עורכי דין עורכי דין תעבורה אשדוד בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין
בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין
תחומי עיסוק: תעבורה
053-6112806
התקבלו 2 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין
משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד העוסק בתחום התעבורה כאשר התמקדות בתחום זה בלבד מסייעת בהשגת התוצאה המקסימלית עבור לקוחות המשרד. במקרים דחופים ניתן לפנות 24/7.
איזור:
אזור הדרום 
רחוב:
תל אביב: מסילת העולים 9. אשדוד: האורגים 35 
עיר:
טלפון:
053-6112806 

משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד העוסק בתחום התעבורה כאשר התמקדות בתחום זה בלבד מסייעת בהשגת התוצאה המקסימלית עבור לקוחות המשרד.

 

משרדנו מייצג ופועל בכל בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ בגין עבירות תנועה מסוג עבירות נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, דוחות תנועה מסוג ברירת משפט, הזמנה לדין, נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, תאונות דרכים, מהירות מופרזת, פסילת משרד הרישוי בגין שיטת הניקוד, מכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ועדות ערר שבתל השומר ועוד.

 

עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס סיימו את לימודיהם המשפטיים במכללת שערי משפט בתואר ראשון למשפטים LL.B , במסגרת לימודיהם השתתפו עו"ד אליאס סיילס ועו"ד ירון בוכובזה בפרויקט סיוע משפטי למעוטי יכולת בעיר אשדוד ובהוד השרון.

 

עורכי הדין אליאס סיילס וירון בוכובזה המשיכו את לימודיהם האקדמאיים באוניברסיטת בר אילן כאשר שם למדו את תוארם השני במשפטים  LL.M תוך שהם מסיימים את התואר בהצטיינות.

 

 

למשרדנו שתי שלוחות:

תל אביב: מסילת העולים 9.
אשדוד: האורגים 35, משרד 611, קומה 6.

 

שעות פעילות המשרד הן בימים א-ה בין השעה 09:00 בבוקר ועד לשעה 21:00 בערב. במקרים דחופים 24/7.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין
מאת:
הרבה שואלים כאן על עו"ד תעבורה ועל כאלו מומלצים, אז ככה הואשמתי שנהגתי בשכרות, פניתי לעורכי הדין המצויינים עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס אשר נלחמו על הצדק שלי בבית המשפט ולמרות שבמהלך הדרך הוצעו לי הסדרים קלים בכדי לסיימם את התיק, הם נלחמו כמו אריות עד הסוף והצליחו להשיג את הבלתי אפשרי, להוציא את האמת לאור, אשר הוביל לזיכוי בנהיגה בשכרות!!!! אז ההמצלה של היא על כל בעיית תעבורה, ללא ספר עורכי הדין ירון בוכובזה ואליאס סיילס הם התותחים ביותר!!!! תודה רבה לכם על הכל!!!!

התקבלה ב 12/03/2018
שם המשרד: בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין
מאת:
משרד עורכי דין מהטובים בארץ!!! הגעתי למשרד דרך המלצה של חבר טוב ועד היום אני מודה לו על ההמלצה. נתפסתי נוסע במהירות של 140 קמ"ש בכביש שבו המהירות המותרת היא 70 ובעזרת עורכי הדין הנפלאים קיבלתי עונש של קנס בלבד!! חוץ מהתוצאה המדהימה היחס במשרד זה הוא פשוט מצויין, יש עם מי לדבר.. אין מילים פשוט תותחים!

התקבלה ב 02/12/2012
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-6112806
כתובת המשרד:
תל אביב: מסילת העולים 9. אשדוד: האורגים 35, אשדוד, ישראל