הדר פלד-טל, עורכת דין
תחומי עיסוק: דיני עבודה
053-7101870
הדר פלד-טל, עורכת דין
המשרד עוסק בדיני עבודה, זכויות עובדים ויעוץ שוטף למעסיקים
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
קרן היסוד 18 
עיר:
טלפון:
053-7101870 

משרדה של עו"ד הדר פלד-טל, בעלת ותק וניסיון של 19 שנה בתחום משפט העבודה, עוסק בייצוג עובדים ומעניק יעוץ, טיפול והכוונה בכל תחומי משפט העבודה, בהם זכויות שכר והלנת שכר, בדיקת תלושי שכר ובדיקת וניסוח חוזי עבודה, זכויות סוציאליות (חופשה, מחלה, הבראה, פנסיה ועוד), פיטורים ופיצויי פיטורים, הודעה מוקדמת, וזכויות של מתפטר בדין מפוטר. כמו כן מייצגת עו"ד פלד-טל תובעים בבתי הדין לעבודה, בתביעות דוגמת פיטורים שלא כדין, ללא שימוע או מחמת אפליה, תביעות לשכר עבודה, פיצויי פיטורים והלנה, תביעות בשל הפרת זכויות הורות ולידה, ועוד.

 

לעו"ד הדר פלד-טל ידע נרחב ומעמיק בתחום העסקת נשים, זכויות נשים בעבודה, אפליית נשים בהיריון ואחרי חופשת לידה וכן אפלייה בניגוד לחוק שוויון הזדמנויות בעבודה.  


בנוסף עוסק משרדה של עו"ד פלד-טל במתן יעוץ והכוונה למעסיקים בכל תחומי משפט העבודה, וכן ייצוג מעסיקים בביה"ד לעבודה. מטרת היעוץ השוטף למעסיקים הינה להקטין את הסיכונים בניהול העסק ולמזער את החשיפה לתביעות של עובדים.


 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101870
כתובת המשרד:
קרן היסוד 18, קרית ביאליק, ישראל