ערן וגנר, משרד עורכי דין

ערן וגנר, משרד עורכי דין

ויצמן 4 , תל אביב (אזור המרכז)

המשרד עוסק בהסדרת אזרחות אירופאית ליוצאי וצאצאי הונגריה, צ`כוסלובקיה, טרנסילבניה ואזור הקרפטים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

ערן וגנר, משרד עורכי דין הוא המשרד המוביל בארץ לטיפול בהסדרת אזרחות אירופאית ליוצאי הונגריה, צ'כוסלובקיה, טרנסילבניה ואזור הקרפטים. המשרד מטפל (ברוב המקרים) באופן ישיר בהסדרת האזרחויות במדינות עצמן. למשרד עורכי הדין ערן וגנר ניסיון עשיר שנצבר לאורך שנים בטיפול באלפי לקוחות מרוצים. הצוות כולל עורכי דין ואנשי מקצוע מיומנים בארץ ובחו"ל השולטים בשפות הונגרית, צ'כית, וסלובקית. המוניטין, הניסיון, והקשרים הטובים שנרקמו לאורך השנים במשרדי הממשלה השונים והקונסוליות מאפשרים טיפול יעיל ומזורז, והכי חשוב, מגדילים בצורה משמעותית את הסיכויים לקבלת האזרחות המיוחלת.

 

ערן וגנר, משרד עורכי דין מטפל גם בתחום של ירושות בחו"ל והשבת רכוש של נכסים ללא דורשים ידועים, בכלל זה מטפל המשרד בהשבת יצירות אומנות שנבזזו ו/או הוחרמו ע"י הנאצים ו/או הקומוניסטים.

 

המשרד מלווה את לקוחותיו החל מאיתור הנכסים, דרך כל הפעולות המשפטיות והגנאולוגיות על מנת לממש את הנכסים ולהבטיח טיפול יעל, מקצועי ומהיר עבור לקוחותיו. לצורך כך, פיתח המשרד לאורך השנים קשרים בינלאומיים עם משרדי עורכי דין ואנשי מקצוע רלונטים, ברוב המדינות באירופה ובארה"ב.

 

 אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת ערן וגנר, משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום דרכון יווני ואזרחות בולגרית יגוסלאבית, מרוקאית, וסורית לצאצאי המדינות - ערן וגנר, משרד עורכי דין

תמיר בן-אבו שאל/ה:

מסמכים שמעידים על קשר משפחתי למוצא ספרדי להוצאת דרכון פורטוגלי

21 צפיות

שלום, אילו מסמכים לדוגמה יכולים להעיד על מוצא ספרדי וניתן להגיש אותם כדי לקבל דרכון פורטוגלי?

עו"ד ערן וגנר
עו"ד ערן וגנר

אזרחות פורטוגלית
להלן רשימה חלקית: תעודות לידה, תעודות נישואין, תמציות רישום, דרכונים ישנים, כתובות, ספרי תפילה, חוות דעת גנאולוגיות ומסמכים בלדינו של המשפחה ועוד ועוד

מעין שאל/ה:

אזרחות פורטוגלית למשפחה של עולים מטורקיה - אנוסי ספרד

23 צפיות

עשיתי חקר שורשים המשפחה שלי ממוצא טורקי, סבא וסבתא היו אנוסי ספרד וכך הגיעו לטורקיה, משם עלו לישראל והקימו את שאר המשפחה. על בסיס זה אפשר לבקש אזרחות פורטוגלית לכל הנכדים?

עו"ד ערן וגנר
עו"ד ערן וגנר

אזרחות פורטוגלית
עקרונית כל המשפחה, צאצאים של יוצאי תורכיה, זכאים לאזרחות פורטוגלית. ניתן לטפל בשלב הראשון רק מי שמעל גיל 18. לגבי קטינים, ניתן לטפל בהם רק לאחר שלאחד ההורים יש כבר אזרחות פורטוגלית.

ערן וגנר, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ערן וגנר, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה