משרד עורכי דין נוטריון וגישור אבי א. ששו

משרד עורכי דין נוטריון וגישור אבי א. ששו

דניאל פריש 3 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עורכי הדין נוטריון וגישור אבי א. ששו בעל ותק של מעל 20 שנה בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, מקרקעין-נדל"ן והוצאה לפועל

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עוה"ד נוטריון ומגשר אבי א. ששו מעניק שירותים משפטיים בתחומים: דיני מקרקעין, המשפט המסחרי, הוצאה לפועל ובייעוץ משפטי כללי.


במסגרת תחום המקרקעין מטפל המשרד, בין היתר, בעריכת חוזים לרכישה ולמכירה של דירות, משרדים ונדל"ן מסחרי; בהסכמי פינוי בינוי, חוזי השכרה, תביעות פינוי, תכנון ובניה, עסקאות קומבינציה ועוד. בנוסף, מעניק המשרד ייצוג משפטי מול הוועדות המקומיות וועדות ערר, וכן מול כל הערכאות המשפטיות השונות ומול מנהל מקרקעי ישראל.


במסגרת התחום המסחרי מעניק המשרד ייעוץ משפטי לחברות וללקוחות פרטיים כאחד ומטפל, בין היתר, בהשקעות נדל"ן, כינוס נכסים, פירוק חברות, פשיטת רגל, הסדרי נושים ועוד. בנוסף, מייצג המשרד את הלקוח בפני שופטי הפירוקים בבתי המשפט השונים, ובלשכות ההוצאה לפועל.


משרד עוה"ד ששו מעניק שירותים משפטיים שונים גם בתחום המשפט האזרחי על כל גווניו, ומציע ייצוג והגנה משפטית, וייעוץ משפטי בנושאים שונים.


משרד עוה"ד ששו מעניק שירותיו המקצועיים תוך מתן שירות אישי ואדיב ללקוח, עד להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

 

נשמח לראותכם בין קהל לקוחותינו!
 אתר המשרד:כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום חוזה קבלן | חברה משכנת - משרד עורכי דין נוטריון וגישור אבי א. ששו

אברהם שאל/ה:

חתימה על חוזה מכר של דירה חדשה עם חברה משכנת

40 צפיות

האם ניתן לחתום על חוזה מכר של חברה משכנת עם חתימה של אדם אחד בלבד, למרות שהדירה החדשה הסופית שמתקבלת תהיה בבעלות על שמם של שני אנשים?

עו"ד אבי ששו
עו"ד אבי ששו

רכישת דירה על שם
אברהם שלום, רכישת דירה הינה עסקה במקרקעין המחייבת דיווח לרשות מס. האופן שבו נחתם ההסכם והדיווח לרשות המס הוא שיקבע את אופן הרישום . לא ניתן לשנות לאחר מכן אלא בדיווח ותשלום מס על פי הדין. בברכה, אבי א. ששו, עו"ד

אלון שאל/ה:

האם ניתן לקבל דירה בהנחה אחרי שחוזה עם הקבלן כבר נחתם?

44 צפיות

נחתם חוזה קבלן על רכישה של דירת מגורים בבניין חדש. אני הייתי מהקונים הראשונים בפרויקט, וחתמתי על חוזה רכישה בתנאים רגילים. אחרי כמה חודשים ראינו פרסומים מאותה חברה קבלנית עם הנחה משמעותית בקניית דירה זהה... איך אפשר לעתור לקבל את התנאים המקלים אם זה בכלל אפשרי?

עו"ד אבי ששו
עו"ד אבי ששו

רכישת דירה
אלון שלום, לאחר שחתמת על ההסכם אתה מחוייב למחיר שרשם אצלך בהסכם. נסה לפנות לחברה לפנים משורת הדין לקבל הטבה נוספת בברכה, אבי א. ששו, עו"ד

משרד עורכי דין נוטריון וגישור אבי א. ששו

פניה ישירה אל משרד עורכי דין נוטריון וגישור אבי א. ששו

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה