שלח הודעה ללא התחייבות
אליאב ביטון טוען רבני
תחומי עיסוק: טוענים רבניים
התקבלו 3 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
אליאב ביטון טוען רבני
יעוץ וייצוג בבתי דין רבניים - בדיני משפחה, ירושות, עזבונות ובירור יהדות.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
בן גוריון 11  
עיר:
טלפון:

אין הליך גירושין אחד שדומה למשנהו, בכל הליך גירושין חובה לחשב דרך ולבנות אסטרטגיה שתוביל אותך אל הניצחון.

 

משרדו של טוען רבני אליאב ביטון הוא משרד בוטיק העוסק בתחום של דיני המשפחה על שלל היבטיו כגון: גירושין, סרבנות גט, מזונות, כתובה, חלוקת רכוש, משמורת צווי מניעה, צווי הגנה וערעורים בבית הדין הרבני הגדול.

 

כמו כן, המשרד עוסק בעריכת צוואות (צוואות יחיד והדדיות) שיבטיחו את קיום רצון המצווה לאחר מאה ועשרים.

 

אליאב ביטון הוא טוען רבני ומשפטן בעל ניסיון רב של למעלה משמונה שנים, המנהל תיקים בשלל הנושאים המגיעים לפתחו של בית הדין הרבני, תוך שימת לב לרגישות המתחייבת מניהול הליך גירושין ועם זאת הבאת הלקוח/ה להשגת התוצאה הראויה.

 

משרדינו חרת על דגלו מתן שירות לכל לקוח תוך הבנת צרכיו וגיבוש הדרך בניהול התיק שתוביל לניצחון.

 

בבית הדין הרבני חשיבות רבה בהכרת המשפט העברי שעל פיו מתנהלים ונפסקים פסקי הדין, לכן בטרם כל נקיטת הליך חשוב להיוועץ עם טוען רבני מוסמך שזהו תחום עיסוקו.

 

לקביעת פגישה לייעוץ צור קשר לפי הפרטים המופיעים למטה.

 

 המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: אליאב ביטון טוען רבני
מאת:
קיבלתי תאריך לגט מאד מאוחר שיגרום לי לחכות חודש וחצי. פניתי לאליאב ותוך פחות מ-24 שעות הצליח להקדים לי את התאריך לשבוע בלבד. אליאב עשה אותי מאד שמח. תותח!

התקבלה ב 01/09/2015
שם המשרד: אליאב ביטון טוען רבני
מאת:
אדם מדהים!! לאחר ניסיונות מלחמה מצד גרושתי פניתי לטוען רבני אליאב ביטון אשר העניק לי אוזן קשבת ומיד פעל בנחישות רבה מול בית הדין ופקידת הסעד. באופן יעיל ומהיר הביא להחלטות אשר סיימו את העוול שנגרם לי באי ראית הבן שלי.כמו כן הצליח לפסול כל בקשה/טיעון אשר הובאו מהצד ה"תובע". כול זאת תחת ליווי מסור אדיב וסבלני עד לסיום ההליך!! מממללייץץץ בחווםםם!!!

התקבלה ב 29/07/2015
שם המשרד: אליאב ביטון טוען רבני
מאת:
שמי ד.א מירושלים ואני חייבת לשתף על מקרה אישי שלי, שהמפגש עם הטוען הרבני אליאב ביטון היה מבחינתי השגחה עליונה . הוא החל לטפל בתיק שלי שהתנהל ברבנות למעלה מחמש שנים שבמהלכן החלפתי מספר עורכי דין שטיפלו בתיק. אליאב קיבל את התיק שלי שהיה בעייתי מאוד והייתה בו כבר החלטה ופס"ד של בית הדין האזורי שנישל אותי מכל הזכויות. אליאב לקח את התיק שנחשב לאפס סיכויים והפך את הקערה על פיה בערעור שהגיש לבית הדין העליון , ודאג להשיב לי את כל זכויותי בחזרה ולבטל את פסק הדין של בית הדין האזורי. בזכות אליאב קיבלתי חירות, בית וגירושין חשוב לי לשתף שגם אחרים הזקוקים לייצוג ורוצים להצליח, כפי שאני הצלחתי , לבדוק את המקרה האישי שלכם מול טוען רבני כמו אליאב ביטון שהוא חריף, שנון ובקיא עד מאוד בנושא דיני משפחה

התקבלה ב 10/06/2015
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
בן גוריון 11 , רמת גן, ישראל