עורכי דין עורכי דין דיני עבודה תל אביב אסתי עוקב ושות' - חברת עורכי דין ונוטריון
אסתי עוקב ושות` - חברת עורכי דין ונוטריון
053-9386746
התקבלו 5 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
אסתי עוקב ושות` - חברת עורכי דין ונוטריון
המשרד המוביל לדיני עבודה ותאונות עבודה, מעל 15 שנות ניסיון בייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה ובערכאות משפטיות על כל דרגותיהן. הצלחות רבות בקבלת פיצויים מוגדלים לעובדים בכירים.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון 
עיר:
טלפון:
053-9386746 

חברת עורכי הדין ונוטריון אסתי עוקב עוסקת בייחוד בתחום דיני עבודה,  וביטוח לאומי.


עו"ד אסתי עוקב התמקצעה בתחום דיני עבודה בייצוג עובדים ומעסיקים בכל הערכאות, בבתי הדין לעבודה, וכן בהליכי גישור, בוררות וניהול משא ומתן עבור לקוחותיה. והכל במקצועיות וביחודיות.


המשרד הינו מוביל בתחומו ועוסק בתחום בצורה יסודית וחסרת פשרות, תוך מתן שירות אישי, אמין ואיכותי ללקוחותיו. עו"ד עוקב מטפלת באופן בלעדי בתחום דיני העבודה והביטוח לאומי ומייצגת עובדים וכן מעסיקים מכל ענפי המשק.


בניסיון שנצבר במשך למעלה מ-15 שנים, עוסקת עו"ד אסתי עוקב בייצוג לקוחותיה מהמגזרים השונים כאשר היא מטפלת בדרישות לפיצויי פיטורים, שמירה על זכויות עובדים, מניעת אפליה של נשים בהריון, מניעת פיטורים שלא בצדק, ייעוץ למעסיקים, ניהול הליכי משא ומתן, גישור וכיוצא באלה.


בעשור האחרון הצליח להשיג משרדנו פיצויים וזכויות לעובדים על סך מאות אלפי שקלים וייצג עובדים ומעסיקים במגוון תיקים וועדות ערר בתחומי דיני עבודה וביטוח לאומי.


אנו מייצגים עובדים מתחומי השמירה, החינוך, התחזוקה, הבנייה וכדומה. בנוסף אני מייצגים מנכ"לים ומנהלי מפעלים, ועובדים בדרגות ניהול בכירות בכל משרות המפתח במשק. בין השאר יש לנו ניסיון בייצוג מנהלים בכירים בחברות תקשורת, יועצי השקעות ומנהלי מחלקות בחברות ביטוח ובמוסדות הפיננסיים.

 

דיני עבודה:


בתחומי דיני העבודה אנו מטפלים בהלנת שכר, גמול שעות נוספות, זכויות נשים בעבודה, זכויות עובדות בהריון ולאחר חופשות לידה, דמי הבראה, תשלום על חופשות ונסיעות, ביטוח מנהלים, הפרשות לפנסיה, פיצויי פיטורין, הליכי שימוע, אפליה בהעסקה של בעלי מוגבלויות, אפליה בעבודה על רקע דת גזע ומין, תלושי שכר ועוד.

 

ייצוג בכירים:

 

למשרדנו ניסיון רב בייצוג עובדים בכירים: מנהלי סניף, מנהלי אגפים, מנהלי מחלקות, עובדי היי טק, טכנים קליניים, יושבי ראש, מנכלי"ם, מנהלי משאבי אנוש, חשבי שכר, מנהלי חשבונות, עובדים בדרגות בכירות שניתקלו בבעיה מול המעסיק, לרבות: פיטורין שלא כדין, התעמרות בעבודה, הטרדה מינית, התנקלות ועוד. 

 

עריכת חוזים:


אנו עוסקים בייעוץ לגבי חוזים קיימים, ייעוץ בענייני פיטורי עובדים, שינוי והרעה בתנאים, הכנת כתב הגנה, ניהול מו"מ בהסדרי פשרה והכל בהתאמה מלאה לצורכי המעסיק הספציפי.

 

מלבד כל אלה אנו מתמחים בתביעות של הביטוח הלאומי ביניהן: תביעות על נזקים מצטברים, דרגות של כושר עבודה, ערעורים על החלטות של הביטוח הלאומי, תאונות עבודה, קצבאות נכות, ייעוץ לפני ועדה וכו'.


עורכי הדין שלנו הם המנוסים והמקצועיים בתחום וישמחו להעניק לכם שירות יעיל ומהיר.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: אסתי עוקב ושות` - חברת עורכי דין ונוטריון
מאת:
משרדנו בתחום הסייבר ואבטחת המידע מיוצג מזה מספר שנים ע״י עוד אסתי עוקב .אנו מקבלים שירות ברמה המקצועית והגבוהה ביותר בתחום דיני עבודה .אסתי היא מנוע צמיחה לכל עסק המעסיק עובדים ויוצר התקשרויות עם גופים גדולה .משרד ברמה אחת מעל כולם!!!

התקבלה ב 07/01/2019
שם המשרד: אסתי עוקב ושות` - חברת עורכי דין ונוטריון
מאת:
יש לי חנות גדולה בתל אביב עם 15 עובדים עובד תבע אותי 800000 ש"ח עבד אצלי 20 שנה תפסתי אותו על גניבה היה קשה לי להוכיח הלכתי אל כמה עורכי דין לפני שהלכתי לאסתי אמרו לי תסגור עם העובד שלא יזמברו אותך הלכתי לאסתי עוקב כמה אתם חושבים שהבחור קיבל ? 20000 ש"ח אתם קולטים ? אין עורכת דין כזאת בכל תל אביב תודה רבה אסתי את אלופה .

התקבלה ב 11/04/2018
שם המשרד: אסתי עוקב ושות` - חברת עורכי דין ונוטריון
מאת:
אסתי היקרה , תודה על הכל , הייתי אצל 2 עו״ד לפני שהגעתי אלייך אמרו לי שהסיכוי להוציא משהו מהחברה הוא קלוש ביותר מאחר וכבר קבלתי את הפיצויים , הגעתי אלייך בלי אוויר במפרשים בכלל לקחת את התיק וניהלת אותו על הצד הטוב ביותר ( אני עובדת בחברת הייתק גדולה ) בסוף המשפט הצלחת להוציא לי 200000 ש״ח . אין לי ספק שאת אחת המומחיות הגדולות בארץ לדיני עבודה ( הבנתי גם שעשית התמחות במשרד של נחום פיינברג ) אז הבנתי שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ . שוב תודה תודה תודה אסתי אין עלייך🙏🏻🙏🏻🙏🏻.

התקבלה ב 19/07/2017
שם המשרד: אסתי עוקב ושות` - חברת עורכי דין ונוטריון
מאת:
עו״ד אסתי אין עלייך מודה לקב״ה שנתן לי את התבונה להגיע אלייך. תודה, תודה על כל העבודה המדהימה שהשקעת בתיק מאוד מסובך ועל התוצאה המדהימה שזכינו בפסק הדין . ישר כוח אסתי היקרה

התקבלה ב 20/03/2017
שם המשרד: אסתי עוקב ושות` - חברת עורכי דין ונוטריון
מאת:
במילה אחת אלופה. ידע עצום בתחום דיני העבודה לא נתקלתי בעו״ד כזאת חזקה בתחום דיני עבודה. אלופה גם בייצוג בבתי הדין לעבודה. (ייצגה אותי מול גוף מאוד גדול והצליחה להוציא לי הרבה כסף.

התקבלה ב 18/01/2017
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9386746
כתובת המשרד:
ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון, תל אביב, ישראל