עו"ד אורי בר-משה

עו"ד אורי בר-משה

דרך מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, מתחם הבורסה , רמת גן (אזור המרכז)

עו"ד אורי בר-משה עוסק בתחום הפלילים ובעל ניסיון רב בתחום ומנהל את המחלקה הפלילית במשרד עו"ד בר-משה ושות`

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אורי בר-משה התמחה במסגרת לימודיו בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. כמו כן, עו"ד בר-משה מוסמך לייצג חיילים ואזרחים עובדי צה"ל בבתי דין צבאיים, הוא מגשר מוסמך, מרצה באקדמיה בתחום הפלילי וחבר בוועדה הפלילית של לשכת עורכי הדין. עו"ד אורי בר-משה בעל ניסיון רב במשפט הפלילי ועבד במשרד עו"ד מהמובילים בתחום. כיום, עו"ד בר-משה שותף במשרד עו"ד בר-משה ושות' ועומד בראש המחלקה הפלילית.

 

 

עו"ד בר-משה הינו בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום הפלילי, כולל: חקירות חשוד, דיוני מעצרים, סגירת תיקים, ניהול תיק פלילי, מחיקות רישום פלילי, עתירות אסירים, הכנה למב"ן וועדת שחרורים וחנינות.

 


משרדו של עו"ד אורי בר-משה פונה לקהל הלקוחות אשר נחשף לצד המאיים של ההליך הפלילי בכלל ושל הליך החקירות והמעצרים בפרט. המשרד שם לנגד עיניו את טובת הלקוח אשר מוצא עצמו נקלע לסיטואציה זו.

 

מקצועיותו של עו"ד בר-משה מתבטאת כבר בשלב ראשוני של החקירה במשטרה, על-ידי ליווי הלקוח במהלך מסירת גרסתו. ישנה חשיבות רבה לשלב זה שכן הגרסה צריכה להימסר תוך שימת דגש לפרטים קטנים שיקבעו בסופו של יום את גורל התיק. עו"ד בר-משה מלווה את הלקוח בכל שלבי ההליך ומציב אותו בראש סדר העדיפויות תוך מתן ייעוץ מקצועי וזמינות 24 שעות ביממה.

 

המשרד ממוקם בדרך מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט, קומה 12, מתחם הבורסה) רמת-גן.
 

 


 

 



אתר המשרד:כניסה לאתר



תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום סמים - עו"ד אורי בר-משה

אלי ELLI שאל/ה:

השפעת בדיקת שתן חיובית להימצאות של סם על תסקיר המבחן

5 צפיות

שלום. נעצרתי בעבירת סחר בסמים זו הפעם השנייה, שקלו להכניס אותי למסגרת משקמת במקום להעניש, אבל עשו לי בדיקת שתן והיו עדיין ממצאי סם... מה זה אומר מבחינת תסקיר המבחן האם זה ביטל את כל הסיכויים להתחמק מעונש מאסר?

עו"ד אורי בר-משה
עו"ד אורי בר-משה

השפעת בדיקת שתן חיובית להימצאות של סם על תסקיר המבחן
קצינת המבחן תגיש תסקיר אודות התנהלותך ובו, מן הסתם, הפירוט כי בדיקת השתן אינה שלילית. בשלב זה, נדרש שכנועו של בית המשפט למתן הזדמנות נוספת. בניהול הנכון של קו ההגנה - עדיין ניתן להביא לתוצאות איכותיות בתיק. אשמח לסייע באופן פרטני.

ניר שאל/ה:

נחקרתי על החזקת סמים לשימוש עצמי האם יפתחו לי תיק?

12 צפיות

מצאו אצלי סמים בבית וזומנתי לחקירה במשטרה, לקחו ממני טביעות אצבעות והכול. היו לי בבית משהו כמו שני פרחים, הצהרתי שזה לשימוש עצמי בלבד. יכולים לפתוח לי תיק במשטרה על כזה דבר? האם חקירה היא פתיחת תיק או שזה הליך אחר?

עו"ד אורי בר-משה
עו"ד אורי בר-משה

נחקרתי על החזקת סמים לשימוש עצמי האם יפתחו לי תיק?
ניהול החקירה ולקיחת אמצעי זיהוי - היא "פתיחת התיק". מייעץ לך להוציא גיליון ר.פ (רישום פלילי) ולקבל מידע על סטאטוס התיק. במידה והוא עדיין מופיע כ"תיק פתוח", רצוי לפעול לסגירתו. אשמח לסייע באופן פרטני ובמידה והתיק עדיין פתוח.

עו"ד אורי בר-משה

פניה ישירה אל עו"ד אורי בר-משה

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה