בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

תל אביב: מסילת העולים 9. אשדוד: האורגים 35 , אשדוד (אזור הדרום)

משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד העוסק בתחום התעבורה כאשר התמקדות בתחום זה בלבד מסייעת בהשגת התוצאה המקסימלית עבור לקוחות המשרד. במקרים דחופים ניתן לפנות 24/7.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד העוסק בתחום התעבורה כאשר התמקדות בתחום זה בלבד מסייעת בהשגת התוצאה המקסימלית עבור לקוחות המשרד.

 

משרדנו מייצג ופועל בכל בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ בגין עבירות תנועה מסוג עבירות נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, דוחות תנועה מסוג ברירת משפט, הזמנה לדין, נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, תאונות דרכים, מהירות מופרזת, פסילת משרד הרישוי בגין שיטת הניקוד, מכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ועדות ערר שבתל השומר ועוד.

 

עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס סיימו את לימודיהם המשפטיים במכללת שערי משפט בתואר ראשון למשפטים LL.B , במסגרת לימודיהם השתתפו עו"ד אליאס סיילס ועו"ד ירון בוכובזה בפרויקט סיוע משפטי למעוטי יכולת בעיר אשדוד ובהוד השרון.

 

עורכי הדין אליאס סיילס וירון בוכובזה המשיכו את לימודיהם האקדמאיים באוניברסיטת בר אילן כאשר שם למדו את תוארם השני במשפטים  LL.M תוך שהם מסיימים את התואר בהצטיינות.

 

 

למשרדנו שתי שלוחות:

תל אביב: מסילת העולים 9.
אשדוד: האורגים 35, משרד 611, קומה 6.

 

שעות פעילות המשרד הן בימים א-ה בין השעה 09:00 בבוקר ועד לשעה 21:00 בערב. במקרים דחופים 24/7.

 אתר המשרד:כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 2 המלצות)
  • 12/03/2018

    הרבה שואלים כאן על עו"ד תעבורה ועל כאלו מומלצים, אז ככה הואשמתי שנהגתי בשכרות, פניתי לעורכי הדין המצויינים עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס אשר נלחמו על הצדק שלי בבית המשפט ולמרות שבמהלך הדרך הוצעו לי הסדרים קלים בכדי לסיימם את התיק, הם נלחמו כמו אריות עד הסוף והצליחו להשיג את הבלתי אפשרי, להוציא את האמת לאור, אשר הוביל לזיכוי בנהיגה בשכרות!!!! אז ההמצלה של היא על כל בעיית תעבורה, ללא ספר עורכי הדין ירון בוכובזה ואליאס סיילס הם התותחים ביותר!!!! תודה רבה לכם על הכל!!!!

  • 02/12/2012

    משרד עורכי דין מהטובים בארץ!!! הגעתי למשרד דרך המלצה של חבר טוב ועד היום אני מודה לו על ההמלצה. נתפסתי נוסע במהירות של 140 קמ"ש בכביש שבו המהירות המותרת היא 70 ובעזרת עורכי הדין הנפלאים קיבלתי עונש של קנס בלבד!! חוץ מהתוצאה המדהימה היחס במשרד זה הוא פשוט מצויין, יש עם מי לדבר.. אין מילים פשוט תותחים!

מאמרים מאת בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום נהיגה בשכרות - בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

לי שובל שאל/ה:

כמות אלכוהול מותרת לשתייה לפי החוק בזמן נסיעה

6 צפיות

הי האם יש כמות אלכוהול שהחוק מתיר לשתות לפני שעולים על ההגה? נניח מבחינת כמות במ"ל ומבחינת אחוז אלכוהול, יש כזה דבר? תודה מראש.

עו"ד אליאס סיילס
עו"ד אליאס סיילס

כמות אלכוהול מותרת לשתייה לפי החוק בזמן נסיעה
לי שלום רב, כל גוף אדם מגיב באופן שונה בכל הקשור לאופן ספיגת האלכוהול בדם. ספיגת האלכוהול תלויה בהמון גורמים ביניהם הגובה והמשקל של השותה, האם השתייה בוצעה יחד עם אכילה ואם כן אז מה נאכל, ועוד מספר רב של פרמטרים. לאור האמור לא יכולה להיות נוסחה שתדע לומר כמה אלכוהול ניתן לשתות לפני שנוהגים. ההמלצה היא אם שותים לא נוהגים.

ליאורה שאל/ה:

העונש הצפוי על נהיגה בשכרות לנהגת צעירה

10 צפיות

נתפסתי על שכרות (240 מיקרוגרם בבדיקת ינשוף מדויקת) יש לציין כי אני בת 22, עם דוחות חניה (הרבה) ,דוח על החזקת טלפון ביד ודוח על מהירות מופרזת. בסך הכל יש לי כ26 נק`. נשללתי ל-30 יום וכך גם האוטו. יש לי משפט בחודש מאי. מה העונש הצפוי להערכתך, תודה רבה.

עו"ד אליאס סיילס
עו"ד אליאס סיילס

העונש הצפוי על נהיגה בשכרות לנהגת צעירה
ליאורה שלום רב, בעבירה של נהיגה בשכרות קבע המחוקק ענישת מינימום של 24 חודשי פסילת רישיון נהיגה. כאשר נהג מורשע בעבירה זו, יבחן בית המשפט איזה עונש להטיל עליו כאשר הוא בוחן את כלל נסיבותיו האישיות, אך כשהוא כפוף לענישת המינימום האמורה. ״נהג צעיר״ המורשע בעבירה של נהיגה בשכרות צפוי לענישה מחמירה יותר מענישת המינימום. בכדי להפחית את העונש מתחת לענישת המינימום יש צורך לגרום לשינוי סעיף העבירה, לעבירה קלה יותר וזאת ניתן לעשות על ידי בעיות בחומר הראיות. בשלב זה לא ניתן לקבוע מה תהיה הענישה הסופית, אך ניתן לומר כי על ידי בחינה מדוקדקת של חומר הראיות יהיה ניתן לגרום להפחתה משמעותית בענישת המינימום. שימי לב כי לעבירת הנהיגה בשכרות מתלווים 10 נקודות משרד הרישוי ולאור העובדה שכבר נצברו 26 נקודות לחובתך, הרשעה בעבירת הנהיגה בשכרות תוביל לפסילת רישיון הנהיגה שלך למשך 3 חודשים על ידי משרד הרישוי וזאת בנוסף לכל עונש שיוטל עליך בבית המשפט. לייעוץ ראשוני ללא התחייבות את מוזמנת לפנות אל משרדי.

בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

פניה ישירה אל בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה