עורכי דין עורכי דין משרד הביטחון רמת גן עומר יעבץ - צחי ביטון, משרד עורכי דין
עומר יעבץ - צחי ביטון, משרד עורכי דין
053-9428402
עומר יעבץ - צחי ביטון, משרד עורכי דין
משרד עו"ד יעבץ - צחי ביטון עו"ד הינו משרד העוסק בטיפול בענייניהם של נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה. עו"ד יעבץ עצמו נכה צה"ל 100%+ (נכות מיוחדת) המרותק לכסא גלגלים בעקבות פעילות קרב
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
בצלאל 10 
עיר:
טלפון:
053-9428402 

משרד עוה"ד עומר יעבץ – צחי ביטון מעניק סיוע וטיפול משפטי לנכי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה אל מול הגופים והמוסדות השונים.


לאחר פעילות קרבית בלבנון, נורה עוה"ד יעבץ בעמוד השדרה, ירי אשר הותיר אותו מרותק לכיסא גלגלים ונכה צה"ל בשיעור של 100%. עוה"ד יעבץ הקים את המשרד מתוך ראייה חברתית ומתוך רצון לסייע בשיפור איכות חייהם של נכי צה"ל כמו גם נפגעי פעולות האיבה.


במסגרת תחום התמקצעותו, עוסק המשרד בייצוג בתביעות בגין נזקי גוף של נפגעי עבודה, תאונות דרכים, נכים כללים וכמובן נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, נגד הגורמים הרלוונטיים וביניהם, משרד הביטחון, חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי ועוד.


בנוסף, המשרד עוסק אף בדיני עמותות, ומעניק ליווי וסיוע משפטי לעמותות השונות הכולל ניסוח תקנון העמותה, ייעוץ שוטף ועוד. בין העמותות בהן טיפל עוה"ד נמצאות: עמותת "אתגרים", ארגון נכי צה"ל וארגון נפגעי פעולות האיבה.


אודות עורכי הדין:


עו"ד עומר יעבץ (1964) הינו בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, החל דרכו בפרקליטות מחוז תל אביב ועוסק בתחום נכי צה"ל למעלה מ-25 שנה. גדל ולמד באשדוד. 


עו"ד צחי ביטון (1971) הינו בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, ועוסק בתחום למעלה מ-17 שנה. גדל ולמד ברחובות. 


המשרד שמח להעניק ייעוץ משפטי ראשוני ללא תשלום לנכי צה"ל, לנפגעי איבה, ולכל אדם המופנה על ידי ארגון נכי צה"ל או ארגון נפגעי איבה. כמו כן, המשרד מציע מחירים טובים ונוחים יותר לנכי צה"ל ולאלה המופנים על ידי ארגון נכי צה"ל.


המשרד ישמח לעמוד לשירותכם, ולהעניק לכם את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר!
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428402
כתובת המשרד:
בצלאל 10, רמת גן, ישראל