עו"ד דור לוי
עו"ד דור לוי

השבת רכוש מגרמניה
כל המועדים לתביעת השבת רכוש נדלן בגרמניה חלפו מזמן וכיום לא ניתן לתבוע עוד. תביעה לקבלת חזקה בעין היה צריך להגיש לפני 31.12.1992

יואל לוי ושות`

פניה ישירה אל יואל לוי ושות`

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה