053-9428396
התקבלו 14 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
שרון פוקס, משרד עורכי דין
משרדנו עוסק בדיני עבודה, משפט מסחרי, דיני מיסוי מקומי, דין זר ומיסוי אמריקאי, עסקאות מקרקעין וארנונה.
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
דרך עכו 178 (בית אופק-בטאן) , קיים סניף נוסף בתל אביב  
עיר:
טלפון:
053-9428396 

משרדנו מונה 3 עורכי דין מנוסים, בעלי רישיון עריכת דין הן בישראל ובארה"ב, בעלי תארים משלימים כגון כלכלה, MBA וראיית חשבון, אשר מאפשרים לנו לבחון את העסקאות לא רק מהפן המקומי אלא אף בפן הבינלאומי והכלכלי. שילוב ייחודי זה מהווה כתובת אחת לכל סוגיות המשפט עבור בעלי עסקים וחברות בסדר גודל קטן עד בינוני מכל ענפי התעשייה.

 

המשרד מציע ללקוח תחת קורת גג אחת שירות שהוא שילוב מקצועי שאין דומה לו המורכב מתחומי המשפט, הכלכלה והעסקים. ניסיון זה, מסייע בידינו להעניק ללקוחות, חברות ופרטיים, ייעוץ משפטי מקצועי ומקיף, המשולב באספקטים רחבים של משפט ופיננסים וניסיון ניהולי המבטיחים הצלחה בעולם המשפטי המורכב של ימינו.

 


מחלקת דיני עבודה:
ייצוג מעסיקים ועובדים בבתי הדין לעבודה, בהליכי גישור ובוררות, ייצוג בהליכי משמעת, ליווי וייצוג במהלך מו"מ אישי וקיבוצי, מתן ייעוץ משפטי וחוות דעת בכל סוגיה המתעוררת בתחום, עדכונים לגבי התפתחויות משמעותיות בתחום משפט העבודה ועוד.

 

ייצוג מעסיקים בהליכי אכיפה מנהלית של משרד העבודה לרבות ייצוג וליווי בהליכים פליליים בחשד להפרה של ההוראות שבחוקי העבודה, באמצעות צוות עורכי דין מתחום משפט העבודה והפלילים.

 

מחלקת משפט מסחרי :

ליטיגציה מסחרית

הקמה ורישום חברה בע"מ ברשם החברות, הסכם מייסדים, תקנון חברה.

הסכמי השקעה והסכם בעלי מניות

עוולות מסחריות.

הסכמי שותפות ופירוק שותפות.

הסכמים מסחריים (הסכם הפצה, הסכמי בלעדיות, זכיינות, שכירות עסקית).


את תחום משפט העבודה והמשפט המסחרי מנהל עורך דין שרון פוקס. שימש כיועץ לעסקים בתחומים ניהול פיננסי ואסטרטגיה עסקית, והנו בעל ניסיון של שנים בתפקידי ניהול מחברות בינלאומיות בתעשיה ובהיי-טק בתחומי הפיתוח העסקי, מיזוגים ורכישות.

השילוב הייחודי שאין דומה לו המשלב משפט ופיננסים, מאפשר למשרדנו להעניק מכלול אינטגרטיבי ושלם של שירותים משפטיים לאנשי עסקים וחברות בסדר גודל קטן-בינוני בתחומים משולבים של משפט העבודה-כלכלי-מסחרי.


מלקת מיסוי מקומי:
את המחלקה ינהל עו"ד ורו"ח משה פרץ, יוצא רשות המיסים. לעו"ד פרץ ניסיון רב וספציפי בתחומי המס השונים. מחלקת המס תעסוק במתן ייעוץ וליווי משפטי ובכתיבת חוות דעת בענייני מיסוי מקומי ישראלי (מס הכנסה ומיסוי תאגידים, מיסוי מקרקעין, מע"מ), נוסף על ייצוג בפני רשויות המס ומרכז ההשקעות, הגשת ערעורים על שומות מס לבתי המשפט המוסמכים וניהולם, כמו גם טיפול בהליכים משפטיים שונים ומגוונים מול רשויות המס כגון הסדרי מס, "פרה-רולינג", הליכי גילוי מרצון ועוד.

 

ליווי וייצוג של עו"ד פלילי מנוסה בהליכים פליליים הננקטים על ידי רשות המיסים.


דין זר ומיסוי אמריקאי:
משרדנו מעניק ליווי וייעוץ משפטי בארה"ב.
את התחום מנהל במשרדנו מר איאן צ'סייר-טרן האוחז מזה 22 שנים ברישיון עריכת דין מלשכת עורכי הדין של ניו-יורק.
המחלקה תעניק ליווי וייעוץ משפטי בדין האמריקאי במגוון רחב של מישורים עסקיים, משפחתיים ואחרים, כגון:
משפט מסחרי - הסכמי השקעה בנדל"ן, הסכמי שותפות, תקנון חברה ו- Bylaws, הסכמי הפצה וזכיינות, הסכמי תנאי שימוש ופרטיות.
ליטיגציה מסחרית
אחריות מקצועית

משרדנו משתף פעולה עם רו"ח אמריקאים מומחים למיסוי בארה"ב.


למאמרים שלנו, לחץ על הקישור הבא:

http://greenbook.co.il/gro_booking/3113

 

קיים סניף נוסף למשרד: רח' הארבעה 28 , ת"א

שפות: אנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
שכרתי את שירותיו של עו"ד שרון פוקס בנושא רגיש מאוד בדייני עבודה ,זכיתי לקבל שירות אמין, מקצועי ברמה גבוהה מאוד,יסודי ללא פשרות,עוד משחיתנו הראשונה בטלפון הפגין ידע רב וסבלנות שאין כמותה אדם נעים הליכות,מרגיע ומשרה אופטימיות בכל התהליך היווה לנו אוזן קשבת בכל מצב. ולכל המתלבטים ממליצה בחום הבחירה הנכונה והטובה ביותר!

התקבלה ב 06/05/2019
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
לשרון הגעתי בעקבות המלצות רבות. פניתי לשרון לקבלת ייעוץ משפטי בתחום ספציפי ומורכב. שרון מיד ניתח את המצב באופן יסודי ומקיף ונתן לי פיתרון. התרשמתי מאוד מחכמתו, ניסיונו, עבודתו היסודית והיחס החם וההגון שנתן. ממליצה בחום מניסיון!

התקבלה ב 06/11/2018
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
שירות מקצועי ומדהים. שרון ערך לנו הסכם שותפות לארה"ב. נעים, מקצועי, מאיר נקודות שלא חושבים עליהן. ממליץ בחום.

התקבלה ב 10/07/2018
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
עוד פוקס אמין מקצועי היושרה נר לרגליו.אדם נעים הליכות.עורך דין חכם המלווה את מרשו עקב לצד אגודל ומעדכן אותו בכל שלב בהליך.כמו כן ניחן ביכולת ניתוח סיכונים מהטובות שנתקלתי.כן ירבו כמותו. ישר כח!!!

התקבלה ב 28/07/2017
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
הייתי זקוקה לייעוץ בנושא מקצועי ספציפי מאוד ומורכב, שוחחתי עם שרון שהפגין ידע וסבלנות ובדק את הנושא בנוסף לשיחה. מרגיש אנושי ומדויק בלי חמדנות ופוזה. ממליצה בחום.

התקבלה ב 07/05/2017
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין מהאגדות. הטיפול המסור והיחס האישי מעורר חשדנות בהתחלה, אך עם סיום התהליך אתה מבין שזה אנחנו (עם חשדן) הבנאדם מסור לעבודתו ואוהב אדם! שוני בהחלט מבורך למקצוע המחשיד. שרון תודה על הכל, כן ירבו כמותך!!!

התקבלה ב 22/08/2016
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
אם כבר הגעתם למצב שאתם צריכים עו"ד לדיני עבודה - עו"ד שרון פוקס הוא הכתובת שלכם! שרון ניסח 2 חוזי עבודה עבורי ובשניהם לא הייתי צריך להוסיף פסיק - הם מנוסחים לעילא ולעילא ומכסים גם את הנקודות שלא חשבתי עליהם כלל. עו"ד רהוט, מקצועי יעיל ואיש שיח נעים - מומלץ בחום !

התקבלה ב 21/08/2016
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
בשנה האחרונה זכיתי להכיר את עו"ד שרון פוקס ועבודתו. שרון איש מקצוע מהמעלה הראשונה, עתיר ניסיון במגזר העסקי בכלל ובתחום דיני העבודה בפרט, יודע להבהיר ולמצוא את הפתרון האופטימלי לסיטואציות שונות. מעל לכל, איש הגון שאתה רוצה לצדך בסיטואציות בהן אתה זקוק לייעוץ מקצועי והגון.

התקבלה ב 21/08/2016
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
את עו"ד שרון פוקס הכרתי לפני כשנתיים. נעזרתי בו בעניין הקשור לעסק שבבעלותי. הנסיון היה מוצלח ביותר. שרון עו"ד מקצועי ונעים הליכות. בעל ידע ונסיון רבים, הרבה מעל הממוצע. אין ספק שבכל סוגיה משפטית אני אפנה לשרון מתוך ידיעה ברורה שאקבל אצלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

התקבלה ב 20/08/2016
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד פוקס שרון יצג אותי ב-2 חוזים: חוזה רכישה של עסק קיים וחוזה מול הרשת אשר אותו עסק זכיין בה. מעבר למו"מ מדויק וחד אשר אותו ביצע, ייעץ לי על הפן העסקי עם אותה רשת ובכך עזר לשמור על האינטרסים שלי למרות החוזה הדרקוני.

התקבלה ב 18/08/2016
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
בעלי הגיע לשימוע במקום עבודתו. בהתאם להמלצה שקיבלנו, פנינו לעו"ד שרון ממש ברגע האחרון והוא דאג מיד להיפגש איתנו. רמת המקצועיות, האדיבות, והשירות שקיבלנו מעו"ד שרון היא לאין שיעור. הוא הקשיב לנו במלוא תשומת הלב, הנחה אותנו ודאג להשרות עלינו ביטחון. הוא אף ייצג את בעלי באותו השימוע והצליח להטות את הכף לטובתו. ממליצה בחום !!

התקבלה ב 31/03/2016
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
נתקלתי בבעיה חמורה במקום העבודה שליבנושא דיני עבודה ולשון הרע, עו"ד שרון פוקס קיבל אותי לשיחה דחופה ומהירה על חשבון יום מנוחתו יום שישי בשל הדחיפות , היה קשוב מאוד לבעיה בחן במקצועיות את החומר הרב שהבאתי איתי,והסכים מיד לייצג אותי בנושא , הוא טיפל במקצועיות ולשביעות רצוני במענה הראשוני שהיה מתבקש לאור המצב ובכך הוריד אבן גדולה מליבי , הרושם הראשוני שלי שהוא מקצועי מאוד בתחומו , איש רגיש ובעל לב טוב שבאמת נמצא מתוך שליחות במקצוע, אני ממליצה עליו בחום רב וכל מי שרוצה לשמוע ממני אישית הנייד שלי 0544234110

התקבלה ב 12/07/2015
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד פוקס שרון ליווה וייצג אותי במשפט תביעה שהגשתי בנושא דיני עבודה במשך תקופה לא מבוטלת. תמיד היה קשוב לכל פרט ועניין ייצג אותי בנאמנות בסבלנות וללא ליאות. ובנוסף גם הצליח להשיט את מטרות התביעה ועל כך ראוי הוא להערכה רבה!

התקבלה ב 05/06/2015
שם המשרד: שרון פוקס, משרד עורכי דין
מאת:
שמי תיקי קורן לקוחה של עו"ד שרון פוקס מזה כארבע שנים .במשך כל השנים עו"ד פוקס הפגין עבודה מקצועית ביותר, מתן שרות אדיב מאוד, רק שבחים אוכל לציין וקצרה היריעה מלהכיל.

התקבלה ב 07/05/2015
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428396
כתובת המשרד:
דרך עכו 178 (בית אופק-בטאן) , קיים סניף נוסף בתל אביב , קרית ביאליק, ישראל