053-9377917
התקבלו 7 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
אלקבץ כהן משרד עורכי דין
משרד עורכי דין אלקבץ כהן הינו משרד בוטיק העוסק בתחום משרד הפנים כמו גם בנזיקין, דיני עבודה ומקרקעין. עו"ד אלקבץ כהן שימשה מספר שנים כרכזת בכירה לטיפול בעובדים זרים ברשות לאוכלוסין והגירה
איזור:
אזור השפלה והסביבה 
רחוב:
שנקר 35 
עיר:
טלפון:
053-9377917 

משרד עורכי דין אלקבץ כהן עוסק בתחום האשרות ומעמד בישראל.  עו"ד שני אלקבץ כהן , חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2009 ובעברה שימשה כרכזת בכירה לעובדים זרים במשרד הפנים. לעורכת דין אלקבץ התמחות מיוחדת בטיפול מול משרד הפנים בהליכים שונים, כגון הסדרת מעמד בין בני זוג בהליך המדורג , היתרים להעסקת עובדים זרים ומומחים בישראל ועוד. 

בנוסף, המשרד מספק שירותים משפטיים בתחום דיני העבודה, נזיקין וביטוח בעיקר בתחום נזקי הגוף וכן בדיני מקרקעין. 


תחומי העיסוק עיקריים של המשרד 

אשרות עבודה לעובדים זרים

ייעוץ משפטי וייצוג מלא למעסיקי עובדים ומומחים זרים אל מול הרשויות השונות בכל ענפי התעסוקה לרבות בענפי התעשייה , מסעדות, החקלאות, הבניין והסיעוד.

 לעו"ד אלקבץ כהן ניסיון רב בייצוג מול משרד הפנים. עו"ד שני אלקבץ כהן שימשה משך מספר שנים כיועצת משפטית של רשת מסעדות ידועה בפריסה ארצית, שם צברה ניסיון וידע רב בייצוג מול משרד הפנים.

 

מן הראוי לציין כי, בטרם הסמכתה כעו"ד, שימשה עו"ד אלקבץ כהן מספר שנים כרכזת בכירה לטיפול בעובדים זרים במשרד הפנים ומתוך היכרותה האישית את המערכת תוכל לסייע בבטחון מלא ללקוח במתן שירות משפטי ומקצועי הטוב ביותר.

 

הייצוג כולל הגשת בקשות להיתרי העסקה לעובדים ומומחים זרים וכלה בייעוץ משפטי וטיפול שוטף למעסיקי עובדים זרים, כגון: אשרות כניסה, הארכות היתרי העסקה, ניודים והחלפות עובדים, הארכה וחידוש של רישיונות עבודה, ביטול והפחתת קנסות מנהליים, ייעוץ למחלקת הנהלת החשבונות בנושא מבנה תלוש שכר ועוד.

 

יודגש כי, כיום תחום העסקת עובדים זרים נתון תחת אכיפה מתמדת של גורמי האכיפה השונים במשרד הפנים והתמ"ת ומעסיקים אשר אינם פועלים בהתאם לחוקים הייחודיים הקיימים בתחום, מסתכנים בהטלת קנסות גבוהים ואף הגשת כתבי אישום במישור הפלילי.

 

הסדרת מעמד לבני זוג זרים: 

משרדנו ליווה זוגות רבים אשר ביקשו להסדיר מעמדם של בן או בת הזוג הזרים, ממדינות שונות ומגוונות בעולם. 

משרדנו בקיא במסמכים ובהליכים השונים מול משרד הפנים. משרדנו מסייע לבני זוג, בין אם ידועים בציבור ובין אם נשואים, בהליך הבקשה למתן מעמד בישראל לבן הזוג הזר. תהליך הסדרת המעמד , המכונה "ההליך המדורג", הינו הליך בירוקרטי מורכב, הכרוך בהמצאת מסמכים שונים הן בארץ והן ממדינת המוצא הזרה, הגעה לפגישות וריאיונות במשרד הפנים. 

עו"ד שני אלקבץ כהן מומחית בהליכי משרד הפנים והסדרת מעמד בישראל.

ביטוח ונזיקין - נזקי גוף:

תאונות דרכים, תאונות במרחב הציבורי ותאונות עבודה. יתרונו של המשרד בייצוגם של תובעים בלבד בתביעות בגין נזקי גוף אל מול חברות ביטוח ורשויות מקומיות. עו"ד שני אלקבץ כהן בעלת ניסיון רב בייצוג תובעים ובניהול משא ומתן מול חברות הביטוח השונות על מנת להבטיח ללקוח שירות מהיר ויעיל, תוך מתן הפיצוי המקסימאלי ללקוח.

דיני עבודה:

משרד אלקבץ כהן מייצג עובדים בבתי הדין לעבודה, ייצוג בשימוע לפני פיטורין, זכויות עובדים, ייצוג נשים בהריון / בטיפולי פוריות, הרעת תנאים, פיטורין שלא כדין ועוד.


כמו כן, משרדנו מייצג מעסיקים תוך מתן מענה וכן ייעוץ משפטי שוטף בתחום דיני העבודה על כל רבדיו, לרבות ייצוג בבתי הדין. משרדנו מספק ייעוץ שוטף למעסיקים באשר למבנה נכון של תלוש שכר לעובדים, ניסוח ועריכה של הסכמי עבודה שונים, ייצוג המעסיק מול משרד התמ"ת במישור האזרחי והפלילי ועוד.

מקרקעין:

משרד אלקבץ כהן מעניק שירותים בתחום המקרקעין לעניין רכישת ומכירת דירת מגורים, נדל"ן מסחרי וביצוע בדיקת היתכנות טרם רכישת נכס, ניסוח ועריכה של הסכמי שכירות, תביעה לפינוי מושכר ועוד.

המשרד מסייע ללקוחותיו בטיפול בענייניו ברמה גבוהה וביעילות מרבית על לקבלת הפתרון ו/או הסעד הנדרש לשביעות רצונו של הלקוח, הכל תוך מתן מענה ויחס אישי.

אשמח לסייע בכל עת,

עו"ד שני אלקבץ כהן

 

שפות: עברית, אנגלית.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: אלקבץ כהן משרד עורכי דין
מאת:
פנית לעורכת דין אלקבץ אחרי שפוטרתי בלי פיצויים ובלי זכויות בכלל. היא עזרה לי מול המעסיק ותוך זמן קצר קיבלתי את כל מה שמגיע לי. תודה רבה לך!

התקבלה ב 05/12/2018
שם המשרד: אלקבץ כהן משרד עורכי דין
מאת:
קוסמת .... כמה אכפתיות והבנה היה לי תיק שעבר בידיים של כמה עורכי דין משך 17 שנה רגע לפני שאני מוותר הוא הגיע לידים של שני שעשתה עבודה נפלאה בזמן קצר ממליצה בחום

התקבלה ב 05/02/2018
שם המשרד: אלקבץ כהן משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד שני אלקבץ ייצגה אותי ואת בת הזוג שלי בתהליך מול משרד הפנים ולאחרונה סוף סוף היא קיבלה את האישור ויכולה לעבוד ולשהות בישראל באופן חוקי. תודה רבה לך על הכל!

התקבלה ב 22/06/2017
שם המשרד: אלקבץ כהן משרד עורכי דין
מאת:
אני ממליץ בחום על עו"ד אלקבץ שסייעה לי עם בת הזוג שלי לקבל מעמד של תושב ארעי במשרד הפנים. שני הייתה קשובה ותמיד זמינה לשאלות והשיגה לנו את התוצאה בקלות. תודה רבה לך. אולג וסבטלנה (רמת גן).

התקבלה ב 29/12/2016
שם המשרד: אלקבץ כהן משרד עורכי דין
מאת:
שני טיפלה בתביעת נזק גוף של אימי המבוגרת, בצורה מקצועית ויעילה . ניתחה את האפשרויות, תוך הבנה לטיב הראיות והיכולת של המעורבים, וסייעה לקבל החלטות נבונות.

התקבלה ב 16/05/2016
שם המשרד: אלקבץ כהן משרד עורכי דין
מאת:
אני ממליץ בחום רב להסתייע בעוד שני אלקבץ-כהן בתחום המשפטי. שני אינה רק עורכת דין, היא גם אנושית ומסורה, יסודית, אכפתית, מעורבת אישית, מייצגת את טובתו של הלקוח (גם אם פחות כלכלי עבורה). אין ספק שאמליץ עליה לכל המקורבים לי הנדרשים לסיוע משפטי .

התקבלה ב 28/12/2015
שם המשרד: אלקבץ כהן משרד עורכי דין
מאת:
מפגישתי הראשונה עם עו"ד שני אלקבץ כהן, הופתעתי לטובה מהאכפתיות שלה ,מההבנה המידית איך לפתור את בעייתי. היא הוכיחה את עצמה מעל ומעבר למצופה.

התקבלה ב 27/12/2015
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9377917
כתובת המשרד:
שנקר 35, חולון, ישראל