עורכת דין אושרית נבון

עורכת דין אושרית נבון

נתיב השיירות 40 , מזכרת בתיה (אזור השפלה והסביבה)

העיסוקה של עו"ד אושרית נבון היא דיני משפחה, מקרקעין ומעמד אישי

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

תחום העיסוק של אושרית  הוא דיני משפחה מקרקעין ומעמד אישי עם דגש על הופעות בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים ולרבות בערכאות הערעור.


מטפלת בתיקים מורכבים העוסקים בענייני המשפחה והמעמד האישי ולרבות ערעורים. התיקים הנם בנושאים כדלקמן: משמורת ילדים, הסדרי ראיה, אחזקת ילדים, משמורת משותפת, תיקי נזקקות לפי חוק הנוער, מזונות ילדים, תביעות רכושיות, פירוק שיתוף, תביעות המשלבות בין תחום דיני המשפחה לתחום האזרחי, תביעות בעניין פרשנות הסכם ממון, ידועים בציבור, ביטול הסכם גרושין, תביעות גרושין, תביעה לשלום בית, מזונות אישה, מדור ספציפי, התנגדות לקיום צוואה ועוד.

 

כמו כן, אושרית מטפלת בעריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמים של ידועים בציבור לחיים משותפים ועוד.

 

בתחום רגיש זה של דיני המשפחה, העוסק בדיני נפשות, אני מאמינה בניסיון לקרב עמדות רחוקים, בטרם אחיזה באמצעי אחרון , של פניה לבית המשפט. אני מאמינה, כי ייטב לכל הנוגעים בדבר על כך נמצאים עוד מאמרים שניתן למצוא בגוגל בשם אושרית נבון , ולכן בני הזוג המבקשים להתגרש , אם ינסו לפתור את המחלוקות ביניהם, בדרכי נועם ואני אף ממליצה על כך, ללקוחותיי. יחד עם זאת, אני פועלת בנחישות רבה לטובת הלקוח, במקרים בהם לא ניתן להשיג את הסכמות הצדדים.

 

בתחום המקרקעין: טיפלתי בתיקי מקרקעין מורכבים ומרתקים, אשר לעיתים נחשבו "אבודים". טיפלתי בתביעות פינוי, הגנה נגד חברת עמידר, תביעות המשלבות דיני מקרקעין וחוזים, הגנה על קבלנים בתביעות חוזיות, תביעות רכוש משותף ועוד.

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

עורכת דין אושרית נבון

פניה ישירה אל עורכת דין אושרית נבון

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה