שלח הודעה ללא התחייבות
יוסף גרוסמן, עו"ד
יוסף גרוסמן, עו"ד
עו"ד יוסף גרוסמן בעל ניסיון רב בתביעות ביטוח ונזקי רכוש וכמו כן בייצוג ספורטאים בוועדות ספורט ובייצוג לקוחות בדיני תעבורה. כמו כן, עו"ד יוסף גרוסמן שמאי רכב בעל ניסיון של 32 שנה.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
רבינוביץ 58, דר גת סנטר 
עיר:
טלפון:

משרד עוה"ד גרוסמן הוקם בשנת 2009, לאחר קריירה ענפה של עוה"ד המייסד, יוסף גרוסמן. המשרד עוסק בייצוג משפטי של ספורטאים בכל התחומים, ומספק מענה לכל צרכיהם המשפטיים, החל מעריכת הסכמים, ייצוג בפני וועדות משמעת ועוד.


כמו כן, המשרד עוסק בייצוג של קבוצות כדורגל וועדות ספורט מול התאחדות הכדורגל הארצית.


עובדת היותו של עוה"ד גרוסמן ספורטאי בעברו, מקנה לו יתרון רב בבואו לייצג ספורטאים מול הגופים השונים, ובניסוח הסכמים ועוד. הוא מבין לעומק את צרכי הלקוח, קשוב לרצונותיו, ומעניק שירות אישי, מקצועי ומיומן.


עוה"ד גרוסמן הינו בעל ניסיון רב שנים, ומאחוריו קריירה ענפה של ייצוג וייעוץ משפטי במגוון תחומים, עובדה המקנה לו יתרון נוסף בייצוג תובעים, ובניהול תיקים מורכבים ופשוטים כאחד.


עוה"ד גרוסמן, צבר ניסיונו, בין היתר, בשירות הביטחון, ובמסגרת עבודתו כמפקח מטעם חברות גדולות במשק ועוד, לאורך קריירה של למעלה מ-30 שנה.


בנוסף על עיסוקו בייצוג ספורטאים, המשרד פועל בתחומים כגון: תביעות ביטוח ונזקי רכוש, בדיני תעבורה ובייצוג זוכים בהוצאה לפועל.


המשרד ישמח להעניק גם לכם שירות משפטי מקצועי ואיכותי
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
רבינוביץ 58, דר גת סנטר, חולון, ישראל