ניר שושני ושות`, משרד עורכי דין

ניר שושני ושות', משרד עורכי דין

מדינת היהודים 89, בניין E, קומה 5 , הרצליה (אזור השרון והסביבה)

משרד מסחרי המעניק ייעוץ בתחומים הבאים: משפט תאגידי; עסקאות מסחריות; חברות הזנק והשקעות הון סיכון; אנרגיות מתחדשות; התייעלות אנרגטית; גז טבעי

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרדנו עוסק במתן ליווי משפטי מסחרי,למגוון רחב של חברות ועסקים מקומיים וגלובליים.

אנו מלווים את לקוחותינו החל משלב הייזום וההקמה, ולאורך הפעילות העסקית השוטפת, ובכלל זה מעניקים ייעוץ משפטי כללי ותמיכה במערך ההסכמים המסחריים הטיפוסיים לסביבת הפעילות של החברה.

המשרד מלווה גם עסקאות מימון לסוגן, תאגידיות ופרויקטליות, כמו גם עסקאות מיזוגים ורכישות.

אנו מעניקים שירות מקצועי, אישי והגון, תוך עמידה קפדנית על לוחות זמנים ובעלות סבירה. השירות במשרד משלב הבנה עסקית ומסחרית עמוקה, גישה פרגמטית וחשיבה יצירתית, מוכוונת פתרון בעיות, שתכליתם לאפשר לעסקאות לצאת אל הפועל, ולפרויקטים להתקדם, מורכבים ככל שיהיו.

מייסד הפירמה, עו"ד ניר שושני, הוא בעל ניסיון רחב בליווי חברות מקומיות וגלובליות במגוון רחב של תחומי פעילות, לרבות, חברות הזנק ומו"פ וחברות הנדסיות, ועוסק בהובלה וניהול מו"מ בעסקאות מסחריות מגוונות, ובכלל זה עסקאות מימון והשקעה.

ניר הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B.) מאוניברסיטת חיפה ותארי MA ו-BA במדע המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. ניר התמחה בשריר שיוו, ושות', משרד עורכי דין, והוא בעל רישיון עריכת דין ישראלי.

ניר דובר עברית ואנגלית על בוריין.


תחומי עיסוק המשרד:

משפט תאגידי
עסקאות מסחריות
ליווי פרוייקטים
השקעות הון סיכון
ליווי חברות טכנולוגיה ומדעי החיים
מיזוגים ורכישות
אנרגיות מתחדשות
התייעלות אנרגטית
גז טבעי 

ביטוח ותכנון פיננסיתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

ניר שושני ושות`, משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ניר שושני ושות`, משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה