עורכי דין עורכי דין פלילי חיפה משרד עורך דין אילן מזרחי
משרד עורך דין אילן מזרחי
תחומי עיסוק: פלילי
053-9428393
התקבלו 10 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
משרד עורך דין אילן מזרחי
עו"ד אילן מזרחי בעל ותק של למעלה מ-18 שנים עוסק בשחרור ממעצר, בייצוג ויעוץ לחשודים/ נאשמים בעבירות פליליות, בדגש לייצוג חשודים בביצוע עבירות מין.
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
הירדן 23 
עיר:
טלפון:
053-9428393 

עו"ד אילן מזרחי הינו עו"ד פלילי ובעל אישור לשמש כסנגור בבתי דין צבאיים, ומעניק שירות וליווי משפטי לחיילים, קצינים ואנשי מילואים. עוה"ד מזרחי הינו בעל ניסיון של למעלה מ-18 שנים בתחום הפלילי על כל גווניו.


במסגרת מתן ייצוג וליווי משפטי בתחום הפלילי הרחב, מעניק עוה"ד מזרחי ייצוג בכל שלבי ההליך המשפטי, החל משלב החשד בנאשם, דרך החקירה והמעצר, וכלה בהגשת כתב האישום וניהול ההליך בבית המשפט.


עוה"ד אילן מזרחי מעניק שירות לנאשמים במגוון רחב של עבירות לרבות עבירות אלימות, סמים ורכוש, צווארון לבן, זיוף, תקיפה ואיומים ועוד, עם שימת דגש על עבירות מין מכל סוג.


משרד עוה"ד מזרחי חרט על דגלו את ערכי הנאמנות והמסירות ללקוח, היחס האישי, המקצועיות והדיסקרטיות, תוך פעולה מכוונת מטרה ללא מורא, עד להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבור הלקוח, כאשר הלקוח מעודכן בכל שלבי ההליך המשפטי בעניינו.


מתוקף היותו של עוה"ד מזרחי עו"ד פלילי, הוא זמין ללקוח בכל עת, 24 שעות ביממה.


עוה"ד אילן מזרחי הינו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה אותם סיים בהצטיינות, וכן בעל תואר שני במשפטים במסלול תורת השפיטה וההליך הפלילי.


משרד עוה"ד מזרחי ישמח להעניק לכם שירות משפטי נאמן, מסור, מקצועי ואיכותי


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
עו"ד אילן מזרחי ייצג אותי בתיק בו הוגש נגדי כתב אישום ,חמור מאוד ,המייחס לי ניסיון לרצח. בית המשפט הורה על מעצרי עד תום ההליכים המשפטיים נגדי. בערער שהגיש עו"ד מזרחי הורה בית המשפט על שחרורי לחלופת מעצר בפיקוח אלקטרוני שבהמשך הצטמצם למעצר בית לילי. עו"ד אילן מזרחי , הוא קודם כל , מעבר לזה שהוא מקצוען ברמה הגבוה ביותר , אדם שנותן יחס אישי ומטפל במסירות אין קץ בלקוח. עו"ד אילן מזרחי מטפל בכל בקשה של הלקוח ובכל נושא שעולה במהלך הטיפול בתיק , מדריך ,מכוון ומעדכן בזמן אמת ובכל שעה שנדרש. עו"ד אילן מזרחי הצליח לשכנע את הפרקליטות ולשנות מהותית את כתב האישום ולמחוק את כל הסעיפים הקשורים לניסיון לרצח. עו"ד אילן מזרחי ניהל את התיק בצורה מושכלת וחכמה שבסופו של דבר הביאה לתוצאה הטובה ביותר האפשרית בנסיבות המקרה - שישה חודשי עבודת שרות. ממליץ בחום

התקבלה ב 22/12/2018
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
עורך דין מזרחי ייצג אותי בהליך בו הוגש נגדי כתב אישום המייחס לי עבירות אלימות קשות לבית המשפט המחוזי בנצרת. עו"ד מזרחי האמין בי לאורך כל הדרך והצליח להוכיח לבית משפט שלא ניתן לתת אמון בעדי התביעה ובית המשפט זיכה אותי מכל העבירות שיוחסו לי. הייצוג היה בצורה המקצועית ביותר שניתן לקבל, במסירות ונאמנות. ממליץ בחום רב.

התקבלה ב 06/06/2016
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
עו"ד אילן מזרחי ייצג אותי בתיק בו הוגש נגדי כתב אישום חמור ובקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים. לאחר מאמצים רבים של עו"ד מזרחי ההליך נגדי הסתיים בלא הרשעה. המדובר בעו"ד משכמו ומעלה, מקצועי, אמין, מסור ונאמן.

התקבלה ב 15/05/2016
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
מקצועי

התקבלה ב 06/05/2016
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
עו"ד אילן מזרחי ייצג אותי בהליך משמעתי וטען טענה של אין להשיב לאשמה שבעקבותיה חזר בו הקובל מהקובלנה דבר שהביא לזיכוי. ממליצה ביותר, עו"ד מקצוען.

התקבלה ב 05/06/2014
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
מקצועי ואמין נותן את הנשמה לכל לקוח עוד מעולה

התקבלה ב 03/06/2014
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
עו"ד אילן מזרחי ייצג אותי בצורה מקצועית ביותר ובמסירות אין קץ. בסיום טענות הקובל טען עו"ד אילן מזרחי טענת אין להשיב לאשמה אשר חייבה את הקובל, בסופו של יום, לחזור בו מהקובלנה- דבר שהביא לזיכוי. ממליצה בחום על שכירת שירותיו של עו"ד אילן מזרחי.

התקבלה ב 03/06/2014
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
מומלץ ביותר ייצג אותי בתביעה פלילית עו"ד מעולה, שירות מצויין מקצועי ברמות

התקבלה ב 03/06/2014
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
עו"ד אילן מזרחי מקצועי ומומחה בתחום שלו, הוא עושה מעל ומעבר והופך עולמות למען הלקוח שלו. עו"ד מזרחי תודה רבה

התקבלה ב 29/05/2014
שם המשרד: משרד עורך דין אילן מזרחי
מאת:
אילן הוא עורך דין פלילי מצויין ומקצועי.

התקבלה ב 08/04/2014
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428393
כתובת המשרד:
הירדן 23, חיפה , ישראל