053-7101876
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
דוניץ ושות`- משרד עורכי דין
משרדנו עוסק בדין האזרחי עם דגש על יישוב סכסוכים- בוררות וגישור. ליווי משפטי של עסקים ובני הגיל השלישי.
איזור:
אזור השרון והסביבה 
רחוב:
התדהר 16 
עיר:
טלפון:
053-7101876 

ליווי משפטי של עסקים- הסכמי שותפות הסכמי מייסדים, הקמת חברות, "תחזוקה משפטית" של העסק - קטן כגדול, חדש או ותיק: חוזים והתקשרויות עם ספקים, לקוחות ומוסדות מימון.

 

ליווי משפטי של בני "הגיל השלישי":  פרישה מעבודה, כניסה לדיור מוגן/בית אבות, ירושה וצוואה, ניצולי שואה, העברת העסק המשפחתי לדור הבא- ועוד.

 

ענייני מקרקעין, בנייה דיור וליקויי בנייה: ניסיון רב בתחום של עו"ד דב (דובי) דוניץ שניהל שנים רבות חברה להשקעות ובניין ופעיל בה עדיין. חוזי מכר ורכישה, עסקאות קומבינציה, זכויות במקרקעין- וכיו"ב.

 

גישור: גישור עסקי ומשפחתי. יישוב סכסוכים בדרכי שלום: ניהול הליכי גישור וייצוג צדדים להליכים אלה.

 

בוררות: בוררות עסקית ואזרחית. ניהול תיקי בוררות וייצוג צדדים להליכים אלה. תקיפת פסקי בוררות- וכיו"ב.

 

מעבר בין דורי בעסקים

 

ליטיגציה אזרחית ומינהלית.

 

דיני צרכנות ושירותי תיירות ותעופה.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: דוניץ ושות`- משרד עורכי דין
מאת:
קראתי בעיון רב את הדיון המשפטי הסתום בין כבוד העורך דין לגברת חן מתאריך 8.1.2014 בעניין מחיקת תיק בשל ייצוג עצמי ואני מאוד מעריך את סבלנותו ויש טעם לפגם בניהול ויכוח עם אנשים שלא מבינים את סעיפי החוק ואני מצטט :תקנה 472 לתקנות סדר הדין האזרחי התשמ"ד-1984 קובעת:"כל פעולה בבית משפט הנדרשת מאת בעל דין או המותרת לו על פי דין, רשאי בעל דין לעשותה בין בעצמו ובין על ידי עורך דין. לדאבוני לא תמיד החוק האנגלי האמריקאי והעותמני תואמים את ההבנה של האישה גברת חן ולכן תשובתך הסבלנית עולה על כול דמיון ובאמת הייתי נותן לה עצה קטנה במקרה שלך "ע ו " ד " (עורך דין) . במקרה הדומה לשלה אני אמור לייצג עצמי בגלל חוסר מזומנים את עצמי במשפט כנגד עיזבון הורי ולכן בטרם כך עברתי בקפידה על סעיפי החוק וגם יצאה לי להתאמת עם מספר עורכי דין בשיחות מסדרון אבל לנוכח העובדות והמסמכים כלומר הראיות שבידי כנראה שבית המשפט יהיה לו קשה להתעלם מהם . בכול אופן "שפו" על הסבלנות של מר "דב דוניץ" המוכיח בעליל שהאיש מבין עניין וגם סבלן .

התקבלה ב 26/10/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101876
כתובת המשרד:
התדהר 16, רעננה, ישראל