דריה גולדין, עו"ד

דריה גולדין, עו"ד

קפלן 3 , תל אביב (אזור המרכז)

אני מאמינה שההתעמקות במטריה, הניתוח האנליטי והיכולת ליישם רעיונות בפרקטיקה הם אבני היסוד של מקצועי

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

אני מעניקה ללקוחותיי (שהוחשדו בביצוע עבירות או שנפגעו מעבירות שבוצעו) מכלול שירותים מקצועי מקיף בתחומי המשפט הפלילי המגוון:

 

ייעוץ טרום חקירתי. יש חשיבות רבתית להיוועץ בעו"ד לפני תחילת החקירה – זו היא זכותו (וגם חובתו, לדעתי) של כל נחקר. אם הוזמנתם (טלפונית או בכתב) להגיע להיחקר, תפנו לקבל ייעוץ ראשוני עוד לפני הגעתכם למשטרה או לגוף חוקר אחר. ידיעת הזכויות והחובות של הנחקר (למשל שאתם זכאים להקליט את החקירה, זכאים לתקן את פרוטוקול החקירה וכו'), כללי החקירה, תחבולות החוקרים והטיפים הפרקטיים השונים תסייע לכם לעבור את החקירה בצורה המיטבית ויכולה למנוע הרבה בעיות מיותרות.

 

ליווי בחקירה. תפקידו של עו"ד במהלך החקירה לדאוג למזער את הנזק ואת חוסר הנעימות שבחקירה המתנהלת, להבטיח יחס הוגן ומקצועי מצד החוקרים כלפיכם, לעמוד על זכויותיכם, לדרוש ביצוע פעולות חקירה חשובות (ביצוע בדיקות שונות, עריכת עימותים, חקירת עדים מסוימים, תפיסת ראיות וכו'). יש לי בפרקטיקה דוגמאות שחקירות עבירות תקיפת ילדים או עבירות מרמה שנעברו לכאורה ע"י רופא בכיר או חקירה בעבירת רצח נגמרו ללא הגשת כתב אישום עם קביעה שאין אשמה פלילית או אין עניין לציבור בהמשך ההליך.

 

חיפוש ומעצר. פנייה מידית לעו"ד תסייע לכם רבות בהתמודדות מול פעולות חקירה אגרסיביות וטראומטיות כגון חיפוש בביתכם ו/או ביצוע המעצר. פעולות של שחרור ממעצר, עתירה לצו איסור פרסום, עתירה להחזר תפוס הן רק דוגמאות לשירות המקצועי שאתם זכאים לו.

 

חקירות מח"ש. כל עבירה פלילית שמתבצעת ע"י שוטר במילוי תפקידו היא עילה להגיש תלונה למח"ש (מחלקה לחקירת שוטרים). חשיבות מיצוי ההליכים במח"ש מתעצמת במקרה של תלונות אלימות הדדיות (שוטרים טוענים שתקפתם ואתם טוענים שהותקפתם ע"י השוטרים). במקרה כזה לא ניתן להעמיד אזרח לדין פלילי מבלי אישור על ממצאי חקירת מח"ש.

 

ייצוג בשימוע. מאז 01.01.05 כל חשוד בביצוע עבירות פשע (עבירה שהעונש המקסימלי עליה בחוק עולה על 3 שנות מאסר, למעט עבירות אלימות במשפחה) זכאי להשמיע את טענותיו כנגד כוונת הפרקליטות או גוף אחר להעמידו לדין פלילי. במילים פשוטות, בהתאם לחוק הקיים, אם נחקרתם בחשד לביצוע עבירת פשע, אתם זכאים לדעת מתי ומי קיבל את חומר החקירה לצורך ההחלטה אם להגיש כתב אישום ואתם זכאים לעיין בליבת חומר החקירה ולשכנע את הגורם המחליט שלא להגיש כתב אישום כנגדכם. לצורך מימוש הזכויות האמורות אני ממליצה לכם בחום לפנות לעו"ד.

 

ייצוג בבתי המשפט. ניהול משפט פלילי כולל שלבים שונים ופעולות רבות מדי ואין כאן לפרט את כולם. בפרקטיקה שלי יש דוגמאות של ביטול כתבי האישום בעבירות שונות (אלימות במשפחה, הימורים, הסעת שב"ח שלא כדין וכו'), עיכוב הליכים ע"י יועמ"ש (עבירות מע"מ חמורות, עבירות שב"ח), זיכויים (עבירות אלימות, עבירות מס, עבירת רצח, עבירת הלבנת הון), סיום הליכים ללא הרשעה (עבירות נשק, עבירות אלימות, כולל במשפחה, עבירות מרמה חמורות, ניהול מקום הימורים, בניה ללא היתר, עבירות מס), המרת כתבי האישום בקנס מנהלי (עבירות מס) וסיום הליכים בהסדרים או ללא הסדרים עם תוצאות עונשיות צודקות וראויות.

 

בהליכים הנוגעים לעבירות מס אני מלווה נישומים בהליכי הסרת המחדלים (לרבות ניהול הליכים אזרחיים של השגה וערעור) ו/או הליכי כופר.

 

בהליכים הנוגעים לעבירות הלבנת הון אני מטפלת גם בהליכי החילוט הזמני והקבוע.

 

בהליכים בהם הנאשמים עצורים עד תום ההליכים אני פועלת לשחרורם, עותרת לשינוי תנאי שחרורם, לרבות יציאה לעבודה, ביטול מעצר בית "מלא" וכו'.

 

דוגמאות נוספות ולא ממצות לשירות המקצועי המוענק על ידי: ביטול רישום פלילי, הגשת בקשות חנינה, שינוי עילה לסגירת תיק, הגשת ערר על סגירת תיק, הגשת בקשה לשאת את יתרת עונש המאסר בישראל, פניות למרכז לגביית קנסות (לרבות בעניין חידוש רישיונות נהיגה)

 


 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

דריה גולדין, עו"ד

פניה ישירה אל דריה גולדין, עו"ד

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה