משרד עו"ד הדס פריאון-רוזנבלום

משרד עו"ד הדס פריאון-רוזנבלום

חולון (אזור המרכז)

עורכת הדין הדס פריאון-רוזנבלום עוסקת במימוש זכויות של ילדים עם צרכים מיוחדים מול משרדי הממשלה השונים-משרד החינוך, משרד הרווחה, משרד הבריאות, קופות החולים, מיסוי מקרקעין, משרד השיכון, מס הכנסה, משרד התחבורה, צה"ל (התנדבות לשירות צבאי), רשויות מקומיות ועוד

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 1 המלצות

על המשרד

עו"ד הדס פריאון-רוזנבלום הינה בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, מגשרת ומאמנת, עם התמקצעות באימון של אנשים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם.

עו"ד פריאון-רוזנבלום הינה בעלת ניסיון אישי ומקצועי בהשגת זכויויהם של ילדים עם צרכים מיוחדים והוריהם, הכרוכה פעמים רבות בבירוקרטיה סבוכה ומתישה, מול משרדי הממשלה השונים, וביניהם: משרד החינוך, משרד הרווחה, משרד הבריאות, קופות החולים, מיסוי מקרקעין, משרד השיכון, מס הכנסה, משרד התחבורה, צה"ל (התנדבות לשירות צבאי), רשויות מקומיות ועוד.

העיסוק וההתמקצעות בתחום מצריך רגישות רבה, עקשנות ונחישות, והכל תוך הבנת שפת ותרבות הדיון הייחודית, שמאפיינת את הסיטואציה המשפחתית והמציאות היומיומית הקשה והמורכבת, לצד ההליכים הבירוקרטיים והמשפטיים הנדרשים לצורך מימוש ומיצוי הזכויות.

עוסקת במימוש ומיצוי זכויות בתחומים הבאים:


1. משרד החינוך: השמה במסגרות חינוך מתאימות, זכאות לסייעת רפואית בחינוך הרגיל, זכאות לסייעת משלבת בחינוך הרגיל, זכאות לסייעת אישית בחינוך המיוחד, הנגשת מסגרת החינוך בהתאם לצרכי הילד, הקמת כיתה אקוסטית עבור תלמידים לקויי שמיעה, הסעות למסגרת החינוך, ליווי בהסעה למסגרת החינוך.


2.
משרד הרווחה: גמלת ילד נכה, החזר רטרואקטיבי של 12 חודשים מיום הגשת הבקשה לגמלת ילד נכה, גמלת תלות מוחלטת בזולת, גמלת ניידות, השמה במעונות יום שיקומיים, עובדי סמך, חונכים, קצבת נכים קשים בקהילה.


3. משרד הבריאות וקופות חולים: מכשירי ניידות, ציוד שיקומי, מכשירי שמיעה, טיפולים פארארפואיים, הגדרת לקות סומטית ומשמעויותיה, ועדות חריגים של קופות החולים, מימון בדיקות, מימון תרופות, סל שירותי הבריאות ועוד.


4. מיסוי: נקודות זיכוי במס הכנסה להורים לילד נכה, החזר רטרואקטיבי של נקודות זיכוי, פטור ממס הכנסה על קרנות וקופות גמל, הפחתת תשלום אגרת טלוויזיה, הנחות בעמלות בנקים.


5. דיור: הנגשת בתים ומוסדות חינוכיים בהתאם לצרכי הילד, סיוע בתשלום שכר דירה, דיור ציבורי, מס רכישה מופחת להורים לילד נכה, החזר רטרואקטיבי של מס הרכישה.


6. משרד התחבורה: תווי חניה להורים לילד נכה ומבוגרים נכים, אגרת רישוי מופחתת.


7. תעסוקה: ימי מחלה לטובת טיפול בילד.


8. התנדבות לשירות צבאי: לאחר קביעת פרופיל 21 וקבלת פטור משירות.


9. רשויות מקומיות: הנחה בארנונה, הנחה בחשבון המים ובחשבון החשמל, הנחה בבזק. תחומי התמחות

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 13/12/2013

    עו"ד הדס פריאון רוזנבלום. בעלת ידע מיקצועי רחב, רגישות ודבקות במטרה. נילחמת כלביאה למען אותם ילדים ומבוגרים הזקוקים לעזרה ואינם מסוגלים להתמודד עם מערכת מסורבלת ואטומה של המימסד... אני מודה לבורא עולם שהכיר בינינו.! עבורינו הדס היא מלאכית אמיתית! ממליצה בחום... כל מי שזקוק לסיוע בנושא חינוך, בריאות, מיכשור רפואי ועוד.. עבור ילד עם צרכים מיוחדים או עבור בוגר ש"נופל בין הכיסאות"... אל תהססו פנו עוד היום להדס, ההצלחה מובטחת! אני חייבת לומר שהדס אכן "הרוויחה" בכבוד רב, ביושר ונאמנות את כל מילות האהבה וההוקרה... עבורינו היתה ותישאר בבחינת מצילת חיים! תבורכי אישה יקרה בבריאות, אושר והצלחה!

מאמרים מאת משרד עו"ד הדס פריאון-רוזנבלום
משרד עו"ד הדס פריאון-רוזנבלום
פניה ישירה אל משרד עו"ד הדס פריאון-רוזנבלום

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה