עורכי דין עורכי דין משפט מסחרי ועסקים רמת גן יוסי גנון - משרד עורכי דין ונוטריון
יוסי גנון - משרד עורכי דין ונוטריון
תחומי עיסוק: משפט מסחרי ועסקים
053-7105236
יוסי גנון - משרד עורכי דין ונוטריון
משרד עורכי הדין יוסי גנון מעניק ייעוץ שוטף ללקוחות עסקיים ופרטים כאחד בתחומים כגון: מכרזים, חוזים, מקרקעין, דיני חברות ועוד.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
תובל 13  
עיר:
טלפון:
053-7105236 

עורך הדין יוסי גנון עוסק מעל לעשור בתחום המשפט האזרחי מסחרי. לעורך הדין גנון תואר ראשון (LL.B) במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, תואר שני (LL.M) במשפטים, מוסמך משפט מסחרי. בנוסף עבר עורך הדין השתלמות בנושא ניהול של כינוס נכסים ופירוק חברה.


עורך הדין יוסי גנון נותן שרותים בתחום המשפט האזרחי, מסחרי והמנהלי. במהלך השנים ניהל משרד עורכי הדין יוסי גנון תיקים גדולים ומורכבים ורכש ניסיון במגוון רחב של נושאים משפטיים כגון:
 
דיני מכרזים - ליווי טרם הגשת מכרז, ולאחר מכן התמודדות עם פסילה ו/או הפרה של דיני מכרזים. למשרד התמקצעות מיוחדת בסוגיית עמידה בדרישות סף למציעים ספקים של משרדי ממשלה ורשויות מקומיות.
דיני חברות - הקמת חברה, יזמות עסקים דיני בנקאות עוולות מסחריות, גנבת עין ועוד.
הרמת מסך - ליווי וייצוג באספקט של הרמת מסך כנגד חברה ייצוג לחברות ובעלית מניות וכן ייצוג לנושים בתביעות להרמת מסך.
 
רישוי עסקים - לווי עסקים והסדרת רישיון עסק מול גורמי הרישוי.
מקרקעין נדל"ן - חוזי מקרקעין, שיתוף נכסים, נדל"ן מסחרי תמ"א 38 ועוד.
בנוסף עוסק המשרד בניהול ירושות ועזבונות בתחום המעמד האישי.
 
עורך הדין יוסי גנון מאמין שלקוחות המשרד הם כרטיס הביקור האיכותי ביותר ולכן מקפיד על שרות מקצועי, יעיל ומותאם אישי לכל לקוח מסחרי ופרטי. עורך הדין גנון משתמש בידע שצבר בכדי לבנות את האסטרטגיה המשפטית המיטבית למידותיו של כל לקוח בכדי להשיג את המטרה האופטימלית למקרה.

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7105236
כתובת המשרד:
תובל 13 , רמת גן, ישראל