שלח הודעה ללא התחייבות
משרד עו"ד אבי גפן
תחומי עיסוק: דיני משפחה
משרד עו"ד אבי גפן
משרד עורכי דין אבי גפן, טיפול כולל במשברי גירושין, הטיפול כולל ליויי מלא כולל חלוקת רכוש, מזונות, גט ומשמורת
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט קומה 28 
עיר:
טלפון:

משרד עורכי דין אבי גפן, הינו משרד מהמובילים בתחום הגירושין וענייני המעמד האישי.

 

המשרד הוקם על ידי עורך דין אבי גפן, בוגר הפקולטה למשפטים בבר אילן, בעל תואר ראשון ושני במשפטים, אשר סיים את לימודיו בהצטיינות, וזכה במלגה כמצטיין הדיקאן באוניברסיטת בר אילן. תואר שזוכים לו רק בודדים בכל מחזור והמצטיינים ביותר. המשרד הוקם בשנת 2000, על ידי עורך דין אבי גפן, בעלי המשרד, ופועל כמשרד מוביל בתחום הגירושין והמעמד האישי מזה 17 שנים. המשרד מעסיק צוות משרדי שלם התומך בטיפול המשפטי, מתמחים, מזכירות, חוקרים פרטיים, מקצוענים שונים, וצוות לוגיסטי שלם.

 

עו"ד אבי גפן, הינו בעל ניסיון רב ועשיר בתחום הגירושין מזה 10 שנים.

 

המשרד הינו משרד ייחודי בתחום הנותן פתרונות יצירתיים מקוריים וחדשניים בתחום פיתרון משברי גירושין קשים או קלים.  

 

המשרד מצטיין בפיתרונות כוללים חדשניים ומבריקים לתיקי גירושין מורכבים הן במישור דיני הגירושין, והן בתחום הפיתרון המסחרי, עניין שרק מעטים מאוד מהמשרדים העוסקים בגירושין יכולים לתת.

 

המשרד מאמין ביצירתיות ובפתרונות מבריקים וחדשניים, ומקפיד ללכת צעד אחד קדימה לפני עורכי הדין של הצד השני, בחתירה לניצחון בתיק, ניצחון מהיר, חד וברור. המשרד חותר להכרעה ברורה בתיק הגירושין, ואינו נח לרגע עד להכרעה ברורה לטובת הלקוח המיוצג על ידינו. המשרד נוהג להשקיע שעות עבודה רבות בכל תיק, להציב טקטיקה ואסטרטגיה מיוחדת לתיק הספיציפי, בחתירה לניצחון.  

 

המשרד עוסק גם בכל העניינים הנלווים לתיק גירושין, השגת גט ואילוץ הצד השני להסכים לתת גט בהסכמה, או בכפייה של בית הדין הרבני, חלוקת רכוש עם מקסום הרווח לטובת הצד המיוצג על ידי משרד עורכי דין אבי גפן, איתור רכוש שהוברח במהלך הנישואין, ייצוג בתביעות מזונות ילדים או מזונות אישה, איתור בגידות של בן הזוג באמצעות טובי החוקרים בתחום זה.

 

למשרד עורכי דין אבי גפן, פיתרונות מבריקים ויצירתיים לפיתרון מהיר וחד של תיקים קשים, הכוללים מלחמות קשות על רכוש משפחתי ועסקי וחלוקתו תוך מקסום הרווח לצד המיוצג על ידי המשרד.

  

המשרד מוכר כמשרד יצירתי וחדשני המעניק לכל תיק טיפול אישי ומסור, יצירתי, חדשני, המוביל את התיק לפתרונות ששום עורך דין לא חשב עליהם לפני כן.

 

הובלת תיק גירושין משולה למשחק מלחמה יצירתי, ומי שיודע לעשות את הצעדים הטובים מהר יותר, מבריק יותר, עם תעוזה יותר, בפיתרונות יצירתיים וחדשניים, מנצח במשחק.

 

עו"ד אבי גפן וצוות משרדו יוצרים פתרונות מבריקים המביאים לסיום מוצלח של תיק הגירושין שלכם לשביעות רצונכם.

 

משרד עורכי הדין אבי גפן טיפל עד היום ב 17 שנות פעילותו באלפי לקוחות מרוצים, שמקפידים לשמור על קשר עם המשרד גם לאחר שהתיק הסתיים תוך אוירה משפחתית וחברית. לקוחות משרדינו מרגישים כי הם נכנסו למשפחה אשר נותנת להם תמיכה משפטית וליווי שוטף בכל שעות היום. המשרד מהווה עבורם במובן רב גם משרד עורכי דין, וגם משפחה רחבה התומכת ומלווה אותם בכל הקשיים שמעורר תיק גירושין.  הלקוחות המרוצים מקפידים לשמור על קשר עם המשרד שנים רבות לאחר סיום מוצלח של התיק.

 

משרד עו"ד אבי גפן עובד עם טובי המקצוענים המלווים את התיק, הן חוקרים פרטיים מהטובים בשוק הגירושין, והן מקצוענים במגוון תחומים משיקים לתחום הגירושין.

 

משרד עורכי דין אבי גפן מאמין בשירות ללא גבולות. אנחנו נהיה זמינים לטובת הלקוח בכל יום ובכל שעה, תמיד בכדי לתת את השירות הראוי.

 

 

משרדינו ממוקדם בבית גיבור ספורט, השוכן במתחם בורסת היהלומים, קומה 28

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט קומה 28, רמת גן , ישראל
משרד עו"ד אבי גפן