בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

תל אביב: מסילת העולים 9. אשדוד: האורגים 35 , אשדוד (אזור הדרום)

משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד העוסק בתחום התעבורה כאשר התמקדות בתחום זה בלבד מסייעת בהשגת התוצאה המקסימלית עבור לקוחות המשרד. במקרים דחופים ניתן לפנות 24/7.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד העוסק בתחום התעבורה כאשר התמקדות בתחום זה בלבד מסייעת בהשגת התוצאה המקסימלית עבור לקוחות המשרד.

 

משרדנו מייצג ופועל בכל בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ בגין עבירות תנועה מסוג עבירות נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, דוחות תנועה מסוג ברירת משפט, הזמנה לדין, נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, תאונות דרכים, מהירות מופרזת, פסילת משרד הרישוי בגין שיטת הניקוד, מכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ועדות ערר שבתל השומר ועוד.

 

עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס סיימו את לימודיהם המשפטיים במכללת שערי משפט בתואר ראשון למשפטים LL.B , במסגרת לימודיהם השתתפו עו"ד אליאס סיילס ועו"ד ירון בוכובזה בפרויקט סיוע משפטי למעוטי יכולת בעיר אשדוד ובהוד השרון.

 

עורכי הדין אליאס סיילס וירון בוכובזה המשיכו את לימודיהם האקדמאיים באוניברסיטת בר אילן כאשר שם למדו את תוארם השני במשפטים  LL.M תוך שהם מסיימים את התואר בהצטיינות.

 

 

למשרדנו שתי שלוחות:

תל אביב: מסילת העולים 9.
אשדוד: האורגים 35, משרד 611, קומה 6.

 

שעות פעילות המשרד הן בימים א-ה בין השעה 09:00 בבוקר ועד לשעה 21:00 בערב. במקרים דחופים 24/7.

 אתר המשרד:כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 2 המלצות)
  • 12/03/2018

    הרבה שואלים כאן על עו"ד תעבורה ועל כאלו מומלצים, אז ככה הואשמתי שנהגתי בשכרות, פניתי לעורכי הדין המצויינים עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס אשר נלחמו על הצדק שלי בבית המשפט ולמרות שבמהלך הדרך הוצעו לי הסדרים קלים בכדי לסיימם את התיק, הם נלחמו כמו אריות עד הסוף והצליחו להשיג את הבלתי אפשרי, להוציא את האמת לאור, אשר הוביל לזיכוי בנהיגה בשכרות!!!! אז ההמצלה של היא על כל בעיית תעבורה, ללא ספר עורכי הדין ירון בוכובזה ואליאס סיילס הם התותחים ביותר!!!! תודה רבה לכם על הכל!!!!

  • 02/12/2012

    משרד עורכי דין מהטובים בארץ!!! הגעתי למשרד דרך המלצה של חבר טוב ועד היום אני מודה לו על ההמלצה. נתפסתי נוסע במהירות של 140 קמ"ש בכביש שבו המהירות המותרת היא 70 ובעזרת עורכי הדין הנפלאים קיבלתי עונש של קנס בלבד!! חוץ מהתוצאה המדהימה היחס במשרד זה הוא פשוט מצויין, יש עם מי לדבר.. אין מילים פשוט תותחים!

מאמרים מאת בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום נהיגה בשכרות - בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

ניצן לוי שאל/ה:

פסילת רישיון לשלוש שנים בגין נהיגה בשכרות מחייבת בטסט מחדש?

21 צפיות

שלום. הרשיעו אותי בנהיגה בשכרות וגזרו עליי פסילת רישיון לשלוש שנים, האם זה אומר שאני חייבת לעשות תיאוריה וטסט מההתחלה?

עו"ד אליאס סיילס
עו"ד אליאס סיילס

פסילת רישיון לשלוש שנים בגין נהיגה בשכרות מחייבת בטסט מחדש?
ניצן שלום רב, פסילה, בעבירה של נהיגה בשכרות, לתקופה העולה על שנה, מחייבת בביצוע מבחנים לשם חידוש הרישיון. המבחנים כוללים מבחן עיוני (תיאוריה), מבחן מעשי (טסט) ובדיקת התאמה להחזיק ברישיון נהיגה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

דוריאן שאל/ה:

הרשעת נהג חדש בנהיגה בשכרות והשלכות עתידיות

27 צפיות

הי, מה קורה אם מרשיעים נהג חדש בנהיגה בשכרות? מעבר לעונש שייגזר עליו זה יירשם באיזה תיק פלילי ויוכל להשפיע גם על דברים שירצה לעשות בעתיד?

עו"ד אליאס סיילס
עו"ד אליאס סיילס

הרשעת נהג חדש בנהיגה בשכרות והשלכות עתידיות
דוריאן שלום רב, הרשעה בעבירת תעבורה כגון נהיגה בשכרות, נרשמת במרשם הפלילי בגיליון הרשעות תעבורה. הרשעה שכזו עשויה להשפיע בעיקר בנושאים הקשורים לנהיגה ו/או למגזר הציבורי.

בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

פניה ישירה אל בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה