עו"ד רקפת שפיים מרדכי
תחומי עיסוק: מקרקעין נדל"ן
053-9428907
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
עו"ד רקפת שפיים מרדכי
המשרד מתמקצע בדיור מוגן לגיל השלישי. מייסדת המשרד שמשה יועמ"ש של רשת נדל"ן ודיור מוגן גדולה. כמו כן, המשרד מלווה ומייצג קבלנים ופרטיים בעסקאות מקרקעין נדל"ן.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
 
עיר:
טלפון:
053-9428907 

משרד עוה"ד רקפת שפיים מרדכי הינו משרד ייחודי אשר עוסק בעיקר בתחום הדיור המוגן ובתחום הגיל השלישי. כמו כן, המשרד מעניק ייצוג וייעוץ משפטי בתחום הנדל"ן, ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.


המשרד צבר ניסיון רב בייצוג וליווי משפטי בתחום הגיל השלישי על שלל גווניו, לרבות: טיפול בחוזים בתחום הדיור המוגן, ירושות, צוואות, נדל"ן ומשכנתא הפוכה.


במסגרת תחום זה, משרד עוה"ד שפיים מרדכי מעניק כלים ללקוח לבחירת הדיור המוגן המתאים לו ביותר, מעניק סיוע בבחירת סוג מנגנון ההתקשרות עם המוסד הנבחר, וכן מציע בדיקת חוזים תוך מתן דגש על סעיפים כלכליים, ליווי הלקוח במשא ומתן, יצירת רשת ביטחון בתקופת ההסתגלות וכן בדיקת הבטוחות שהובטחו ללקוח.


משרד עוה"ד שפיים מרדכי מתמקצע בתחום זה ואף בקיא ומתעדכן תדיר בחקיקה המיוחדת לו. היכרותו רבת השנים של המשרד עם תחום הדיור המוגן מאפשרת לו להבין את הלקוח ואת צרכיו, ואלו סעיפים כדאי להוסיף בחוזה ההתקשרות.


בתחום הנדל"ן, המשרד מעניק ליווי משפטי לקבלנים במכרזים, פועל לרישום קבלנים, סיווגם וייצוגם מול רשם הקבלנים, מטפל בכל הקשור לחוזה מכירה או רכישה של דירה, מעניק ייעוץ וליווי במשא ומתן ברכישה מקבלן, וכן נותן ייעוץ בנושא משכנתא הפוכה.


מלבד תחומים אלה, המשרד מטפל אף בתחום הירושות והצוואות, לרבות עריכת צוואות, ניהול עזבונות, טיפול בצווי ירושה ועוד.


משרד עוה"ד שפיים מרדכי, מעניק שירות ויחס אישי לכל לקוח, תוך הקשבה לצרכיו הייחודיים, עד להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורו.


נשמח לראותכם בין קהל לקוחותינו!
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: עו"ד רקפת שפיים מרדכי
מאת:
עו"ד רקפת שפיים מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום הדיור המוגן. תודה על הייעוץ המשפטי. ממליצה עלייך בחום!

התקבלה ב 30/03/2014
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428907
כתובת המשרד:
, כפר סבא, ישראל