ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

דיזינגוף 50 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד ליפקין את ליפקין הנו משרד העוסק בתחום דיני משפחה. המשרד מספק שרותים משפטיים בנושאי גירושין, ירושות, אימוץ, חטיפות, וניהול תיקי עזבון. בנוסף קיימת במשרד מחלקה המטפלת בנישואים בין בני זוג.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד ליפקין את ליפקין הנו משרד העוסק בתחום דיני משפחה. המשרד מספק שרותים משפטיים בנושא גירושין, משמורת, מזונות, ירושות, אימוץ, חטיפות - אמנת האג, וניהול תיקי עזבון ע"י עורך דין מקסים ליפקין.

בנוסף קיימת במשרד מחלקה המטפלת בנישואים בין בני זוג מעורבים (ישראלי וזרה) ומעמד בכלל, לרבות, עליה לישראל, ביטול אזרחות, מעמד מטעמים הומניטריים, נוהל הורה קשיש, הגשת בקשות למשרד הפנים, הגשת עתירות לבג"ץ ולבית המשפט לעניינים מנהליים, עררים - בית הדין לעררים, בכל הקשור להסדרת שהייה ומעמד בישראל, ועדת השגה של משרד הפנים, ועבודה שוטפת אל מול משרד הפנים בכל רחבי הארץ, ע"י עורך דין ראובן ליפקין.

את המשרד מנהלים עורך דין מקסים ליפקין ועורך דין ראובן ליפקין.

 

המשרד מונה 6 עורכי דין

 

ליפקין את ליפקין

1. מקסים ליפקין, עו"ד

2. ראובן ליפקין, עו"ד

3. יוליה קולנגייב, עו"ד

4. מורן אלגם, עו"ד

5. שרה כהן טראוב, עו"ד

6. נטע מרום, עו"ד

 

 
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 10/03/2017

    משרד מקצועי ואיכותי, ממש תודה על הכל!

וידאו

שאלות ותשובות מפורום ויזה לישראל | אזרחות ישראלית - ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

מוריאל שאל/ה:

אזרחות ישראלית לבן זוג של יהודייה לא בקשרי נישואין

48 צפיות

שלום. אני ובן זוגי במערכת יחסים רצינית מזה שנה וחצי. הוא איטלקי ומעוניין לעלות לארץ ולגור איתי, אך אין ביכולתנו להתחתן כיוון שהוא נוצרי והאמת שאנחנו גם לא דוגלים במוסד הנישואין. האם זוגיות רצינית היא מספיקה לקבלת אזרחות ישראלית עבורו? ואם לא אז מה כן?

עו"ד ראובן ליפקין
עו"ד ראובן ליפקין

הליך לבני זוג
שלום רב תוכלו לפנות בבקשה לקבל הכרה לזוגיותכם, במסגרת ההליך המדורג לבני זוג - לא נשואים. מכל מקום תדרשו להוכיח את אמיתות הקשר שביניכם, ועם ההתרשמות חיובים, תוכלו להתחיל בהליך המדורג בברכה ראובן ליפקין, עו"ד

רוזה שאל/ה:

המרת דת מרצון של אישה לנצרות פוגעת באזרחות ישראלית של ילדיה?

62 צפיות

מה ההילכה המשפטית הנוגעת לאישה שהמירה דתה מרצון ועזבה את הארץ (כיום נוצרייה נשואה באושר בנישואים שניים) מה יהא על ילדיה שלא נולדו בארץ אך מעוניינים לחדש את הקשר עם אביהם הביולוגי ולהיות אזרחי ישראל??

עו"ד ראובן ליפקין
עו"ד ראובן ליפקין

המרת דת
שלום רב המרת דת, מהווה קטיעה של זכאות לפי חוק השבות, הגם שישנם מקרים חריגים להם! בפנייתך ציינת כי רוצים להתאחד עם האב, ואולם לא ציינת מה מעמדו בישראל, מכל מקום זכאים ככל הנראה גם מכוחו של האב, לצורך זאת תדרשי לפרט כאן מכח מה קיבל האב מעמד בישראל? האם זכאי הוא? יכול ושם הפתרון יהיה קל יותר בברכה ראובן ליפקין, עו"ד

ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ליפקין את ליפקין - משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה