משרד עורכי דין אוהד מגורי

משרד עורכי דין אוהד מגורי

רח' ירושלים 26 , חדרה (אזור המרכז)

המשרד עוסק בדין הפלילי ומתמקצע בכל הקשור בנשק: רישיון נשק, כתבי אישום, בקשות, עררים, ערעורים, השבת נשק שנתפס במשטרה, ביטול רישיונות, עתירות מנהלתיות ועוד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך הדין אוהד מגורי עוסק בתחום הפלילי, התעבורתי ובכל הקשור ברישוי נשק.

 

מנהל באתר Law Guide את פורום רישיון נשק ורישוי כלי ירייה.

 

עו"ד אוהד מגורי שירת כ-20 שנה במשטרה, מרביתן כקצין בכיר בתחום החקירות והמודיעין. עו"ד מגורי הינו בעל תואר שני במשפטים, מגשר מוסמך ובעל הרשאה להופיע בבתי דין צבאיים. עו"ד מגורי אף שירת מספר שנים כתובע פלילי ומכיר היטב את דרך חשיבתה של המשטרה, התביעה והפרקליטות.

 

עו"ד אוהד מגורי נותן שירות לכל הארץ ומופיע בכל בתי המשפט בישראל.


עו"ד מגורי מייעץ ומייצג במגוון תחומים הרלוונטיים לדין הפלילי: ייצוג מתלוננים ונפגעי עבירה, מתן ייעוץ לפני חקירה תחת אזהרה, ייצוג חשודים, ייצוג במעצר ימים, ייצוג במעצר עד תום הליכים משפטיים, ייצוג ומענה בשימוע פלילי, ייצוג נאשמים, הגשת בקשות לעיכוב הליכים משפטיים, סגירת תיקים פליליים ותעבורתיים, מחיקת רישום פלילי, ייצוג קטינים ובני נוער, הגשה וייצוג בערעורים, עתירות אסיר, השבת תפוס, השבת כלי רכב, השבת כלי נשק, בקשות חנינה לנשיא ועוד.

 

כמו כן עו"ד מגורי מתמקצע בתחום רישוי הנשק במגוון רחב של נושאים לרבות: בקשות, עררים, כשירות נפשית, השבת כלי נשק, רישיונות שבוטלו, עתירות מנהליות ועוד. עו"ד מגורי עוסק בכל סוגי הרישיונות: פרטי, ארגוני, מיוחד, ציד, מדריכי ירי וכו'.

 

עו"ד אוהד מגורי, מקפיד על מתן שירות אישי, אמין ומקצועי. עו"ד מגורי מתחייב לפעול להשגת התוצאה הטובה ביותר בעבור לקוחותיו.

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 25/10/2020

    בתחילת הדרך, התלבטתי אם לשכור עו"ד או לנסות לבד, כאחד שמתמודד עם בירוקרטיה והליכים משפטיים באופן עצמאי. הספק המשיך אחרי שנחתם הסכם שכ"ט, אבל ברגע שפניתי לשאול אותך מה סטטוס הטיפול, וענית לי מיד עם מידע מפורט ועדכני, ושבאותו היום שוחחת עם האגף וידעת בדיוק איפה עומדים הדברים גם מצידם, הבנתי שהספק שלי היה שגוי לחלוטין. אמנם אינני יודע איך מתנהלים בדרך כלל שירותי עורך דין, אך אני עובד בתחום השירות, ורגיל לראות את ההבדל התהומי בין מהירות המענה לפני סגירת עסקה והשירות לאחר מכן, כך שממש התרשמתי לטובה. בעסקאות מקרקעין, מכנים את המתווך כ"גורם היעיל" בקידום העסקה. במקרה זה, אני יכול להעיד כי אתה היית הגורם היעיל בטיפול בעניין מול אגף כלי ירייה. תודה רבה לך

שאלות ותשובות מפורום רישיון נשק, רישוי כלי ירייה - משרד עורכי דין אוהד מגורי
רותם שאל/ה:
רישיון לנשק מתקופת השירות וחידוש במידה ופג תוקפו
23 צפיות

שלום רב, במידה ויש לי רישיון נשק משירותי בצה"ל, מה תוקפו והאם אצטרך לחדשו? תודה

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

חידוש רישיון נשק
רישיון נשק תחת תבחין "שירות בכוחות הבטחון" צריך לחדש כל 3 שנים. ישנם מקרים של תוקף אחר בגלל תקופת החירום וגם החוק כרגע האריך תוקף להרבה רישיונות, על כל רישיון רשום תוקף. מומלץ להתקשר לאגף 8657* ולשאול.

ברוך י שאל/ה:
ניסיון קבלת רישיון נשק אישי לרובאי 05
22 צפיות

שלום, אני בדרגת סמ"ר בצהל, בקבע זמני למספר חודשים, גר באזור המרכז, רובאי 05. האם קיימת אפשרות כלשהי שדרכה אני יכול להוציא רישיון לנשק אישי? בדקתי את הקריטריונים אבל אולי יש עוד סיבה או דרך אפשרית כאיש קבע ולוחם אבל 05 ובלי דרגה אלה רק סמ"ר.

משרד עורכי דין אוהד מגורי
משרד עורכי דין אוהד מגורי

זכאות לרישיון נשק - רובאי 05
לפי הנתונים שלך בצהל אינך זכאי אך יתכן כי דרך ישוב מגורים כן, תתקשר אליי דרך המספר שנמצא בעמוד שלי באתר

משרד עורכי דין אוהד מגורי
פניה ישירה אל משרד עורכי דין אוהד מגורי

למעלה