חנה דוד- משרד עו"ד
תחומי עיסוק: תעבורה , פלילי
053-7105221
התקבלו 19 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
חנה דוד- משרד עו"ד
עו"ד חנה דוד הייתה שוטרת תנועה, מפעילת "ינשוף", חוקרת ותובעת - מייצגת נאשמים בתחום התעבורה והפלילי
איזור:
ירושלים והסביבה 
רחוב:
בית הדפוס 12 (קומה 4, אגף B) 
עיר:
טלפון:
053-7105221 

עו"ד חנה דוד הינה בעלת ניסיון רב והעובדה כי הייתה שוטרת, חוקרת ותובעת במשטרה מעניקה לה את היכולת לראות את הדברים  "מבפנים".

 

בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר ראשון במשפטים.

 

המשרד עוסק בתחום התעבורה בכל היבטיו: שכרות, מהירות, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה בקלות ראש, נהגים חדשים. תיקי תעבורה כוללים בנוסף עבירות קנס, בימ"ש, פסילות מנהליות, השבתות רכבים, הסעה בשכר ועוד.

בנוסף, עו"ד דוד חנה מייצגת נאשמים בהליכים פליליים בכל סוגי העבירות.

.

המשרד נמצא קומה מעל בימ"ש לתעבורה בירושלים (בגבעת שאול).


מובטח יחס אישי מקצועי ואמין.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
עו"ד חנה דוד חילצה אותי באלגנטיות ממצב שלכאורה היה בלתי הפיך. שילוב של חוכמה, ניסיון והכרת המערכת. יחס אישי ורצון לעזור. מומלצת בחום ובתודה.

התקבלה ב 19/06/2019
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
עו`ד ניפלאה! מליץ בחום!! יחס אישי וטיפול מסור בתיק תעבורה. לא תתחרטו!

התקבלה ב 22/07/2018
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
טיפול מצוין, מהיר, ענייני ומסור. תודה רבה! מומלצת מאד! ישר כוח!

התקבלה ב 25/04/2018
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
להמליץ על עורכת הדין חנה דוד על הסבלנות והיחס הטוב היכרתי אותה כי ביקשתי יעוץ באינטרנט ומיד התקשרה אלי חזרה והסבירה בנחת ובביטחון כל מילה זה מחושבת בחוכמה יוצאת מן הכלל עוד לא טיפלה לי בתיק כבר הרגשתי בטוח בדרך איתה לפיתרון הבעיה כל הכבוד לה .

התקבלה ב 27/09/2017
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
עו"ד חנה דוד טפלה בתיק בבית משפט לתעבורה. טיפול מצוין, מהיר, ענייני. תודה רבה! ישר כוח!

התקבלה ב 18/07/2017
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
מומלצת! חנה טיפלה במסירות בתיק תעבורה חמור שעמד נגדי, במהל כל התהליך הרגשתי שיש מי שעומד לצידי ועוזר כמיטב יכולתו, בצורה כנה ואמיתית. התוצאות היו טובות מהצפוי. ממליץ!

התקבלה ב 30/04/2017
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
עו"ד חנה דוד מקצועית קשובה מקסימה. תמיד זמינה, פניתי אליה בנושא תעבורה ובמקום שנתיים שלילה גזר הדין שקיבלתי היה 3 חודשים שלילה. ממליצה בחום לכל מי שיש בעיה וצריך עו"ד היא תפתור את הבעיה בסבלנות ועדינות. פניתי אליה דרך המלצות באינטרנט וכל המלצה היתה אמיתי

התקבלה ב 27/04/2017
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
חנה דוד, עורכת דין מקצועית, בחורה קשובה ועניינית המוכיחה בדרכה כי לאט נכון ובהתמדה היא מצליחה לנתב את תוצאת התיק הרצויה. עובדה היא כי במקרה שלי ולאחר שפניתי לשני משרדי עורכי דין תל אביביים בעלי שם ולקוחות רבים, אמרו חי כי הסיכוי שיבוצע לי חישוב זמן פסילה בדיעבד ו/או חופף הוא אפסי ומשכך נמנעתי במשך כמה חודשים מלנסות לפתור בעיית רישיון בת 5 שנים !!! חנה שמעה הקשיבה למדה והחליטה - הולכים בדרכי ולאט לאט נתקדם. כך היה. בקשה הוגשה בירושלים, בקשה הוגשה בתל אביב, בקשה הוגשה בנתניה, בקשה הוגשה למשרד הרישוי. לא האמנתי עד כמה מקצועיות וטיעונים והתייחסות עניינית לכל מקרה לגופו של עניין. הנה הסוף. כל השלילות חושבו ונסתיימו וכעת אני במהלך של הוצאת רישיון נהיגה חדש. מקצועיות אדיבות סבלנות וכך זכיתי גם להכיר עוד אישה טובה מתחת לשמיים של כולנו. תודה.

התקבלה ב 14/09/2016
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
עורכת דין חנה דוד טיפלה לי בשני משפטים על מהירות. הטיפול היה ענייני, יעיל ומועיל מאוד! כן ירבו

התקבלה ב 10/07/2016
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
תותחית אמיתית תודה רבה על הכל אין עלייך!!

התקבלה ב 19/04/2016
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
לעורכת הדין חני דוד פניתי לאחר שהייתי מעורבת בתאונת דרכים שהדירה שינה מעיני. השירות האדיב והמקצועי של עו"ד חני דוד סייע לי הן להתגבר על התחושות הקשות בעקבות התאונה והן קבלת תוצאה הוגנת במשפט!!!

התקבלה ב 16/04/2016
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
הגעתי לחנה לאחר שביצעתי עברת תנועה. בעזרת הגעתי להסדר טיעון מקל מבחינתי ללא צורך להגיע לבית משפט. הטיפול היה מהיר אמין מקצועי ומבחינת התוצאה מעולה. ממליץ בחום.

התקבלה ב 10/01/2016
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
תודה רבה חנה, הקשבת לי לכל אורך הסיפור ונתת לי ייעוץ ראשוני לקראת חקירה משטרתית. אני מקווה שהעניין לא יתפתח אבל במידה וכן ללא ספק אפנה אלייך לייצוג משפטי

התקבלה ב 30/09/2015
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
לחנה פניתי בעקבות תאונה שאחריה קיבלתי תביעה מצד המשטרה. כשפניתי לחנה הייתי מופתעת ולחוצה מאוד. הדבר הראשון שעשתה חנה היה להרגיע אותי עוד לפני שפגשתי או שילמתי לה דבר, היא קודם הקשיבה והסבירה לי מה האופציות לפניי. המחיר שלה היה סביר וגם מתחשב. כשקיבלה את התיק שלי, היא לא השלתה אותי בדבר, לא הבטיחה משהו שלא היה הגיוני. הייתה כנה וישרה. תמיד הייתה זמינה לכל שאלה (והיו כמה). בסופו של יום, בזכותה קיבלתי את העונש המינימלי שניתן לקבל, במקום העונש המרבי והמנופח שהמשטרה רצתה שלא בצדק. היא מקצועית ומבינה מאוד בתחום. מעבר ליחס האישי והאנושי שהם לא פחות חשובים. אין ספק שאני לא מתחרטת לרגע שפניתי אליה. ממליצה עליה בחום רב. תודה חנה !!!!

התקבלה ב 16/07/2015
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
במילה אחת עורכת דין תותחית ! עברתי תאונה באור אדום בעודי נהג חדש לצערי הרב היו נפגעים בתאונה מה שגרם למשטרה לשלול לי את הרישיון ל60 יום לאחר מכן הגיע זימון לבית המשפט אני חשבתי שהגרוע מכל יקרה ויקחו לי את הרישיון לתקופה ממושכת מה שיגרוור טסט ותיאוריה מחדש נכנסתי כאן לאתר ומצאתי עורכת דין קשובה ואיכפתית שהרגיעה אותי ולבסוף נגמר המשפט בהסדר טיעון מבחינתי סה``כ חודש שלילה חברים ממליץ בחום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התקבלה ב 15/07/2015
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
עו``ד מקצועית,סבלנית,מקשיבה,מאמינה ומשתפת בכל המתרחש, לצערי זאת הייתה הפעם השנייה שנתפסתי נוהג בשכרות "לטענת המשטרה" ורובכם יודעים שבפעם השנייה אין רחמים (בפעם הראשונה לקחתי עו``ד שלא הייתי ממליץ עליו ועם שם גדול מאוד שהוציא אותי עם נזק) בפעם השנייה כבר לא חזרתי אליו, הגעתי לחנה דרך האינטרנט ולרגע לא התחרטתי, דואגת אכפתית וכל מה שבעל מקצוע כזה צריך!!! הוציא אותי זכאי לחלוטין ויותר מזה גרמה למשטרה לחזור בהם מהתיק, משמע הוציא אותי ללא שום דבר שלילה/קנס כספי/נקודות או כל הרשאה שאתם חושבים כאילו לא היה לי כלום...אני ממליץ בהמלצה הכי חמה תעשו לעצמכם טובה ותיקחו אותה בלי לחשוב פעמיים. חנה את פשוט אלופה!!!!!!!

התקבלה ב 01/01/2015
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
Hannah worked for me in a difficult case, where she showed great talent to act rapidly, decisively. Her insights on the legal system in Israel was a key factor to win this case. Her idea of how to proceed was a full success. Her predictions became reality. I recommend her to anyone looking for a good lawyer.

התקבלה ב 12/11/2014
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
חנה תודה רבה על הטיפול המסור והמקצועי שקיבלתי ממך אני יכול להגיד שאת ישרה הגונה מדברת בגובהה עיניים ואני ממליץ בחום .

התקבלה ב 21/11/2013
שם המשרד: חנה דוד- משרד עו"ד
מאת:
פניתי לעו"ד חנה דרך האתר בנושא תעבורה,חזרה אלי בנייד ,ועשתה פעילות ראשונית ללא תמורה כן ירבו!!!

התקבלה ב 10/07/2013
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7105221
כתובת המשרד:
בית הדפוס 12 (קומה 4, אגף B), ירושלים, ישראל