אורלי אלוף, משרד עורכי דין

אורלי אלוף, משרד עורכי דין

רמת גן (אזור המרכז)

משרד עורכי דין אורלי אלוף החל את פעילותו בשנת 2006 המשרד הוקם על ידי אורלי אלוף אשר לאחר 17 שנות קריירה במערכת החינוך החלה לימודיה לתואר במשפטים, אותם סיימה בהצטיינות. כיום עומדת אורלי אלוף בראש משרד עורכי הדין ומעניק ייצוג משפטי בתחומי המשפט האזרחי - מסחרי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין אורלי אלוף החל את פעילותו בשנת 2006 המשרד הוקם על ידי אורלי אלוף אשר לאחר 17 שנות קריירה במערכת החינוך החלה לימודיה לתואר במשפטים, אותם סיימה בהצטיינות. כיום עומדת אורלי אלוף בראש משרד עורכי הדין הממוקם במתחם הבורסה ברמת גן, ומעניק ייצוג משפטי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, יזמים ולקוחות פרטיים.

משרד עורכי דין אורלי אלוף עוסק בתחומי המשפט האזרחי מסחרי, לרבות:

נדל"ן -תמא 38 , עסקאות קומבינציה, פינוי בינוי, ייצוג דיירים או יזמים בפרוייקטים אלה, עסקאות מכר ושכירויות בנדלן פרטי ועסקי.

חוזים מסחריים- הסכמי זכיינות, רישום חברות, עמותות, אגודות.

דיני משפחה וירושה- הסכמי ממון, הסכמי זוגיות טרום נישואין, הסכמי גירושין ותביעות בעניינים אלה כגון: גירושין, מזונות, אבהות, אפוטרופסות, משמורת, פירוק שיתוף ועוד.

דיני עבודה – ייצוג מעסיקים, ייצוג עובדים, עריכת הסכמי עבודה.

במשרד עורכי דין אורלי אלוף מאמינים שהשירות והטיפול המשפטי הטוב ביותר היא מסירות ללקוח, מסירות אישית ומקצועית. ניסיוננו מוכיח שלא די במצוינות מקצועית - גם איש המקצוע המוכשר ביותר לא יוכל לבצע מלאכתו נאמנה אם לא ישים לנגד עיניו את האינטרס האישי של האדם שהוא מייצג, אם לא ירצה בטובתו באמת ובתמים.


כמייסדת משרד עורכי דין, אורלי אלוף, מביאה איתה לתחום המשפטי סבלנות, אמפתיה, יחסי אנוש מצוינים, ובעיקר חשיבה יצירתית.

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

אורלי אלוף, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל אורלי אלוף, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה