דפנה זיס, משרד עורכי דין

דפנה זיס, משרד עורכי דין

מגדל ב.ס.ר 4 קומה 19 , רחוב מצדה 7 , בני ברק (אזור המרכז)

משרד עו"ד דפנה זיס עוסקת בדיני המשפחה והירושה לרבות חלוקת, מזונות, משמורת, הסדרי ראייה, חטיפת ילדים, עריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי הורות, ידועים בציבור, עזבונות וכן במתן חוות דעת לדין הזר ואכיפת פסק דין זר.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרדינו לא עוסק בענייני הגירה לארה"ב!

 

עו"ד דפנה זיס הינה עורכת דין מנוסה בעלת ותק של למעלה מ - 25 שנים בתחום עריכת הדין הן בישראל והן במדינת ניו -יורק. עו"ד זיס, ילידת ירושלים, סיימה את לימודיה בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים והתקבלה כחברה בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 1990.

 

בשנת 2001 התקבלה עוה"ד זיס כחברה בלשכת עורכי הדין של מדינת ניו-יורק, שם הקימה משרד עצמאי. המשרד עוסק בטיפול בתיקי גירושין, חטיפת ילדים, מזונות אשה וילדים, משמורת ילדים והסדרי ראיה, חלוקת ואיזון הרכוש לרבות רכוש עסקי ונכסי קריירה, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי הורות, ידועים בציבור, צוואות, עזבונות, ענייני ירושה ועוד.

 

ייחודו של המשרד בניסיון הרב אשר נצבר על ידי עוה"ד דפנה זיס, הן בישראל והן במדינת ניו יורק, בניהול תיקים מורכבים בעלי זיקה לישראל ולמדינות ארה"ב.

 

למשרד קשרים ענפים עם משרדי עורכי דין ואנשי מקצוע מהמובילים בניו יורק העומדים בקשר הדוק עם המשרד לצורך קידום האינטרסים של לקוחות המשרד. כשירות נוסף, המשרד אף עוסק במתן שירותי ייעוץ וליווי מקצועי לתיקי גירושין ולתיקי ירושה המתנהלים בארה"ב ו/או בעלי זיקה לדיני ארה"ב.

 

בהיותה בעל נסיון בדין הזר בישראל, עוה"ד דפנה זיס עוסקת אף במתן חוות דעת של הדין הזר לבתי המשפט בישראל בנוגע לסוגיות שונות שבתחום דיני המשפחה, הירושה ואכיפת פסקי חוץ.

 

עוה"ד דפנה זיס מאמינה כי הדרך הטובה ביותר ליישוב סכסוכים משפחתיים היא בהסכמה. המשרד ידוע ביכלתו לנהל מו"מ יצירתי גם בתיקים סבוכים ובניהול הליכי גישור אפקטיביים תוך מציאת מנגנונים ייחודיים לפתרון יעיל של סכסוכים משפחתיים מחוץ לכתלי בתי המשפט.

 

יחד עם זאת, כשלא ניתן לפתור את הסכסוך המשפחתי בהסכמה, המשרד אמון על גיבוש האסטרטגיה המתאימה בכל תיק לכל לקוח, תכנון המהלכים הנדרשים להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח, דבקות בלתי מתפשרת במטרה תוך מתן ליווי אישי וצמוד לכל אחד מלקוחות המשרד.


 אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת דפנה זיס, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום דיני משפחה ארה"ב - דפנה זיס, משרד עורכי דין

דין שאל/ה:

משמורת על קטין לאחר גירושים של ההורים בארה"ב ושיבת האם לישראל

6 צפיות

חבר טוב מאוד מתגרש מאשתו, הוא ממשיך לגור בארה"ב אבל גרושתו רוצה לחזור לארץ למשפחה שלו. הקצ` הוא שיש להם ילד קטין בן 8.5, ההלכה אומרת שהוא צריך להיות עם אמא שלו, אבל הוא בדיוק לפני שנתיים כבר התחיל בית ספר והתחבר לחברים, זה לא יהיה ניתוק מרכז חיים אם הוא יחזור עם האם למדינה שהוא לא מכיר ובקושי יודע לדבר עברית? מה יכריעו לגביו אצל מי תהיה המשמורת?

עו"ד דפנה זיס
עו"ד דפנה זיס

משמורת ארה"ב שיבה לישראל
שלום דין, לא ברור לי על סמך מה אתה קובע שהקטין על פי ההלכה צריך להיות עם אמא שלו וגם לא ציינת באיזה מדינה בארה"ב מתגורר חברך הטוב. מכל מקום, גם אם האמא מקבלת משמורת עליו זה עדיין לא מאפשר לה להעביר אותו לישראל. היא יכולה לעשות זאת רק אם האב מסכים או באישור של בית המשפט שם. בברכה, דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום

עמיר שאל/ה:

ירושה שנחתמה בקליפורניה והורישה נכסים בארץ לאזרחים בישראל

9 צפיות

סבתא שלי גרה כל חייה בקליפורניה אבל הורישה לאבא שלי שהוא גר בארץ נכס שמסתבר שהיה ברשותה כל השנים האלה, היא השתמשה באיזה משרד נדל"ני שישכיר אותו, הם טוענים שהנכס רשום על שמה בטעות ושהיא העבירה להם אותו, האם חוקי הירושה לא גוברים על טענה זו?

עו"ד דפנה זיס
עו"ד דפנה זיס

ירושה מקליפורניה לישראלי
שלום עמיר, בהחלט. אני מציעה לך להתייעץ בהקדם עם עו"ד הבקיא בדינה הירושה של ארה"ב/קליפפורניה ושל ישראל. יש לבדוק על מה מבסס המשרד הנדלנ"י את הטענה שהנכס הועבר אליהם. הכלל הוא שהרישום בטאבו הוא הקובע. בברכה, דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום

דפנה זיס, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל דפנה זיס, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה