אמיר זימן מגשר, בורר ונוטריון
תחומי עיסוק: גישור ובוררות
053-6112895
אמיר זימן מגשר, בורר ונוטריון
עו”ד זימן עוסק אך ורק ביישוב סכסוכים, שיתופי פעולה, גישור ובוררויות לרבות: גישור משפחה (צוואות, ירושות), גישור זוגי, גישור לגירושין, גירושין בשיתוף פעולה
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
הגיבורים 11 
עיר:
טלפון:
053-6112895 

אמיר זימן הינו מגשר, עורך-דין ונוטריון. מתגורר בבנימינה, בוגר בי”ס “חקלאי” בפרדס חנה ובוגר קורס חובלים של חיל הים בהצטיינות.


עו”ד זימן סיים את לימודי המשפטים (LL.B) באוניברסיטת חיפה בהצטיינות והוסמך כעורך דין בשנת 1999. בנוסף, עו”ד זימן הינו בעל תואר ראשון בכלכלה (BEc) גם הוא מאוניברסיטת חיפה ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון מאוניברסיטת תל אביב.

 

 

עו”ד זימן עוסק אך ורק ביישוב סכסוכים, שיתופי פעולה, גישור ובוררויות לרבות: גישור משפחה (צוואות, ירושות), גישור זוגי,גישור לגירושין, “גירושין בשיתוף פעולה”, גישורים עסקיים, גישור ביחסי עבודה ובבוררויות בנושאים אלו.

 

עו"ד זימן הינו בעל ניסיון רב בניהול מו"מ במדינות רבות בעולם, בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים ביטחוניים בהיקפים גדולים מאוד, בעל ראיה מערכתית, הבנה הנדסית ויחסי אנוש מצוינים.

 

 

עו”ד זימן הינו חבר פעיל בפורום ליישוב סכסוכים של לשכת עורכי הדין בישראל וייצג את הפורום בוועדות הכנסת בדיונים הקשורים להליכי חקיקה בנושאי יישוב סכסוכים. כמו כן, משמש עו”ד זימן כמגשר מטעם בתי המשפט וכמגשר מטעם מרכז הגישור של המרכז לשלטון מקומי בישראל.

 

 

גישור לגירושין:

 

תוך כדי הטלטלה העצומה העוברת על משפחה שנמצאת בהליכי גירושין, חשוב ביותר למצוא קרקע יציבה, מקצועית ורגישה, שתיתן גם מענה משפטי מקצועי שיבוא לידי ביטוי בהסכם מלא ומקיף וגם מענה רגשי טיפולי, הן לכל אחד מבני הזוג באופן אישי והן ביחד, למשל בכל הקשור להעברת מסרים לילדים.

 

אני מאמין שבני זוג בהליך גירושים צריכים לא רק להגיע להסכם גירושין אלא בעיקר ללמוד כיצד להתנהל במשפחתם החדשה. אנו משקיעים מאמצים בהליך הגישור להקניית כלים לבני הזוג, כיצד להגיע להסכמות, לא רק תוך כדי תהליך אלא במיוחד בעתיד וכיצד יישבו מחלוקות בעצמם, מבלי להיזקק להליכים משפטיים.

 

 

גישור עסקי:

 

אנו עוסקים ביישוב סכסוכים באופן כללי ובמיוחד סכסוכים בין ארגונים או פנים ארגוניים בגיבוש הסכמות ובסיוע לארגונים מתחרים לשתף פעולה לצורך הליכה משותפת למכרז, לפרויקט או בכלל.

 

אנו מאמינים כי שיתוף פעולה בין התעשיות הישראליות יאפשר להן להשיג יתרון יחסי מהותי על פני מתחרותיהן העולמיות ויסייע בידן לזכות בחוזים חדשים, בעיקר על רקע המשבר הכלכלי העולמי.

 

 

ניסיוננו רב השנים בעולם העסקי, בדסיפלינות משפטיות שונות ובגישור, מאפשר לנו לעשות שימוש בכלים של גישור לצורךהבאת חברות מתחרות לידי שיתוף פעולה, תוך שכל אחת מהן מגנה על האינטרסים החשובים לה ובאופן שנשמר עיקרון Win-Win.

 

 

מתוך אותה אמונה כי שיתוף פעולה יכול רק להועיל לארגון, אנו מציעים לארגונים מנגנון של יישוב סכסוכים פנים ארגוניים (בין מנהל וכפיף, בין מנהלים, בין עובדים, בין מחלקות וכו'), מבוסס על עקרונות הגישור.

 

אנו מציעים יישוב סכסוכים, כולל סכסוכים פנים ארגוניים, על מנת לאפשר שיתוף פעולה וחשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא, לצורך חלוקת משאבים, עמידה ביעדים והשגת תועלת רבה יותר לארגון. 

 

שפות: עברית ואנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-6112895
כתובת המשרד:
הגיבורים 11, בנימינה, ישראל