עו"ד סיניה חריזי-מוזס
תחומי עיסוק: פלילי, תעבורה , פשיטת רגל
053-9428365
התקבלו 4 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
עו"ד סיניה חריזי-מוזס
המשרד עוסק ומוביל בתחום המשפט הפלילי, תעבורה ופשיטות רגל. לעו"ד חריזי-מוזס כ-20 שנות ניסיון ומוניטין, יחס אישי ללא פשרות, מקצועיות יושרה ואמינות. מובילים לאסטרטגיה משפטית מנצחת.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
מגדל סונול, דרך בגין 52 
עיר:
טלפון:
053-9428365 

משרד עו"ד סיניה חריזי-מוזס עוסק בדין הפלילי וייצוג בכל שלבי ההליכים הפליליים מזה כ-20 שנה, טיפול בכל עבירות התעבורה וניהול הליכי פשיטת רגל למחיקת חובות.

 

הצלחות מוכחות במאות תיקים.

 

עו"ד חריזי-מוזס, בוגרת לימודי משפטים בהצטיינות מטעם אוניברסיטת חיפה, הקימה את המשרד בשנת 2002.

 

תחומי עיסוק המשרד בתחום:


משפט פלילי - המשרד נותן שירותי ייצוג בכל מגוון העבירות הפליליות, עבירות צווארון לבן, עבירות שוחד, עבירות מחשב, עבירות סייבר, הלבנת הון, עבירות מרמה, עבירות מס, עבירות מין, עבירות סמים, עבירות ניירות ערך, עבירות הגבלים עסקיים, עבירות איכות הסביבה, האזנות סתר, פגיעה בפרטיות, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבירות נשק, עבירות גרם מוות בהם מטפל המשרד בכל מגוון ההליכים.

תעבורה - המשרד מטפל בכל מגוון עבירות התעבורה לרבות ייצוג בבית משפט, תיקי תעבורה חמורים, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בפסילה, נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת, עברות גרם מוות, פגע וברח.

טיפול בנושא המכון הרפואי להחזרת רישיון נהיגה.

פשיטות רגל ומחיקת חובות - המשרד מלווה חייבים בהליכי פשיטות רגל, מחיקת חובות בהוצאה לפועל והסדרי חובות עם נושים. המשרד מלווה את החייב עד לשחרור החייב מחובותיו ויציאה לדרך כלכלית חדשה.

 

המשרד נותן שרותים אף בירושלים ומודיעין 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: עו"ד סיניה חריזי-מוזס
מאת:
סיניה היא אשת מקצוע ברמה גבוהה מאד. - כשפנינו אליה היא הסכימה לטפל בתיק זה למרות הבעייתיות והמורכבות שבו, תיק אשר עורר הדים גם בתקשורת וביודעין כי מספר עורכי-דין סרבו לטפל בתיק הנ"ל. - סיניה נלחמה עבור בני בכל כוחה בכל שלב ושלב ולמרות הקשיים שבהם נתקלנו. - ליוותה אותנו במהלך המשפט ולאחריו במשך שנים מספר. - הודות לסיניה יצאנו מהבעיה עם מינימום הנזקים האפשרי. - היא בן אדם חם אכפתי ומתחשב. - בתור עורכת-דין היא אמינה מקצועית אחראית ואני ממליצה עליה רבות

התקבלה ב 30/05/2019
שם המשרד: עו"ד סיניה חריזי-מוזס
מאת:
עורכת דין חריזי ייצגה אותי לאורך השנים בכמה הליכים. אין מילים בפי להביע את רגשי ההערכה וההוקרה לעבודתה. תמיד זכיתי לטיפול מסור מקצועי מלא אכפתיות. עו"ד חריזי נלחמת בבית המשפט בכל מאודה והובילה אותי פעם אחר פעם לתוצאות המקוות.

התקבלה ב 01/03/2016
שם המשרד: עו"ד סיניה חריזי-מוזס
מאת:
עו"ד חריזי-מוזס עזרה לי בתיק פלילי שהיה מסובך וקשה מאוד. אני הייתי יכול לספר על הנושא סיפור ארוך מאוד. אבל בשתי מילים אני יכול להגיד שפרקליטות דרשה 5.5 שנים מאסר בפועל ובזכות עו"ד סיניה חריזי-מוזס קבלתי 3 חודשי עבודות שירות. היא נלחמה בשביל האמת בחופש שלי.זה ממש חסד שפגשתי עו"ד כמו גב" חריזי-מוזס

התקבלה ב 21/02/2016
שם המשרד: עו"ד סיניה חריזי-מוזס
מאת:
עו"ד סיניה חריזי-מוזס הינה דמות מקסימה ביכולותיה האישיות וביכולתה לייצג את לקוחותיה בנאמנות ומקצועיות ללא פשרות. חוות דעתי מבוססת על הכרות קודמת את סיניה וכן ביצגה אותי בפני ביהמש"פ הפלילי .

התקבלה ב 18/02/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428365
כתובת המשרד:
מגדל סונול, דרך בגין 52, תל אביב, ישראל