משרד עורכי דין אוהד מגורי

משרד עורכי דין אוהד מגורי

רח' ירושלים 26 , חדרה (אזור המרכז)

המשרד עוסק בדין הפלילי ומתמקצע בכל הקשור בנשק: רישיון נשק, כתבי אישום, בקשות, עררים, ערעורים, השבת נשק שנתפס במשטרה, ביטול רישיונות, עתירות מנהלתיות ועוד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אוהד מגורי עוסק בתחום הפלילי, התעבורתי וכל הקשור ברישוי נשק. עו"ד מגורי שירת כ-20 שנה במשטרה, מרביתן כקצין בכיר בתחום החקירות והמודיעין. עו"ד מגורי הינו בעל תואר שני במשפטים, מגשר מוסמך ובעל הרשאה להופיע בבתי דין צבאיים. עו"ד מגורי אף שירת מספר שנים כתובע פלילי ומכיר היטב את דרך חשיבתה של המשטרה, התביעה והפרקליטות.

 

עו"ד מגורי נותן שירות לכל הארץ ומופיע בכל בתי המשפט בישראל.


עו"ד מגורי מייעץ ומייצג במגוון תחומים הרלוונטיים לדין הפלילי: ייצוג מתלוננים ונפגעי עבירה, מתן ייעוץ לפני חקירה תחת אזהרה, ייצוג חשודים, ייצוג במעצר ימים, ייצוג במעצר עד תום הליכים משפטיים, ייצוג ומענה בשימוע פלילי, ייצוג נאשמים, הגשת בקשות לעיכוב הליכים משפטיים, סגירת תיקים פליליים ותעבורתיים, מחיקת רישום פלילי, ייצוג קטינים ובני נוער, הגשה וייצוג בערעורים, עתירות אסיר, השבת תפוס, השבת כלי רכב, השבת כלי נשק, בקשות חנינה לנשיא ועוד.

 

כמו כן עו"ד מגורי מתמקצע בתחום רישוי הנשק במגוון רחב של נושאים לרבות: בקשות, עררים, כשירות נפשית, השבת כלי נשק, רישיונות שבוטלו, עתירות מנהליות ועוד. עו"ד מגורי עוסק בכל סוגי הרישיונות: פרטי, ארגוני, מיוחד, ציד, מדריכי ירי וכו'.

 

עו"ד אוהד מגורי מקפיד על מתן שירות אישי, אמין ומקצועי. עו"ד מגורי מתחייב לפעול להשגת התוצאה הטובה ביותר בעבור לקוחותיו.

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום רישיון נשק, רישוי כלי ירייה - משרד עורכי דין אוהד מגורי

כנרת שאל/ה:

כיצד מחדשים רישיון נשק לאחר שהוחרם על ידי המשטרה?

11 צפיות

נשק הוחרם על ידי המשטרה לאחר שהגיע לידיים אחרות ממי שהחזיק אותו, לא נגרם שום נזק אך בעקבות תלונה למשטרה של הנוכחים הדבר התגלה. מאז עברו שנים הנשק הוחזר מהמשטרה אך הרישיון לא חודש. כיצד מחדשים את הרישיון? האם יהיה בעייתי לחדש?...

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

חידוש רישיון נשק
לא הבנתי משאלתך האם פג תוקף הרישיון. אם תוקף הרישיון פג אז אסור לך להחזיק בנשק ויש תהליך שצריך לעבור בכדי לחדש. צור עמי קשר טלפוני.

נדב כ` שאל/ה:

רופא משפחה לא מוכן לחתום על הצהרת בריאות עבור רישיון נשק

16 צפיות

שלום, רופא המשפחה שלי לא מוכן לחתום על הצהרת בריאות כי אני אסמטי. האם יש לכך קשר לרישיון נשק? מה אני יכול לעשות, האם מותר לי ללכת לרופא אחר כדי שיחתום על ההצהרה ואוכל לבקש רישיון?

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

הצהרת בריאות ברישיון נשק
תפקידו של הרופא אינו לאשר או לדחות רישיון אלה לחתום שהנתונים הרשומים, לרבות הצהרה על אסתמה, נכונים. אינני רואה סיבה לדחות בקשה לרישיון בגלל אסתמה. רצוי שמי שיחתום יהיה רופא בעל גישה לתיק הרפואי שלך ויכול לאמת את הנתונים, בין אם מדובר ברופא הקבוע שלך או כל רופא משפחה אחר בקופת החולים.

משרד עורכי דין אוהד מגורי

פניה ישירה אל משרד עורכי דין אוהד מגורי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה