טל-שחר, צרפתי ושות`

טל-שחר, צרפתי ושות'

שחם 30 , פתח תקווה (אזור השרון והסביבה)

המשרד עוסק בתחום הנדל"ן והמקרקעין לגווניו לרבות יזמות, עסקאות נדל"ן מורכבות, פרויקטים מסחריים ולמגורים, הסכמי רכישה ומכירת דירה יד שניה ומקבלן, הסכמי שכירות נכס מסחרי /פרטי, עיסוק ספציפי בתמ"א 38.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין טל-שחר, צרפתי ושות' עוסק בכל נושאי הנדל"ן והמקרקעין, כולל יזמות, עסקאות נדל"ן מורכבות, תמ"א 38, פרויקטים מסחריים ולמגורים, הסכמי רכישה ומכירת דירה יד שניה, הסכמי שכירות נכס מסחרי /נכס פרטי, עסקאות קניית דירה יד ראשונה מקבלן, ייצוג ברכישת נכס מכונס נכסים, ייצוג קבלנים / יזמים בפרוייקטי נדל"ן, ניהול נכסים – ניהול שוטף כגון תחזוקה, השכרת דירות, גבית דמי השכירות מול הדיירים ועוד, ייעוץ בנוגע להיבטי מיסוי מקרקעין בטרם ביצוע עסקה, ליווי שוטף של עסקאות מקרקעין בכל הנוגע להיבטי המס, ייצוג בפני רשויות מיסוי מקרקעין בכל הערכאות השונות, לרבות בתי משפט, תיכנון מס בעסקאות מקרקעין.

 

למשרד עיסוק ספציפי בתמ"א 38. המשרד מייצג יזמים ודיירים בפרויקטים ברחבי הארץ.


העסקה בעלת ההיקף המשמעותי ביותר בחייו של אדם פרטי, הינה רכישת /מכירת דירת המגורים. משום כך, יש חשיבות עליונה לערוך את חוזה המכר, אצל עו"ד העוסק בתחום.


משרד עורכי דין טל-שחר, צרפתי ושות', עוסק בליווי עסקאות של רכישת נכס חדש ישירות מחברה קבלנית / ליווי עסקאות של רכישה ו/או מכירה של נכס יד שנייה רכישה ו/או מכירה של מגרש לבניה תוך השגת אישורים לבניה / ליווי עסקאות לרכישה במסגרת קבוצת רכישה ובחינת כדאיות העיסקה ; משרדנו מלווה את תהליך הרכישה והמכירה בשלמותו עד להעברתו של הנכס על שם הרוכש באופן בלעדי, בכפוף לזכות הנרכשת.תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

טל-שחר, צרפתי ושות`

פניה ישירה אל טל-שחר, צרפתי ושות`

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה