דותן שעיה, משרד עורכי דין
053-7105238
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
דותן שעיה, משרד עורכי דין
המשרד עוסק בייצוג בערכאות השונות של תיקים מסחריים ואזרחיים, תוך התעסקות מיוחדת במגוון תחומים, בין השאר: ייצוג בבתי המשפט השונים, הוצל"פ, בנקאות, דיני שטרות, ת` יצוגיות ומלונאות.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
השילוח 4 (כניסה B קומה 4) 
עיר:
טלפון:
053-7105238 

ביום 1.1.2014 נפתח משרד עורכי דין - דותן שעיה.

 

דותן שעיה הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן, והוסמך כעורך דין בשנת 2005.

 

בעת לימודיו שימש עורך הדין דותן שעיה כעוזר מחקר של פרופ' (אמריטוס) אהרון אנקר, וכן שימש במשך שנתיים כמתרגל בקורס 'ניתוח כלכלי של בעיות משפטיות'.

 

עורך דין דותן שעיה עבד במשך קרוב לעשור במשרדי עורכי דין מהגדולים ומהמובילים בישראל בתחומי המשפטי האזרחי-מסחרי, החל טרום התמחות במשרד יוסי לוי ושות' (כיום – לוי מידן ושות'), עבור דרך תקופת התמחות במשרד ליפא מאיר ושות', וכלה בעבודה כעו"ד במחלקת הליטיגציה במשרד שדות ושות' (כיום - שדות, מהולל, איתן ושות') (כשנתיים), ובמשרד גרנות ושות' (כ-6 שנים).

 

במסגרת עבודתו במשרד גרנות ושות' שימש עו"ד שעיה כאחראי על כל תחום הליטיגציה במשרד, ובין היתר היה אחראי על כל הייצוג המשפטי של לקוחות גדולים של המשרד.

 

לאורך השנים ייצג עו"ד שעיה תאגידים מהגדולים במשק, רשתות מלונאות, בנקים שונים ולקוחות פרטיים, לרבות במסגרת תובענות ייצוגיות מתוקשרות וכן במסגרת תביעות כספיות.

 

עו"ד שעיה הינו בעל ניסיון עשיר בהופעות בבתי משפט ובערכאות השונות, לרבות בניהול הליכי בוררות והליכי גישור, הליכים אזרחיים (תובענות, ערעורים, תובענות ייצוגיות, צווי מניעה) הליכים בבית המשפט לענייני משפחה והליכים מנהליים.

 

על פי תפיסתו של עו"ד שעיה, טובת הלקוח מורה בדרך כלל על קיצור ההליך המשפטי ועל סיום הסכסוך בדרך הקצרה ביותר האפשרית (תוך שמירה על האינטרסים המשפטיים של הלקוח). על כן, ובהתאם להוראות הלקוח, עושה עו"ד שעיה כל מאמץ במטרה לסיים את הסכסוך המשפטי עוד בטרם הגשת התביעה או בשלב המקדמי של ההליך המשפטי, על מנת למקסם את תועלתו של הלקוח ולחסוך ללקוח עלויות מיותרות.

 

תחומי עיסוק

  

משרדו של עורך דין דותן שעיה מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי והמסחרי והנו בעל התמחות מיוחדת בתחומי הליטיגציה האזרחית-מסחרית, החל משלב טרם הפנייה לערכאות (בדיקת הזכות המשפטית ופנייה בדרישה ראשונית לצד שכנגד), ועד לסיומו של ההליך בערכאה ראשונה או בערכאת הערעור.

 

כחלק מן העיסוק בליטיגציה אזרחית ומסחרית עוסק המשרד גם (אך לא רק) בתחומים הבאים:

 

דיני בנקאות - עו"ד שעיה ייצג בהליכים רבים בנקים ישראלים שונים, בתובענות שהוגשו כנגד הבנק וכן בתובענות שהגיש הבנק כנגד לקוחות חייבים (לרבות הליכי חדלות פרעון).

 

מלונאות – עו"ד שעיה ייצג שתי רשתות של בתי מלון, בכל ההליכים המשפטיים שננקטו כנגדם ו/או על ידם, הן כמעסיקים, הן כנותני שירותים, הן כלקוחות של ספקים שונים.

 

דיני שטרות ושיקים – עו"ד שעיה ייצג בהליכים משפטיים (לרבות בהליכי הוצל"פ) בענייני שטרות, בין השאר ערבויות (אוטונומיות ורגילות) ושטרי חוב וכן בענייני שיקים אשר בוטלו על ידי מושכיהם ו/או לא כובדו על ידי הבנק הנמשך מסיבות שונות.

 

הוצאה לפועל - עו"ד שעיה ייצג זוכים וחייבים במגוון הליכים בהוצאה לפועל, לרבות גביית חובות, ביטול הגבלות, הסדרי חוב, עיקולים וכדו'. 

 

תובענות ייצוגיות - עו"ד שעיה ייצג חברות גדולות וקטנות במסגרת תובענות ייצוגיות שהוגשו כנגדן. כל התובענות הייצוגיות אשר עו"ד שעיה ניהל את ההגנה כנגדן, נמחקו כבר בשלב המקדמי בעקבות התגובות שהגיש עו"ד שעיה כנגד הבקשות לאישור תובענות כייצוגיות.

 

ליטיגציה מסחרית כללית – עו"ד שעיה ייצג במגוון תיקים מסחריים, בין השאר (בנוסף לאמור לעיל) בהליכי בוררות והליכי גישור, בהליכי צווי מניעה, בהליכי תביעת בעלות במניות, בהליכים של קניין רוחני, בתובענות בעניין חוזים קבלניים לביצוע עבודות ובתובענות בענייני חינוך ומתן תארים אקדמיים.

  


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: דותן שעיה, משרד עורכי דין
מאת:
יצא לי לעבוד שנה תחת הדרכתו של דותן. מדובר באדם הגון וליטיגטור בחסד. ממליץ בחום

התקבלה ב 20/02/2014
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7105238
כתובת המשרד:
השילוח 4 (כניסה B קומה 4), פתח תקווה, ישראל