אביתר גולני, משרד עורכי דין

אביתר גולני, משרד עורכי דין

החשמונאים 90 , תל אביב (אזור השרון והסביבה)

משרד עו"ד א. גולני עוסק בדיני תעבורה ומשפט פלילי. המשרד מתבלט באחוז הזיכוי הגבוה שלו הנובע מלימוד התיק וממיומנות המשרד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

קיבלת זימון לבית משפט? הסתבכת עם החוק? חושש לאבד את רישיון הנהיגה שלך? אל פחד, משרד עו"ד אביתר גולני המטפל ועוסק בתחום התעבורה והמשפט הפלילי עומד לרשותך.

 

עורך דין א. גולני הינו עורך דין העוסק בדין הפלילי ובדיני תעבורה. המשרד מייצג נאשמים בפני הערכאות השונות, בית משפט שלום, בית משפט מחוזי ובית משפט לתעבורה.

 

עו"ד אביתר גולני בעל אישור לייצג ומייצג נאשמים בבתי הדין הצבאיים, גם בהליך פלילי וגם כעורך דין תעבורה בבית הדין הצבאי.

 

משרד עורכי דין א. גולני, נוקט בפרקטיקה העוסקת בדיני תעבורה ומשפט פלילי, הדוגלת בליווי איכותי ואישי של הלקוח לאורך כל שלבי ההליך הפלילי ומשפט התעבורה.

 

עו"ד אביתר גולני עבד במשרדו של שמואל צאנג ז"ל, מהפרקליטים המובילים בתחום הפלילי שידעה מדינת ישראל. לאחר שהות קצרה בחו"ל, חזר עו"ד גולני לעבודה כעורך דין שכיר במשרד צאנג.

 

בתום שנתיים של עבודה במסגרתה טיפל המשרד במספר פרשות מתוקשרות ביותר, עזב עו"ד גולני לטובת שותפות בה היה אחד מעורכי הדין הבכירים במשרד אשר עסקה במשפט פלילי ואזרחי מסחרי.

 

לאחר כשלוש שנים, כאשר הגיע למסקנה כי זו לא דרך העבודה המתאימה לחזון המשפטי אשר הוא רוצה לייצג פרש עו"ד גולני מהשותפות והקים את משרדו כפרקטיקת יחיד העוסק במשפט פלילי ודיני תעבורה.

 

האני מאמין של המשרד דוגל בליווי איכותי ואישי של הלקוח, בעבודה ישירה אל מול הפרקליט המטפל, לאורך כל ההליך המשפטי. עבודתו של המשרד מוכיחה את עצמה בפתרונות יצירתיים ומעשיים המתאימים ללקוחותיו ובתוצאות אשר המשרד משיג. המשרד בולט באחוז זיכויים גבוה.תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

אביתר גולני, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל אביתר גולני, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה