שלח הודעה ללא התחייבות
עו"ד אברהם שטרן
תחומי עיסוק: דיני משפחה
עו"ד אברהם שטרן
עו"ד וטוען רבני, בבתי משפט ובתי דין הרבניים, עוסק בדיני אישות הכוללים גירושין, מזונות, רכוש, התמקצעות בבית הדין הרבני.
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
ארלזורוב 1א` 
עיר:
טלפון:

עו"ד אברהם שטרן הינו עורך דין וטוען רבני מוכר, ידוע ומוערך בקהיליית עורכי הדין. עו"ד שטרן עוסק בדיני אישות ומשפחה וכן בדיני מקרקעין, ומספק ללקוחותיו שירות משפטי מלא ברמה גבוהה.

 

עו"ד שטרן מייצג את לקוחותיו הן בבתי הדין הרבניים והן בבתי המשפט בכל הערכאות, ובכל מקום זוכה להצלחות רבות ושמו הולך לפניו כאחד מעורכי הדין הטובים והמפולפלים ביותר.

נוסף על תחומי עיסוקיו, משמש עו"ד שטרן גם כטוען רבני החל משנת 1994, ומייצג לקוחות רבים בבית הדין הרבני בכל הקשור לדיני אישות ומשפחה.

 

בקיאותו הרבה בדיני ההלכה ובדיני שולחן ערוך מקנה לו את היכולת לספק לכל לקוח את השירות המקצועי והנכון ביותר מבחינה הלכתית ולזכות בהצלחות רבות.
עו"ד שטרן משמש גם כמרצה מוערך לענייני אישות בלשכת עורכי הדין, ומספק שירותי ייעוץ לעורכי דין אחרים המעוניינים להסתייע בידיעותיו הרבות, ואף שוכרים את שירותיו בתשלום.

 

בנוסף מרצה עו"ד שטרן במגוון פורומים מקצועיים, ביניהם: פורום שירותי הרווחה, פורום העובדות הסוציאליות, קורסי גישור באוניברסיטאות ועוד.
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
ארלזורוב 1א`, חיפה, ישראל