עו"ד שלומי בר

עו"ד שלומי בר

תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד שלומי בר הנו עורך דין פרטי העוסק בתחום דיני התעבורה. במהלך השנים רכש ידע רב בתחום וניהל תיקים גדולים כקטנים בתחום.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד שלומי בר הנו בוגר הפקולטה למשפטים בתל אביב ובעל תואר שני במשפטים של אוניברסיטת בר אילן. עם סיום לימודיו התקבל עו"ד בר לעבוד לאחד מהמשרדים המובילים בדיני התעבורה, שם עבד במשך כ-4 שנים. בתום התקופה פתח משרד עצמאי העוסק באותו התחום. במהלך השנים רכש ניסיון וידע רב וניהל מגוון רחב של תיקים.

 

המשרד עוסק בקשת רחבה של מקרים בדיני התעבורה: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בפסילה ונהיגה ללא רישיון נהיגה, תאונות דרכים קלות כחמורות, פסילות מנהליות, נהיגה בקלות ראש ובחוסר זהירות.

 

עו"ד שלומי בר עוסק בעיקר בתחום דיני התעבורה בכדי לרכוש את הידע הרחב ביותר בנושא ולתת את המענה המשפטי הטוב ביותר. 

                                אתר המשרד:כניסה לאתר

תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת עו"ד שלומי בר

שאלות ותשובות מפורום פסילת רישיון | שלילת רישיון - עו"ד שלומי בר

אסי כץ שאל/ה:

קצין משטרה פסל לי רישיון בגלל עבירת שכרות וערעור על הפסילה

16 צפיות

האם אני יכול לערער על הפסילה בבית משפט או משהו כזה או שההחלטה של הקצין משטרה נחשבת סופית?

עו"ד שלומי אברהם בר
עו"ד שלומי אברהם בר

ערעור על פסילה
ודאי שניתן לערער על פסילה שהוטלה על ידי קצין משטרה. ניתן לעשות זאת בבית המשפט לתעבורה שבתחום שיפוטו בוצעה העבירה/בוצע השימוע בפני הקצין ע"י הגשת בקשה לביטול פסילה מנהלית (בפ"מ). אציין רק שסיכוייך להצליח בבקשה אפסיים, שכן שופטים לא נוטים לבטל פסילות מנהליות שהוטלו בגין עבירות שכרות, אלא אם הנאשם מצליח לשכנע אותם שאין ראיות לאשמתו. עם כל הכבוד, רק עורך דין יודע לבדוק תיק שכרות ולדעת אם יש ראיות אם אין ועל מה לתת את הדגש ולכן מומלץ לקחת ייצוג סנגור כבר בשלב הפסילה המנהלית, ייצוג שיחול על כל התיק, שהרי יומו של התיק עצמו גם יגיע ושם הסכנה חמורה יותר מלקבל 30 ימי פסילה, היה בטוח.

שימי שאל/ה:

תקופת פסילת רישיון לנהג צעיר במעבר באור אדום

11 צפיות

לכמה זמן יכולים לפסול לי את הרישיון אם עברתי באור אדום? יש לציין שאני נהג צעיר אמרו לי שעל עבירה כזאת פוסלים לי את הרישיון, אבל שאלתי היא לאיזו תקופה?

עו"ד שלומי אברהם בר
עו"ד שלומי אברהם בר

אור אדום
מי שעובר באור אדום וצולם ע"י מצלמה או נקלט על ידי שוטר יישלח לו או יימסר לו דו"ח לתשלום בלבד (עם 10 נקודות), ללא הזמנה למשפט. מה שכן, נהג חדש (שנתיים ראשונות) שנרשמה לו הרשעה באור אדום לא יחודש רישיונו אלא אם יעשה תאוריה פעם נוספת. הערה נוספת: במקרה שהעבירה צולמה באמצעות מצלמה, והעבירה בוצעה למעלה מ-5 שניות אחרי שהתחלף הרמזור לאור אדום, יוזמן בעל הרכב למשפט ואז הוא אכן צפוי לעונשים מעבר לקנס כמו פסילה או פסילה על-תנאי. כמה פסילה? זוהי מומחיותו של עורך הדין המתמחה בדיני התעבורה לדאוג שלא תהיה בכלל פסילה! נהג שהולך לדיון בתעבורה ללא ייצוג של סניגור (כל דיון) לוקח סיכון גדול והדבר לא מומלץ כלל.

עו"ד שלומי בר

פניה ישירה אל עו"ד שלומי בר

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה