תמר סיון משרד עו"ד

תמר סיון משרד עו"ד

נחל איילון 37 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עוסק בייצוג אנשי כוחות הבטחון (צה"ל, משטרה, שב"כ, שב"ס וכו`), המבקשים הכרה כנכי מערכת הבטחון וביצוג נכים בוועדות רפואיות, מחוזיות ועליונות.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עו"ד צדקוני סיון הוקם ב-1992 ומייצג את אנשי כוחות הביטחון המבקשים הכרה כנכי מערכת הביטחון וביניהם צה"ל, המשטרה, שב"כ, שירות בתי הסוהר ועוד, אל מול הגופים הרלוונטיים.


כמו כן, המשרד עוסק בייצוג נכים בוועדות רפואיות ובבתי המשפט השונים.


במשרד עו"ד צדקוני – סיון מטפלים אף בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי בנושאים כגון: פגיעות בעבודה, פגיעות איבה, ונכות כללית.
במשרד מועסקים, מלבד השותפים עו"ד צדקוני ועו"ד סיון, שלושה עורכי דין נוספים אשר עוסקים בתחומים שונים וביניהם; בתחום הפלילי, האזרחי מסחרי נזיקין ועוד.


עוה"ד צדקוני ועוה"ד סיון הינם בעל ניסיון משפטי רב, שצברו תוך עבודתם כפרקליטים בפרקליטות מחוז תל אביב, שם ייצגו את משרד הביטחון בערכאות השונות לפי חוק הנכים.


אודות שותפי המשרד:


עוה"ד עודד צדקוני: בעל תואר ראשון במשפטים LLB מאוניברסיטת תל אביב, וכן חבר בלשכת עוה"ד משנת 1987. עו"ד צדקוני הינו בוגר של השתלמויות מקצועיות רבות בנושא רפואה למשפטנים, שניתנו על ידי לשכת עוה"ד וכן על ידי הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.


עוה"ד תמר סיון: סיימה לימודי תואר ראשון במשפטים LLB בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב, והינה חברה בלשכת עוה"ד משנת 1989. עו"ד סיון אף היא הינה בוגרת של השתלמויות בנושא רפואה למשפטנים של לשכת עוה"ד וכן של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א.אתר המשרד:כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום אגף שיקום | קצין תגמולים - תמר סיון משרד עו"ד

יעל דרור שאל/ה:

תבעתי את משרד הביטחון כמה זמן עד לוועדה הרפואית?

5 צפיות

הי, הגשתי תביעה נגד משרד הביטחון על פגיעה שאירעה לי בשירות. כמה זמן צפוי עד שאזומן לוועדה הרפואית? אני חושבת לקבוע אולי חו"ל אבל צריכה לדעת אם ייקח לזה הרבה זמן או לא, אם ייקח הרבה זמן אטוס, אם לא- מעדיפה להישאר ולסיים את ההליך המשפטי. תודה מראש!

תמר סיון משרד עו"ד
תמר סיון משרד עו"ד

תביעה נגד משרד הביטחון
יעל שלום, זמן הברור תלוי בסוג התביעה ובגורמים נוספים, לפעמים בלתי צפויים (כמו מגפת הקורונה ..). תביעה על חבלה, עם רישומים מסודרים ודו"ח פציעה, מתבררת בד"כ תוך כמה חודשים. ברור תביעה על מחלה עשוי לארוך גם שנתיים, אם כי נוכחותך אינה הכרחית בחלק מהזמן.

שמחה שאל/ה:

הגשת ערעור על החלטת קצין התגמולים בנושא הכרת זכות מחלה

12 צפיות

שלום רב תמר, בקשתי להכרת זכות בגין מחלת פסוריאזיס נדחתה. להבנתי ניתן להגיש ערעור תוך 30 ימים ולוועדה יש סמכות להאריך ב-30 ימים נוספים. האם בצל משבר הקורונה ניתן בכלל להגיש ערעור כעת? והאם ניתן להגיש חוות דעת רפואית במעמד ההופעה בפני הוועדה ולא במסמכים שיוגשו בערעור בשלב המקדים? תודה

תמר סיון משרד עו"ד
תמר סיון משרד עו"ד

הגשת ערעור על החלטת דחיה
שמחה שלום, ניתן לשלוח הערעור בפקס. מספרי הפקס של ביהמ"ש השונים מפורסמים באינטרנט. את חווה"ד צריך להגיש מראש ך ניתן לבקש ארכה להגשתה.

תמר סיון משרד עו"ד

פניה ישירה אל תמר סיון משרד עו"ד

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה