עו"ד אורי בר-משה
תחומי עיסוק: פלילי
053-9428838
עו"ד אורי בר-משה
עו"ד אורי בר-משה עוסק בתחום הפלילים ובעל ניסיון רב בתחום ומנהל את המחלקה הפלילית במשרד עו"ד בר-משה ושות`
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, מתחם הבורסה 
עיר:
טלפון:
053-9428838 

עו"ד אורי בר-משה התמחה במסגרת לימודיו בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. כמו כן, עו"ד בר-משה מוסמך לייצג חיילים ואזרחים עובדי צה"ל בבתי דין צבאיים, הוא מגשר מוסמך, מרצה באקדמיה בתחום הפלילי וחבר בוועדה הפלילית של לשכת עורכי הדין. עו"ד אורי בר-משה בעל ניסיון רב במשפט הפלילי ועבד במשרד עו"ד מהמובילים בתחום. כיום, עו"ד בר-משה שותף במשרד עו"ד בר-משה ושות' ועומד בראש המחלקה הפלילית.

 

 

עו"ד בר-משה הינו בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום הפלילי, כולל: חקירות חשוד, דיוני מעצרים, סגירת תיקים, ניהול תיק פלילי, מחיקות רישום פלילי, עתירות אסירים, הכנה למב"ן וועדת שחרורים וחנינות.

 


משרדו של עו"ד אורי בר-משה פונה לקהל הלקוחות אשר נחשף לצד המאיים של ההליך הפלילי בכלל ושל הליך החקירות והמעצרים בפרט. המשרד שם לנגד עיניו את טובת הלקוח אשר מוצא עצמו נקלע לסיטואציה זו.

 

מקצועיותו של עו"ד בר-משה מתבטאת כבר בשלב ראשוני של החקירה במשטרה, על-ידי ליווי הלקוח במהלך מסירת גרסתו. ישנה חשיבות רבה לשלב זה שכן הגרסה צריכה להימסר תוך שימת דגש לפרטים קטנים שיקבעו בסופו של יום את גורל התיק. עו"ד בר-משה מלווה את הלקוח בכל שלבי ההליך ומציב אותו בראש סדר העדיפויות תוך מתן ייעוץ מקצועי וזמינות 24 שעות ביממה.

 

המשרד ממוקם בדרך מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט, קומה 12, מתחם הבורסה) רמת-גן.
 

 


 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428838
כתובת המשרד:
דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, מתחם הבורסה, רמת גן, ישראל