עורך דין אלדד פלד
053-9428958
התקבלו 34 המלצות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
עורך דין אלדד פלד
ייצוג בבתי דין צבאיים: עריקות, עבירות סמים, עבירות אלימות, הטרדה מינית, תאונות אימונים, שימוש בלתי חוקי בנשק, עבירות תעבורה בצבא ועוד, תביעות כנגד ק. תגמולים להכרה בנכות וועדות ערר.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
קפלן 12 
עיר:
טלפון:
053-9428958 

משרד עוה"ד אלדד פלד עוסק בתחום המשפט הצבאי על כל גווניו, בתחום הפלילי ובתעבורה וכן בתחום המשפט האזרחי – מסחרי. המשרד אף מעניק שירותי גישור ללקוחותיו.


המשרד מעניק ייצוג משפטי לחיילים העומדים בפני משפט צבאי, ומלווה את החייל באופן אישי בכל שלבי ההליך. המשרד מטפל בייצוג החייל, בין אם בשירות חובה/קבע, ובין אם בשירות מילואים, בגין עבירות צבאיות-פליליות שונות כגון: שימוש בלתי חוקי בנשק, עבירות סמים, תאונת אימונים, עבירות רכוש, אבדן ציוד, עריקות, השתמטות, אירוע מבצעי, עבירות אלימות, עבירות תעבורה ועוד. כמו כן, המשרד מעניק ייעוץ והכנה לפני חקירת מצ"ח וועדות חקירה.


בנוסף על התחום הפלילי עוסק המשרד גם בתחום המנהלי מול רשויות הצבא, ומעניק לחייל/ת, לאנשי הקבע או למועמד/ת לשירות ליווי בתהליכי המיון והגיוס, בבחינת התאמה או פטור משירות, מימוש זכויות ועוד.


עו"ד אלדד פלד, מייצג אנשי כוחות הביטחון: חיילים, שוטרים, אנשי שב"ס ושב"כ ומשרד רוה"מ בתביעות נגד קצין התגמולים, להכרה בנכותם, אם בגין תאונה ואם בגין מחלה, וכן מלווה את הלקוח בוועדות רפואיות שונות לצורך תביעתו.

 

המשרד נותן שירות וליווי למשפחות שכולות.

 

עו"ד אלדד פלד מייצג נאשמים במשפט הפלילי ובמשפטי תעבורה, אף בבתי המשפט האזרחיים.


בתחום האזרחי – מסחרי עוסק המשרד בתביעות כספיות ובהגנה מפניהן, ומייצג את הלקוח בפני כל הערכאות המשפטיות הרלוונטיות לתביעתו.


בנוסף על תחומים אלה, מעניק המשרד שירותי גישור, בעיקר בתחום ספק-לקוח, על מנת להסדיר את המחלוקת בין הצדדים מחוץ לכותלי בית המשפט.


עוה"ד פלד הינו אלוף משנה במילואים, וצבר את ניסיונו הרב בתחום במסגרת שירותו הצבאי בן ה-27 שנים במגוון תפקידים, בנוסף חבר בפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין ובוועדת צבא ומשפט של לשכת עורכי הדין.


המשרד דוגל ביחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח, בשילוב סיוע משפטי מקצועי ואיכותי, ומעניק פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.


נשמח להעניק גם לכם את השירות המשפטי הטוב ביותר!
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
בן אדם אמין, מקצועי, יחס אישי, תומך, מקצוען אמיתי בכל מה שקשור במשפט צבאי ואיש זהב. עזר לי בזמן הכי קשה בחיים שלי ואני יודע שלא הייתי מגיע למקום שאני בוא עכשיו בלי העזרה שלו ממליץ לא לחשוב פעמיים ולהעזר באלדד הזמינות שלו בפלאפון, הרגשית וההתחשבות הייתה הכי גבוה שראיתי בחיים ממליץ מכל ליבי.

התקבלה ב 04/06/2019
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
אין ספק שמדובר בעו"ד מקצועי מהמעלה הראשונה. כבר משיחת הטלפון הראשונה אתה מבין שאתה בידיים טובות שיהפוך עולמות למען הלקוח שלו. אלדד מסביר ופורס לפניך בצורה הכי בהירה את כל האפשרויות הקיימות ונותן לך את הכלים הכי מקצועיים להגיע להחלטות.

התקבלה ב 04/06/2019
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
אמין מסור ומיקצועי

התקבלה ב 04/05/2019
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
קודם כל בן אדם מדהים . איש מקצוע ממדרגה ראשונה שנותן את כל הקשב ואת כל הזמן הדרוש על מנת למצוא ולתת את הפתרון הטוב ביותר ללקוחותיו . באופן אישי - אין עורך דין יותר טוב שניתן לסמוך עליו בשעת צרה .

התקבלה ב 02/05/2019
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
העורך דין היחידי שרצה לעזור ולייעץ בזמן שאחרים ביקשו אלפי שקלים על ייעוץ למרות שלא יצא מי זה כלום. אלדד היחידי שאמר לי לא לקחת עורך דין וייעץ לי רק כדי לעזור למרות שלא יצא לו מי זה כלום. בחור זהב שעוזר מאהבה לחיילים ולא מונע מכסף. לא רק שתרם מזמנו כשהבין שלא יצא לו מי זה כלום עוד אמר לי כל דבר שתרצה להתקשר והוא יעזור בכיף. רק ללמוד מאנשים כמוך תודה רבה לך!!!

התקבלה ב 01/05/2019
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
העורך דין הכי מקצועי וטוב שאפשר לקחת, אלדד היה איתי במהלך כל התהליך המשפטי ולא חששתי לרגע שאני לא בידיים הכי טובות שאפשר להיות. אלדד נתן לי הזדמנות שניה לחיים ולא התפשר על כלום. ענה על שאלה ותמיד היה זמין.

התקבלה ב 01/01/2019
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
הגעתי לעו״ד אלדד פלד דרך חברי שנעצר בשירות צבאי ועפ״י נסיבות המקרה שלו ודרכי הטיפול שבהן פעל,על כך שמעתי מחברי ומפאת ידעתי המינימלית עקב עבר של חקירות בנושא, נאלצתי לקחת את עו״ד אלדד פלד במסגרת חופשת השחרור בה נתפסתי שיכור בעיני הינשוף ונעצרתי על אחזקה של 10גרם, אלדד , לאחר כמה דיונים לא פשוטים כאשר יש החמרה בנושא מבחינת מערכת המשפט , החקירה על אחזקה נסגרה אחרי פחות מחודש, הצליח להוריד סעיף מנהיגה בשכרות לתחת השפעה והסכם מדהים עם התביעה,אלדד לא יתפשר על בינוניות, והיה מוכן למשפט הוכחות אם היה צורך, תודה על כל העזרה .

התקבלה ב 03/12/2018
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
פניתי לעורך דין זה במספר מקרים מורכבים שלא מצאו מענה במשרדים אחרים. עו"ד פלד, עמל באופן אינטנסיבי למציאת פסקי דין מתאימים ופתרון יצירתי והסוגיות שפניתי עליהן למחלקת הסגל והשירות הצבאי, התקבלו בזכותו

התקבלה ב 27/08/2018
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
פנינו לעו"ד אלדד פלד בעקבות המלצה של חבר שאף הוא קצין בכיר במילואים. ההמלצה כללה מספר מילים פשוטות: "לכו עליו אין שני לו באמינות ויושר . מה שהוא יגיד לכם זה יצוק בסלע" . כך באמת היה. התקשרנו כאשר אנחנו במצוקה קשה וקבלנו קודם כל אדם הגון וישר שהסביר לנו במילים פשוטות שמה שהוא יעשה יהיה המקסימום שהוא יכול לעשות . נשמע כמו הרבה אנשים אבל בפועל זה בדיוק מה שקרה. אלדד "נאבק" על המקרה שלנו בלי פשרות. מול כמה מערכות. מול עייננו בדיוני בית המשפט ולבסוף הוא ליווה אותנו כל יום ולפעמים מספר פעמים ביום ובלילה עד לסיום מוצלח של פרשה מלחיצה כאשר מדובר בילדים שלך. קשה לתאר בכמה מילים כמה מקצועיות וכמה רגישות במקביל קיבלנו בהיכרות הזו וכמובן עם תוצאה רצויה - בדיוק כפי שהובטח והרבה יותר מהמצופה. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה....

התקבלה ב 04/04/2018
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
כמה מילים מי הוא עו"ד אלדד פלד בשבילי . בלילה אחד נעצרתי מיידית , ונשלחתי לכלא 4 על חשד בשימוש בסמים. הקרקע נשמטה מרגליי !! כשהגעתי לדיון להארכת מעצר , הבנתי שאני לבד ומאד חושש לעמוד מול המערכת הצבאית . ואז נתקלתי בו ! בעו"ד פלד שהיה שם בייצוג חייל אחר. ראיתי את החייל הנינוח והאזנתי לדברי קו ההגנה מפי אלדד וידעתי שאותו אני רוצה ! מאותו הרגע שאלדד ייצג אותי , התחילה לחלחל בי תחושת הביטחון ונזרעו זרעי תקווה. אלדד תמיד זמין , תמיד מראה תמונה אמיתית בכל רגע נתון , יודע לצפות את המהלכים קדימה !! אל תתפשרו על סנגור צבאי !! הידיעה והתחושה שמישהו מלווה אותך צמוד , ומכיר את המערכת הצבאית לפרטי פרטים נותנת לך את התחושה שהכל יהיה בסדר. רק עורך דין מקצועי כמו אלדד יכול להשיב לך את החיים למסלול . אלדד איש יקר , תודה רבה מעומק ליבי על שהיית שם לצידי.

התקבלה ב 24/10/2017
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
אדם מוכשר, מסור ומקצועי. במהלך שירותי הצבאי הסתבכתי בחקירת מצ"ח, פניתי לאלדד וקיבלתי ליווי צמוד לכל אורך התיק! עוד בשיחה הראשונה הנחה אותי צעד אחר צעד בידיוק מה לעשות מה שבסופו של דבר הוציא אותי נקי מהתיק!! מדובר בעורך דין כריש שתמיד זמין!! ממליץ בחום לכל אחד שנקלע לסיטואציה לא נעימה עם מצ"ח.

התקבלה ב 16/10/2017
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
אלדד אדם יקר ועו״ד כריש אשר משיג את הבלתי יאומן. מקצוען אמיתי לא מתפשר על בנוניות!! הציל אותי מעבירות סמים בנסיבות צבאיות.

התקבלה ב 17/08/2017
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
שלום רב, לפני 3 חודשים ביתי ס. נפצעה במהלך השירות הצבאי. מבולבלים, חסרי ידע והבנה, בררנו לגבי עורכי דין שיודעים ו"חיים" את המערכת הצבאית, ע"מ לתבוע את משרד הבטחון. עו"ד אלדד פלד, הוא שם שנזרק לאוויר מכמה אנשים שונים, בגין תביעות משרד הביטחון והייצוג משפטי מול הצבא ואנו שמחים על כך מאוד!!! הליווי המקצועי, שניתן מאדם שגדל ושירת שנים רבות בצבא, ומבין היטב את המורכבות של הגופים והחטיבות השונות היה חשוב מאוד. עו"ד אלדד פלד ליווה אותנו בצורה מסורה מקצועית ובסבלנות אין קץ, עד לקבלת התוצאות הרצויות. אני ממליצה בחום, למי שזקוק. תודה רבה על הכל! תמר א.

התקבלה ב 18/06/2017
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
עורך דין מעל ומעבר לכל רמה, הופללתי בקנייה ושימוש של סמים בבסיס והמצב נראה די אבוד. בזכות אלדד נסגרו כל האישומים נגדי ללא משפט ואף ללא דין משמעתי.

התקבלה ב 18/06/2017
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
לאחרונה, נתקלתי בקושי בירוקרטי שהעיב על המשך דרכי המקצועית בצבא. בעקבות התערבותו של עורך דין אלדד פלד נפתרה הבעייה במהירות ויעילות. זכיתי להכיר אדם מקצועי וקשוב, סבלני וזמין, בתקופה בה הייתי זקוק לסיוע ועל כך אני מודה וממליץ בחום

התקבלה ב 08/01/2017
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
עו"ד אלדד פלד יחיד ומיוחד! בן אדם במלוא המילה. פניתי בייעוץ בלבד ואלדד התקשר תוך זמן קצר מאוד והסביר לי באדיבות, בסבלנות, גילה איכפתיות אמיתית, והכי חשוב בהגינות וביושר יוצא מן הכלל.ועל כלאלה אני מודה ומברכת אותו בהצלחה רבה וכן ירבו כמותו. תודה מכל הלב .

התקבלה ב 18/12/2016
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
ציון לשבח והמלצה אישית על עו"ד אלדד פלד. לפני 5 שנים פניתי לעו"ד אלדד פלד בבירור על פגיעה (בזמן לחימה) במסגרת השירות הסדיר, וזאת לאחר שחלפו מעל 30 שנה מאז האירוע. עו"ד פלד הבהיר לי עקב מרחק הזמן והחוסר בראיות סיכויי ההצלחה לתביעה בעניין קלושים ביותר, אך למרות זאת לקח על עצמו להגיש את התביעה בשמי ונאבק למעני במשרדי ממשלה ובדיונים (לא מעטים) בבתי המשפט במשך 5 שנים - מבלי לקחת אף לא שקל אחד! גם כשנערמו קשיים גדולים בדרך עשה עו"ד פלד מעל ומעבר, התגבר עליהם, השיג (באופן עצמאי) ראיות ועדויות למקרה ולאחר 5 שנים של מאבק, במקצועיות שאין שנייה לה, הצליח עו"ד פלד להשיג למעני ניצחון מלא בתביעה שהיתה חסרת סיכוי כשהחלה. עו"ד פלד ייצג אותי ללא תמורה ואני אסיר תודה לו על הנדיבות, הסבלנות והתמיכה שלו לאורך כל הדרך. ק. (טל` 052-3107747)

התקבלה ב 15/12/2016
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
בן אדם מדהים לפני הכל! הגעתי עם פרופיל 64 על מחלת עור וטיליגו אותה אבחנו ברפרוף קל ופסלו אותי משירות קרבי. אלדד ליווה אותי במשך תקופה ארוכה מאוד החל מאחרי הצו הראשון (כיתה יא`) עד הנקודה בה אני נמצא כיום באמצע שנת השירות, כיום אני מתכונן לקראת היום סיירות הקרב ובא ולאחר מיונים לטייס שנעשו בשנה שעברה. אין ספק שללא העזרה של אלדד לא בטוח שהייתי מצליח למצות את הפוטנציאל מול המערכת ולהביא את יכולותיו לידי ביטוי במלואן. עורך דין תותח מקצועי ואמין, ובן אדם מדהים, אכפתי קשוב ומסור!

התקבלה ב 27/11/2016
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
אני חייל שנתפס על עברות מצ"ח בזמן השירות הסדיר. כאשר הורי פנו אל אלדד פלד שמחתי לגלות שלא יכולתי לדמיין טיפול תמיכה וליווי יותר מסורים ומוצלחים. אין גבול לכמה שהודהמתי מרמת המסירות והנכונות לעזור של אלדד והתמיכה שלו מולי ומול הוריי הפכה את תקופת הכליאה למשהו אחר לגמרי. אמליץ בחום על אלדד לכל מי שיכלא למצבים כמוני ואמשיך להודות לו על התוצאות הנהדרות אותן העבודה שלו השיגה הן בזמן הכליאה והן לאחריה

התקבלה ב 13/03/2016
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
עורך דין תותח! אל תבזבזו את זמנכם ואת כספכם. זהו סיפורי בקצרה, אני אזרח ישראלי ששוהה בחול מגיל 16.5. הצבא רדף אותי כל חיי. לפני כמה חודשים הגעתי לביקור בארץ והצבא אסר ממני לעזוב חזרה לביתי בחול. קיבלתי את הפרטים של עורך דין אלדד ממשפחתי וישר יצרתי קשר. עוד באותו ערב נפגשנו והוא ישר התחיל את עבודתו האיתנה ועמד מולם אם כל כוחו. כעבור ימים ספורים הוא ביטל את איסור יציאתי וחזרתי הביתה בשלום. בעוד שהייתי בחול עורך דין אלדד לא הפסיק את שירותיו והפגין יכולות מדהימות במעמדו מול הארגון הצבאי והבטיח את הגעתי לארץ אחרי חודשיים בפעם השנייה לחתונתו של אחי ללא שום דאגות. אחרי שבועות ספורים הוא בישר לי את הבשורה הטובה ביותר שהיא קבלת פטור מוחלט מצה״ל. עורך דין אלדד עמד בשבילנו והיה איתנו בכל הכוח לאורך כל הדרך ושמר על קשר הדוק איתי ואם משפחתי לאורך כל התהליכים. פשוט איש מוצלח ועורך דין תותח שעושה הכל מכל הלב על מנת לעזור ולהלחם בשבילכם לאורך כל הדרך. אז עורך דין אלדד זהו זמני להגיד תודה רבה על הכל את פשוט מדהים ותודה רבה שפתרתי לי את בעייתי הגדולה שגרמה לי הרבה צער בחיים. קוראים יקרים אם אתם אכן פה אז אל תבזבזו את זמנכם היקר ופשוט תתקשרו לעורך דין אלדד לפרטים נוספים. בהצלחה לכולם.

התקבלה ב 26/01/2016
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
איש מיוחד עם יחס חם יושר לב ואכפתי אלדד תודה רבה לך על ייעוץ מקצועי, והזמן שהקדשת בשביל לפתור את בעייתי על הצד הטוב ביותר - אתה איש מדהים.

התקבלה ב 18/01/2016
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
לאלדד פלד אני מודה לך על ההקשבה והאיכפתיות שגילית בטיפול בי. אתה אדם מדהים ואנושי שלצערי לא נתקלים באנשים כמוך בימינו . אני מודה לך על העבודה המדהימה שעשית והתוצאות בהתאם. אני מודה לך מכל ליבי ומממליץ בחום עליך. מאחל לך שתחווה רק דברים טובים. אתה עו"ד ענק שמתמסר כל כולו ללקוח ואני ממליץ לכל מי שקורא את מכתבי וזקוק לעו"ד שיפנה אליך .מודה בחום על כלמה שעשית עבורי.

התקבלה ב 01/03/2015
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
הייתי חייב לכתוב על אלדד שליווה אותי בתהליך הגיוס ועשה מעל ומעבר באמת עזר לי בשעות לא שעות תמך בי בכל התהליך הזה ועשה את זה בצורה הכי מקצועית שיש ממש מודה לו וממליץ עליו בחום

התקבלה ב 18/02/2015
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
עורך הדין אלדד פלד ייצג אותי ביסודיות בעבירות סמים בצבא ואף עזר לי בתחומים נוספים מעבר . ממליץ עליו בחום לכל אדם שזקוק לייצוג בכל בעיה משפטית בצבא הבן אדם מחולל פלאים !

התקבלה ב 11/02/2015
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
אני טוראי א.פ. עריק בקו"ם 1197 יום אלדד לא נח לרגע כל הזמן ביקר אותי בכלא בדק אם אני צריך משאו. היא מתדר אותי נותן את כל תיפים האפשרים. מדבר אם כל גורם צה"ל אפשרי. היום אני אזרך א.פ. אם ממשיך בחיים בזכות עבודה של אללד פלד.

התקבלה ב 22/01/2015
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
לאלדד פלד רציתי להודות לך בכל ליבי על ההקרבה והאיכפתיות והאנושיות שגילית בטיפולך בבני מתן אתה בן אדם מדהים ואנושי שלצערי לא נתקלים באנשים כמוך בימינו. על העבודה המדהימה שעשית והתוצאה בהתאם. רוצה אני להודות לך מכל ליבי, ומאחלת לך שתחווה דברים טובים.אתה עורך דין גדול שמתמסר כל כולו ללקוח, אני ממליצה למי שקורה את מכתבי וזקוק לעורך דין שיפנה אליו ושוב אני מודה לך מעימקי ליבי על מה שעשית לבני תודה ענקית. ממני דלילה אליהן-חיו

התקבלה ב 17/02/2014
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
זה המקום לשבח את שירותו של עו"ד אלדד פלד.לפני שבועיים נאלצנו לשכור את שרותיו של עו"ד אלדד פלד כאשר נפגשנו די במקרה ללא הכרות מוקדמת בחצר בית הדין הצבאי ביפו.זאת לאחר שקלו כל הקיצים בטיפול בעניינו של בנינו שנאלץ לשהות בבית עקב מצב בריאותי, ןכאשר כשלו כל הפניות לגורמי צה"ל השונים.מיד עם ההתקשרות עם אייל מייד הפעיל את כל הכישורים הידע והאנרגיה המאפיינת אנשים חרוצים ומנוסים מסוגו.תוך 5ימים מהיום בו חברנו אליו בנינו היה מחוץ למסגרת הצבאית כדת וכדין.אציין שהקשר היומיומי והתמיכה הטלפונית איתנו ההורים ועם בננו לא נותק לרגע,עד לשחרור מוחלט. אם וכאשר אצטרך להמליץ למי שנקלע לבעיה מול גורמי צה"ל בהחלט ממליצה לפנות לאייל. אייל תודה רבה על הטיפול המסור .נעמי חיפה

התקבלה ב 12/12/2013
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
אפתח את דבריי ואספר שאין עוד אנשים כמו אלדד לפני היותו עו"ד הוא בנאדם משכמו ומעלה אדם שנותן מעצמו המון ובכך מעלה את המורל ואת המוטיבציה לעבור את התקופה הקשה בכלא,אלדד מבקר אותך מס` פעמים בשבוע קונה לך סיגריות,שוקולדים,שתיה ואוכל מכספו האישי מדריך ומעודד ולא עוזב אותך לרגע. אני א.פ בתפקיד נהג עריק 10 חודשים מצה"ל כשהיה לי 50 יום ע"ת מעריקות קודמת,נעצרתי והועברתי לכלא 4 כשלקחו אותי להישפט הסברתי שמשפחתי לוקחת לי עו"ד פרטי העו"ד הצבאי זרק לי את התיק ובעודי מעורער על מצבי ומה אני עושה בהמשך משפחתי שכרה את אלדד טלפונית בלי פגישה ובלי שכר אלדד תוך 20 דק` היה בבית הדין והביא לידי הארכת מעצר,תוך כדי שהותי בכלא היה לי ארוע משפחתי אלדד לא שקט ולא עזב עד אשר יצאתי לארוע כולל סוף שבוע חופש כשאני בכלל לא שפוט ,אלדד דאג במקביל שאני יעבור וועדת אי התאמה שהתוצאות דיברו בעד עצמם קיבלתי פטור מצה"ל על אל אי התאמה,החלק הבא שעליו אלדד נלחם הוא שבבית הדין ביקשו עלי 210 יום אלדד נלחם בכל הכוח כולל ניירת,ביקורים אצל התובעת ואצל כל הגופים האפשרים עד שהצליח לקצר את העונש ל 135 יום שמתוכם לאחר שליש ישבתי 90 יום. אלדד ניצח את התיק שלי ובגדול.

התקבלה ב 16/07/2013
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
איש מקסים ומיוחד. משרה בטחון ומראה בקיאות רבה בתחום עיסוקו. גם נתן ייעוץ מעולה וגם היה כן ואמיתי מאוד ולכן אף חסך לי כמה אלפי שקלים מיותרים. כן ירבו עורכי דין כאלה.

התקבלה ב 05/02/2013
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
עו"ד אלדד פלד ייצג אותי במשך מספר חודשיים בצורה עולמת,וטובה עזר לי מעל ומעבר,הייתי חיילית ברחתי מצה"ל פעמיים,בפעם הראשונה חודשיים ,בפעם השנייה 9 חודשיים הייתי במשטרה צבאית, חשוב לי לציין שתפסו אותי, בזכות אלדד קיבלתי סה"כ 3 חודשיים שמתוכם ישבתי בכלא צבאי 82 יום, ואלדד טיפל לי בהכל תוך כדי שהותי בכלא עליתי לוועדה וקיבלתי פטור שבדר"כ דברים כאלה לא קוראים בכזאת מהירות, אלדד היה מבקר אותי כל פעם שרציתי נתן כלכך מעצמו ,אלדד איש מקצועי אפשר לסמוך עליו בעיינים עצומות את העבודה הוא עושה אותה בצורה הכי טובה,

התקבלה ב 05/12/2012
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
עו"ד אלדד פלד ייצג אותי במשך מס` חודשים והעניק לי שירות משפטי מעולה, ראוי לכך לשבח ובזכותו הפכתי אדם מאושר. עורך דין מעולה ואדם כנה וישר.כל משפחתי קיבלה יחס אנושי ומסור. אני ממליץ עליו בחום. על כך אני אני מודה מקרב לב.

התקבלה ב 05/12/2012
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
בתאריך 06\08\12 הסגרתי את עצמי במשטרה צבאית לאחר תקופת עריקות בת 11 חודשים משרות צבאי, טרם הסגרתי, התייעצתי עם עו"ד אלדד פלד ומשם גם בחרתי בו לייצג אותי בפני המערכת המשפטית הצבאית. אני חייב לציין שבית הדין "החמיר" איתי ולא התחשב כלל בכל טיעון שהיה לי. השופטת בבית הדין פסקה לי תקופה של 6.5 חודשים לאחר שהפעילה גם את התנאי שהיה לי. כאן אלדד לא נח לרגע ולא שקט, הוא הגיע לכל גורם אפשרי, שיכל לשנות את פה"ד, הוא הגיע לכלא כמעט כל יום עד שלבסוף קיבל אישור ל"המתקת" העונש ושחרור מוחלט משירות סדיר, כל מה שקיווינו שיקרה, קרה בעזרתו של אלדד. אני סבור שללא ייצוגו וסיועו של אלדד כל התהליך היה קשה מסורבל וארוך. תודה לך אלדד שעשית עבורנו את העבודה הסזיפית הזאת. בהערכה רבה דור אלבז

התקבלה ב 13/11/2012
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
עו"ד אלדד פלד איש מוכשר. איש עם יושר. יסודי ברמה גבוה מאוד. אני ממליץ בחום ויושר כי בסוף או בהתחלה יש תוצאות חיוביות כי זה אלדד

התקבלה ב 29/10/2012
שם המשרד: עורך דין אלדד פלד
מאת:
לפני כשנה ביצעתי עבירת עריקות ממושכת (כמעט שנה)ולא ידעתי מה לעשות,פניתי למספר עורכי דין וביניהם אלדד פלד,שכבר מהרגע הראשון נשמע כאדם מאד רציני ומסור לעבודתו. כבר מהרגע הראשון הוא הסביר לי את מעמדי ולאחר כמה ימים שכרתי את שירותיו,המקרה שלי היה קשה מאד אבל אלדד ליווה אותי לאורך כל התהליך אם זה קשר סיוע במעצר ועבודה נונ סטופ בסופו של דבר התוצאות מדברות למרות עריקות כה ממשוכת קיבלתי רק את עונש המאסר על תנאי שהיה עומד נגדי(חודש)שזה עונש שלא עומד על הדעת. אלדד הוא עורך דין מנוסה שמציג בדיוק את המצב כמו שהוא ולמרות זאת נלחם למען הלקוח ולא מסרב עד שתושג המטרה.

התקבלה ב 10/09/2012
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428958
כתובת המשרד:
קפלן 12, תל אביב, ישראל