משרד עו"ד יאיר קורן
תחומי עיסוק: תעבורה , פלילי
053-8007680
משרד עו"ד יאיר קורן
משרד עורך הדין- יאיר קורן עוסק בתחומים; פלילי, דיני תעבורה, צווארון לבן, עבירות מס.
איזור:
ירושלים והסביבה 
רחוב:
חבצלת 9 
עיר:
טלפון:
053-8007680 

 עו"ד יאיר קורן עם וותק של מעל לשמונה שנים בעולם המשפט, בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B ותואר שני L.L.M במשפטים של האוניברסיטה העברית, שימש בעבר כתובע מטעם המדינה ומשטרת ישראל, במס הכנסה, בבית המשפט לתעבורה, ובמגוון רחב של עבירות בתחום הפלילי.

 

ניסיונו של עו"ד יאיר קורן, מתבטא בכך שניהל מאות תיקים בתחום הפלילי הליכי מעצר, ניהול שמיעת הוכחות, וטיעון לעונש.

 

בכל שנותיו נחשב עו"ד קורן למוביל בתחומו- וכמי שהצליח להוביל מדיניות אכיפה על ידי שכנוע בית המשפט בהצגת טיעונים משפטיים כבדי משקל.

 

במסגרת עבודתו בבית המשפט לתעבורה, נחשף עו"ד יאיר קורן, לכל קשת תיקי התעבורה המתנהלים בבית המשפט, מתיקי שכרות (שהענישה הסטטוטורית בגינם היא מינימום שנתיים פסילה), ועד לתיקי מהירות, תאונות, בריחות משוטרים, ועוד.

 

כידוע, בית המשפט לתעבורה אינו ככל בתי המשפט, ושם באים לידי ביטוי יכולותיו וההיכרות של עו"ד קורן עם המטרייה המיוחדת הזו.

 

עו"ד קורן עוסק בייצוג קטינים ונוער בבית המשפט לנוער- בעל יכולות מצוינות להולכת ההליך לדרך שיקומו של הקטין- ולהעדיפה על פני דרכי ענישה אשר יכולות לפגוע בשיקומו.

 

כתובע מטעם רשות המיסים- טיפל עו"ד קורן במאות תיקי מס פליליים, והיכרותו עם מערכות הגבייה יכולה להביא לתוצאה של הימנעות מהגשת כתב אישום ולהעדפת תשלום כופר על פני ניהול הליך סבוך ארוך ויקר.

 

אחד התחומים העיקריים בהם עוסק עו"ד קורן הוא ייצוגם של נפגעי עבירה, ושמירה על זכויותיהם במהלך ההליך הפלילי. כידוע הנפגע אינו צד בהליך הפלילי, ומי שמנהל את התיק הפלילי ומגיש את כתב האישום כנגד הנאשם הוא מדינת ישראל. שמירה על זכויותיו של נפגע העבירה, והשמת הזרקור על רצונותיו ותחושותיו, אינם בהכרח האינטרס הראשוני של התובע- שלעיתים רואה את האינטרס הציבורי בצורה שונה.

 

עו"ד קורן נחשף במסגרת עבודתו ברשויות המדינה, למאגר ידע עצום, ולנבכיה של הבירוקרטיה המשפטית. ההיכרות האישית שלו עם אנשי המערכות השונות- והאמון שצבר במהלך עבודתו הן מבית המשפט והן מעמיתיו למקצוע, מסייעים לו להוביל לתוצאות הרצויות והטובות ללקוחותיו.

 

צוות המשרד

 

 

עו"ד אריאל נבו- הינו דוקטורנט למשפטים מטעם האונ' העברית, כותב בימים אלו את הדוקטורט בדיני מסים התמחה ברשות המסים וכתב חוות דעת רבות בנושא חבויות מס'.

 

עו"ד חנן ג'בסקי- התמחה בפרקליטות מחוז ירושלים, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2012.

 

המסקנה וההמלצה החשובה ביותר אותה ממליץ עו"ד קורן ללקוחותיו, היא על החשיבות בייצוג המשפטי כבר בהליכי החקירה, שיכול להוביל לחיסכון זמן, כסף, וטרדה על ידי מניעה של הגשת כתבי אישום.

 

קל יותר למנוע הגשתו של כתב אישום, מאשר להוביל לזיכוי או למחיקה של כתב האישום לאחר מכן.
 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
חוות דעת ודירוגים
היה הראשון לכתוב חוות דעת


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007680
כתובת המשרד:
חבצלת 9, ירושלים, ישראל