אומיאל פדידה חברת עורכי דין
053-9428892
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 4 מתוך 5
אומיאל פדידה חברת עורכי דין
המשרד מלווה חברות, עסקים ויזמים בראיה רחבה ובדגש מיוחד על טכנולוגיה עכשווית, שותפויות, דיני מחשב ואינטרנט, דיני עבודה, קניין רוחני ואגודות שיתופיות
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
כרמיאל 
עיר:
כרמיאל,  
טלפון:
053-9428892 

משרד עוה"ד אומיאל פדידה מעניק שירות ליווי וייעוץ משפטי בתחומים מגוונים של המשפט המסחרי, דיני טכנולוגיה, קניין רוחני ואגודות שיתופיות.

 

תחום המשפט האזרחי מסחרי: המשרד מטפל בכל סוגי החוזים, אזרחיים ומסחריים כאחד, וכן בהסכמי שותפות, רישום חברות, רישום עמותות ועוד.

 

תחום דיני העבודה: המשרד עוסק בכל הקשור לתחום העבודה לרבות, חוזי עבודה, הסכמי סודיות, פיצויי פיטורין, הגנה על הקניין הרוחני, ליווי מעסיקים ועוד.

 

תחום הקניין הרוחני: במסגרת תחום זה המשרד מעניק ייצוג בתביעות בגין זכויות יוצרים, סימני מסחר, וכן טיפול בהסכמי סודיות (NDA) ועוד.

 

ובנוסף המשרד עוסק בתחום האגודות השיתופיות לרבות שינוי תקנון וטיפול בסוגיות שוטפות בניהול האגודה.

 

משרד עוה"ד אומיאל פדידה חרט על דגלו את ערכי הצדק והכבוד, ומטפל בכל לקוח באופן אישי ומסור וכן בשקיפות ובנאמנות, תוך ייצוג מקצועי איכותי והוגן, עד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

 

עוה"ד אומיאל פדידה היא בעלת תואר שני במשפט ובטכנולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

 

נשמח להעניק גם לכם ייעוץ וייצוג משפטי מהאיכותיים והמובילים בתחום!
 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: אומיאל פדידה חברת עורכי דין
מאת:
עורך דין טוב מאוד ממליץ בחום.

התקבלה ב 14/12/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428892
כתובת המשרד:
כרמיאל, כרמיאל, , ישראל