משרד עורכי דין אוהד מגורי

משרד עורכי דין אוהד מגורי

רח' ירושלים 26 , חדרה (אזור המרכז)

המשרד עוסק בדין הפלילי ומתמקצע בכל הקשור בנשק: רישיון נשק, כתבי אישום, בקשות, עררים, ערעורים, השבת נשק שנתפס במשטרה, ביטול רישיונות, עתירות מנהלתיות ועוד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אוהד מגורי עוסק בתחום הפלילי, התעבורתי וכל הקשור ברישוי נשק. עו"ד מגורי שירת כ-20 שנה במשטרה, מרביתן כקצין בכיר בתחום החקירות והמודיעין. עו"ד מגורי הינו בעל תואר שני במשפטים, מגשר מוסמך ובעל הרשאה להופיע בבתי דין צבאיים. עו"ד מגורי אף שירת מספר שנים כתובע פלילי ומכיר היטב את דרך חשיבתה של המשטרה, התביעה והפרקליטות.

 

עו"ד מגורי נותן שירות לכל הארץ ומופיע בכל בתי המשפט בישראל.


עו"ד מגורי מייעץ ומייצג במגוון תחומים הרלוונטיים לדין הפלילי: ייצוג מתלוננים ונפגעי עבירה, מתן ייעוץ לפני חקירה תחת אזהרה, ייצוג חשודים, ייצוג במעצר ימים, ייצוג במעצר עד תום הליכים משפטיים, ייצוג ומענה בשימוע פלילי, ייצוג נאשמים, הגשת בקשות לעיכוב הליכים משפטיים, סגירת תיקים פליליים ותעבורתיים, מחיקת רישום פלילי, ייצוג קטינים ובני נוער, הגשה וייצוג בערעורים, עתירות אסיר, השבת תפוס, השבת כלי רכב, השבת כלי נשק, בקשות חנינה לנשיא ועוד.

 

כמו כן עו"ד מגורי מתמקצע בתחום רישוי הנשק במגוון רחב של נושאים לרבות: בקשות, עררים, כשירות נפשית, השבת כלי נשק, רישיונות שבוטלו, עתירות מנהליות ועוד. עו"ד מגורי עוסק בכל סוגי הרישיונות: פרטי, ארגוני, מיוחד, ציד, מדריכי ירי וכו'.

 

עו"ד אוהד מגורי מקפיד על מתן שירות אישי, אמין ומקצועי. עו"ד מגורי מתחייב לפעול להשגת התוצאה הטובה ביותר בעבור לקוחותיו.

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום רישיון נשק, רישוי כלי ירייה - משרד עורכי דין אוהד מגורי

רון שאל/ה:

נמצא במעקב קבוע של פסיכולוג האם אהיה זכאי לקבל רישיון נשק?

9 צפיות

אהלן. על רקע גירושין של ההורים שלי אני מטופל אצל פסיכולוג בערך מגיל 17 (היום בן 25) רציתי לדעת אם הדבר הזה משפיע בצורה כלשהי על הזכאות שלי לקבל רישיון נשק?

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

טיפול פסיכולוגי ורישיון נשק
כל מקרה לגופו. המבחן בעקרון הוא האם אתה סובל מליקוי קוגנטיבי ו/או הפרעה שיכולה להשפיע על המצב ההכרתי שלך ו/או שיקול דעת שלך. על פניו, ממה שתיארת, לא נראה לי שתהיה בעיה.

איצקו שאל/ה:

קבלת רישיון נשק מבלי לעמוד בתבחין ברור

16 צפיות

שלום רב. אני מעוניין ברישיון לנשק, אך אני לא עומד באף תבחין באופן מובהק. איך בכל זאת אפשר לקבל רישיון לנשק? תודה.

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

איתור תבחין לרישיון נשק
הכלל הוא שאם אינך עומד בתבחין לא תוכל לקבל רישיון נשק. עם זאת, לא תמיד אנשים יודעים לזהות באמת אם הם עומדים בתבחין ורצוי להתייעץ. אתה מוזמן להתקשר, הבדיקה בחינם.

משרד עורכי דין אוהד מגורי

פניה ישירה אל משרד עורכי דין אוהד מגורי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה