דוניץ ושות`- משרד עורכי דין

דוניץ ושות'- משרד עורכי דין

התדהר 16 , רעננה (אזור השרון והסביבה)

משרדנו עוסק בדין האזרחי עם דגש על יישוב סכסוכים- בוררות וגישור. ליווי משפטי של עסקים ובני הגיל השלישי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

ליווי משפטי של עסקים- הסכמי שותפות הסכמי מייסדים, הקמת חברות, "תחזוקה משפטית" של העסק - קטן כגדול, חדש או ותיק: חוזים והתקשרויות עם ספקים, לקוחות ומוסדות מימון.

 

ליווי משפטי של בני "הגיל השלישי":  פרישה מעבודה, כניסה לדיור מוגן/בית אבות, ירושה וצוואה, ניצולי שואה, העברת העסק המשפחתי לדור הבא- ועוד.

 

ענייני מקרקעין, בנייה דיור וליקויי בנייה: ניסיון רב בתחום של עו"ד דב (דובי) דוניץ שניהל שנים רבות חברה להשקעות ובניין ופעיל בה עדיין. חוזי מכר ורכישה, עסקאות קומבינציה, זכויות במקרקעין- וכיו"ב.

 

גישור: גישור עסקי ומשפחתי. יישוב סכסוכים בדרכי שלום: ניהול הליכי גישור וייצוג צדדים להליכים אלה.

 

בוררות: בוררות עסקית ואזרחית. ניהול תיקי בוררות וייצוג צדדים להליכים אלה. תקיפת פסקי בוררות- וכיו"ב.

 

מעבר בין דורי בעסקים

 

ליטיגציה אזרחית ומינהלית.

 

דיני צרכנות ושירותי תיירות ותעופה.

 אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 26/10/2018

    קראתי בעיון רב את הדיון המשפטי הסתום בין כבוד העורך דין לגברת חן מתאריך 8.1.2014 בעניין מחיקת תיק בשל ייצוג עצמי ואני מאוד מעריך את סבלנותו ויש טעם לפגם בניהול ויכוח עם אנשים שלא מבינים את סעיפי החוק ואני מצטט :תקנה 472 לתקנות סדר הדין האזרחי התשמ"ד-1984 קובעת:"כל פעולה בבית משפט הנדרשת מאת בעל דין או המותרת לו על פי דין, רשאי בעל דין לעשותה בין בעצמו ובין על ידי עורך דין. לדאבוני לא תמיד החוק האנגלי האמריקאי והעותמני תואמים את ההבנה של האישה גברת חן ולכן תשובתך הסבלנית עולה על כול דמיון ובאמת הייתי נותן לה עצה קטנה במקרה שלך "ע ו " ד " (עורך דין) . במקרה הדומה לשלה אני אמור לייצג עצמי בגלל חוסר מזומנים את עצמי במשפט כנגד עיזבון הורי ולכן בטרם כך עברתי בקפידה על סעיפי החוק וגם יצאה לי להתאמת עם מספר עורכי דין בשיחות מסדרון אבל לנוכח העובדות והמסמכים כלומר הראיות שבידי כנראה שבית המשפט יהיה לו קשה להתעלם מהם . בכול אופן "שפו" על הסבלנות של מר "דב דוניץ" המוכיח בעליל שהאיש מבין עניין וגם סבלן .

מאמרים מאת דוניץ ושות`- משרד עורכי דין

שאלות ותשובות מפורום נישואים אזרחיים | התרת נישואין - דוניץ ושות`- משרד עורכי דין

סיגל שאל/ה:

כיצד מבצעים חתונה אזרחית ללא טיסה לחו"ל עקב הקורונה?

8 צפיות

שלום, אני ובעלי מעוניינים להתחתן אזרחית. אני בהיריון חודש שלישי ותיכננו לטוס לפראג להתחתן שם. כמובן בגלל הקורונה זה כבר לא יתאפשר... חוששים שהמצב יתארך משמעותית ושאני כבר אהיה בחודשי לידה מתקדמים ולא אוכל לטוס. מה אפשר לעשות כדי להתחתן בצורה אזרחית לא בחו"ל???

עו"ד דב דוניץ
עו"ד דב דוניץ

חתונה אזרחית בארץ
הדין הישראלי אינו מכיר בנישואין אזרחיים. עם זאת מוסד "ידועים בציבור" הוא הילך רווח במדינה. ניתן לעשות חוזה חיים משותפים ואף הסכם ממון (למקר שבעתיד ירצו בני הזוג להינשא כדין). יש לזה תוקף מבחינתם של כל מיני אספקטים בדין הישראלי- עם זאת, אין ההליך מוכר כנישואין- לא בארץ ולא בחו"ל.

דליה שאל/ה:

האם הליך של התרת נישואין אזרחיים כרוך בתשלום?

14 צפיות

מעוניינת לדעת כיצד מבצעים התרת נישואין והאם ההליך הזה כולל תשלום כלשהו, מיסים או שכר טרחה לעו"ד או משהו בסגנון?

עו"ד דב דוניץ
עו"ד דב דוניץ

עלויות בהתרת נישואין
התרת נישואין הוא הליך שמתבצע בבית המשפט לענייני משפחה. כל פעילות בבית משפט כרוכה בתשלום אגרה מתאימה. עורכי דין כמו בעלי מקצוע אחרים- מתפרנסים מעבודתם. כפי שפניה לרופא כרוכה בתשלום- כך גם פניה לעורך דין. מי שנזקק- פונה לסיוע המשפטי או ל-ש.י.ל: אם עומד בקריטריונים- יקבל שם טיפול ללא תשלום. אם התרת הנישואין דורשת חוות דעת מומחה (כגון מומחה לדין הזר)- כרוכה גם חוות דעת כזאת בתשלום. אין מה לעשות. הכל בתשלום ולא חינם. חינם- רק מי הים.

דוניץ ושות`- משרד עורכי דין

פניה ישירה אל דוניץ ושות`- משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה